ŻYCIE

Kawałki życia: Tymek niewydymek

Kroniki towarzyskie donoszą, że Tymoteusz Szydło, prywatnie syn TEJ Szydło, otrzymał święcenia kapłańskie. Tym samym stał się księdzem pełną gębą. Święceń kapłańskich w sobotę udzielił mu (plus dwunastu innym kumplom), biskup bielsko-żywieckiej Roman Pindel. Na uroczystości była umowna szefowa rządu, otoczona coraz liczniejszą i coraz bardziej nerwową ochroną. Świadkowie zeznają, że naliczyli przynajmniej 20 agentów plus schowaną na zapleczu całkiem pokaźną kolumnę pancer-samochodów. Pozostaje mieć teraz dwie nadzieje. Po pierwsze, jak ta rządowa czereda wracała będzie do Warszawy, to nikogo nie rozjedzie, ani nie staranuje. A po drugie, że szefowa rządu, jako dobra mama, wytłumaczy Tymkowi, że być księdzem to niekoniecznie robić to samo co bezwstydnie robią inni księża. Pewne zachowania stają się po prostu niemodne, nawet w Polsce. A już tak na marginesie, to fajne ciacho z tego Tymka. Szkoda go, bo tyle dup do obrobienia czeka a on na straty poszedł. Przynajmniej do czasu.

Dziś miarą przyzwoitości człowieka jest to, czy utrzymuje, czy też wzbrania się od utrzymywania TVP i innych publicznych przyległości. Krystyna Janda jest jedną z wielu tysięcy osób, które apelują, by tych gadzinówek nie utrzymywać i nie płacić po żadnym pozorem abonamentu. Domagają się też od nadawców płatnej telewizji, by ze swojej oferty wykluczyli wszelkie kanały pis-telewizji państwowej. Drodzy Bywalcy, bojkot opłaty abonamentowej, niezależnie od jej wysokości, to dziś naprawdę nasz obowiązek. Nie można przykładać się do finansowania mediów trudniących się kłamstwem przemysłowym, kłamstwem systemowym i wrednym manipulowaniem opinią publiczna. Powtarzam więc raz jeszcze mocno: unikanie opłaty abonamentowej i co za tym idzie również bojkot mediów publicznych to nasz obowiązek.

Prokurator Święczkowski zarabia prawie 30 tysięcy złotych miesięcznie i jakoś nie może się z tym pogodzić. Prokurator Święczkowski tak bardzo nie może się z tym pogodzić, że każdego kto ten fakt ujawni chce stawiać przed sądem z zarzutem działania… na szkodę prokuratury i żądaniem odszkodowania w wysokości 60 tysięcy złotych. Z tego stresu znów przybrał na wadze.  Wytłumaczcie mi, tak z ciekawości o to proszę, co ma wspólnego ujawnianie zarobków prominentnych partyjnych prokuratorów z działaniami jakoby na szkodę prokuratury? A na dodatek mówi to (straszy) facet, który na rękach ma krew Barbary Blidy.

11 komentarzy dotyczących “Kawałki życia: Tymek niewydymek

 1. W razie czego złe nawyki Tymcia będzie można na kościół zrzucić a nie na rodzinę czy geny

  Polubienie

 2. Renata

  Jezu, a co ten diabeł robi na drzwiach samochodu???

  Polubienie

 3. Anonim

  Kto ma księdza w rodzie tego bida nie ubodzie.
  No jest taki zwyczaj. Starszego syna na księdza a młodszego do wojska.

  Polubienie

 4. RENATA – Ten diabełek na drzwiach samochodu, to nowa odznaka BOR-u – „diabły wcielone”

  Polubienie

 5. Przerażona

  Boże, jeżeli tak wygląda szef-prokurator, to jak musi wyglądać przestępca?

  Polubienie

  • Obywatel Stracony

   Przestępcy wyglądają zdecydowanie lepiej i zdecydowanie zdrowiej zwłaszcza ci co bywają na państwowym wikcie. Co prawda ten tu Święczkowski też na państwowym rzec można wikcie i zaopatrzeniu, ale innego sortu. Pan prokurator złapie linię jak dołączy kiedyś (w co wierzę) do tych na gorszym, dietetycznym wikcie. Spa czeka.

   Polubienie

 6. Line Rider

  Miałem zaszczyt:)obejrzeć w telewizorni owego Tymoteusza.
  Czy tylko mnie jego twarz kojarzy się z twarzą głównego bohatera filmu”Człowiek z marmuru”?

  Polubienie

 7. co za różnica, czy niemiecki tvn, czy amerykańskie tvp? wszyscy kłamią… pisze któreś medium o gmo, albo o zabawach islamskich uchodźców?

  Polubienie

 8. brokoz

  To dobrze się składa-będzie rozgrzeszał mamusię.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: