POLITYKA

Zrobić z chorego idiotę to nie sztuka

Żeby uzasadnić rzeczy nieuzasadnialne, koledzy reprezentujący przewodnią siłę narodu chwytają się najbardziej kuriozalnych metod. Dlatego też z lamusa i politycznego przytułku wyciągnęli nawet … Jana Olszewskiego.

Przyznać musicie, że odgrzewanie tego pana i zmuszanie go do publicznego wygłaszania jakichkolwiek ocen, jest tak samo śmieszne i niedorzeczne, jak ubieranie Freda Flintstone’a w garnitur.  Po bełkoczącego eks-premiera sięgnęła „Gazeta Wolska”, a firmuje ten cyrk nie kto inny tylko Dorota Kania. Ona nawet kota obróci na drugą stronę poczynając od ogona, a jak trzeba to też udowodni, że prymitywne oszustwo, to tylko niewinna pożyczka udzielona przyjaciółce przez przyjaciółkę.

W całej tej historii nie chodzi zaś o to co były premier mówi, bo mówi to co zasugerowano żeby mówił. Wątpliwości budzi przede wszystkim to, że mamy tu do czynienia z brakiem jakiejkolwiek etyki. Bo mnie się w głowie po prostu nie mieści, jak można tak bezceremonialnie wykorzystywać dość prostolinijnego, do bólu naiwnego a na dodatek ciężko chorego człowieka, który najprawdopodobniej nie wszystko kojarzy, do doraźnej wojenki politycznej i wierzyć, że ktokolwiek przy zdrowych zmysłach w ogóle to kupi. Olszewski jak był zdrowy to już całkiem niedorzecznie bredził, a teraz jest tylko gorzej.

Mamy więc oto zbiór powtarzanych od lat bredni, skompromitowanych półprawd i chorobliwych urojeń, nieco tylko odkurzonych i upudrowanych. Kto w to uwierzy i kto to kupi pytam się? Na dowód, taka pierwsza z brzegu mała próbka, tego o czym mówi Olszewski…

„Totalna opozycja stwarza w Polsce sytuację, której największym beneficjentem jest strona rosyjska”.

Czy nie wydaje wam się, że już skądś to znacie? Czy aby to nie jeden ze słynnych przekazów dnia z Nowogrodzkiej, po tysiąckroć powtarzany przez partyjnych płaszczaków w powstałych z kolan mediach? Więc koledzy prawacy, możecie robić z Olszewskiego idiotę i możecie gościa u schyłku życia ośmieszać do woli, ale błagam, nie róbcie idiotów z nas i nie wciskajcie jakiegoś prymitywnego kitu. Towarzyszko Kania, wszyscy domyślają się, iż to wy napisaliście ten „wywiad” (sądząc po niektórych tezach mocno konsultowany z panem Targalskim), ale jak już coś podsuwacie temu Olszewskiemu do podpisania, to chociaż mu przeczytajcie, aby przez moment był świadom tego pod czym się podpisuje.

Ja wiem że wasza misja jest bardzo istotna: dojebać Tuskowi, dojebać Wałęsie, dojebać tej Polsce, która nie chciała docenić talentów braci Kaczyńskich, ale ba noga waszego jedynego dlaczego ma to legitymizować akurat Olszewski, to naiwna, stara i zbolała safanduła, tego za nic pojąć nie mogę.

I na koniec…, dla zaprowadzenia porządku w definicjach, należy zaznaczyć, że tak naprawdę to nie mamy tu do czynienia z żadną prawicą, tylko z chrześcijańskimi komunistami, w skrócie z katokomuną. Ta sama mentalność, metody, ten sam psychopatyczny genotyp, tak samo brzydcy i byle jacy, tamci obciągali Breżniewowi, ci obciągają Chrystusowi na zmianę z Kaczyńskim. Co tu więcej pisać, sami doskonale wiecie jak jest.

1 komentarz dotyczący “Zrobić z chorego idiotę to nie sztuka

  1. „tamci obciągali Breżniewowi, ci obciągają Chrystusowi na zmianę z Kaczyńskim.” Raczysz żartować ziomuś. Kaczor to stary bolszewik, który nigdy w żadne bajki o mzimu nie dawał wiary i nie tylko nie zna słów hymnu tegoż kraju ale też nie był w stanie zapamiętać słów żadnego paciorka. Ironia losu polega na tym, że to właśnie to środowisko na czele z wrażym polit-kurduplem stanowi najzagorzalszą ekipę obciągaczy putinowskiej łaski. Pomijając ten drobny fakt, czy są tego świadomi.

    Polubienie

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: