POLITYKA

Zamach? Oby tak dalej!

Jeśli by wierzyć wynikom sondażu Kantar Millward Brown (a dlaczego by nie wierzyć, to poważna pracownia) 65 procent Polaków nie wierzy w to, że katastrofa smoleńska była efektem zamachu. W poprzednim tego typu badaniu wiary w zamach nie dawało 60 procent obywateli Najśmieszniejszej. Nie trzeba nawet skończyć podstawówki by zauważyć, że nastąpił wzrost wątpiących aż o 5 punktów procentowych.

Oczywiście wielka w tym wszystkim zasługa pana doktora Berczyńskiego i korzystając z okazji chciałbym mu serdecznie pogratulować sukcesu i złożyć podziękowania.

Ale tak przy okazji myślę sobie, że mimo wszystko te 65 procent to i tak trochę mało, nawet zastanawiająco mało. No, bo jeśli by przyjąć, że PiS de facto wybrało 18,5 procent obywateli i że wsród nich są pewnie i tacy, którzy mają we łbie odrobinę chociaż oleju, to z prostej kalkulacji mi wychodzi, że w zamach może wierzyć góra 15 procent. Czyli bardzo żelazny elektorat, elita Prawdziwych Polaków, krew z krwi i woda z wody, ekstraklasa idiotów, oraz kretynów. Z wyliczenia tego więc wynika, że w zamach powinno wątpić nie 65 procent a najmarniej 85! W tym sensie czuję się zawiedziony postawą tych pozostałych, niekoniecznie Prawdziwych jak rozumiem Polaków. Ale zawsze jest jakaś nadzieja!

Zaś co do zasług pana Berczyńskiego, to raz jeszcze mocno pragnę podkreślić, że gdyby nie jego nieprzeciętny intelekt i doświadczenie, że o wiedzy i poczuciu humoru nie wspomnę, to z pewnością te 65 procent byłoby nieosiagalne. To on osobiście (z niewielką pomocą przyjaciół) ten wynik wykręcił. Wacek szacun i dzięki serdeczne!!!

Skoda wielka, że pan Szmacierewicz go zdymisjonował, że nie docenił jego zaangażowania, a tym samym pozbawił go możliwości kontynuowania misji i wykonania planu 99 procent niewierzących w zamach. No ale jak mówię nadzieja jest, bowiem pałeczkę po panu doktorze objął pan Nowaczyk, czyli również nietuzinkowa postać.

Wszystko teraz w jego rękach i osobiście głęboko wierzę, że granica tych 99 procent mimo wszystko jest osiągalna, jeśli tylko nikt nie będzie mu przeszkadzał w pracy. A ma zadatki na wielkiego maga! Pamiętajmy bowiem, że nie kto inny tylko pan Nowaczyk, twierdził i twierdzi nadal, że w trakcie prac zespołu ekspertów ustalono ponad wszelka wątpliwość, że katastrofa była efektem zamachem, pozostaje teraz jedynie dopasować do tego dowody. On też całkiem poważnie, z właściwą sobie marsową miną postawił nowatorska tezę, że w Tupolewie wybuchła bomba z tłumikiem i właśnie dlatego ani załoga nic nie słyszała, ani urządzenia rejestrujące nic na zapisały.

Więc jeśli wątpicie że będzie wesoło, a wynik badań jeszcze bardziej będzie satysfakcjonujący, to wątpić przestańcie.

4 komentarze dotyczące “Zamach? Oby tak dalej!

 1. Anonim

  czy expert – idiota berczynski czy idiota nowaczyk to zadna ruznica, to sa pojeby pisomana szmaczerewcza i tej pisowskiej buraczanej gawiedzi

  Polubienie

 2. goście kręcą wałki, a Wy myślicie, że to idioci… sprawdźcie stan ich kont oraz kto im płaci, jakie mają firmy…
  to, że goście wyglądają na chodzącą biedę i mają dziwne garnitury nie znaczy, że są krystaliczni i biedni i nie mają w tym pierdoleniu jakichś swoich intratnych interesów…

  Polubienie

  • Mieszko

   MG tu nie chodzi o to jak goście wyglądają, w co się ubierają i ile kasy czeszą. Tu chodzi o piramidalne głupoty jakie wygadują. Idiota w drogim garniturze i z milionem dolarów na koncie zawsze niezmiennie pozostanie idiotą.

   Polubienie

 3. Prywatnie do wiary w zamach prawie nikt się nie przyznaje ale jak się mówi do ankietera a człek nie wie kto zacz to woli się asekurować i powiedzieć nie to co myśli. A Nowaczyk? Po szybkim zjeździe z górki Berczyńskiego też jest już na równi pochyłej bo naród coś nie bardzo łyka te bzdety i trza się wysilić na coś więcej niż tłumnik na bombie.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: