EXTRASY NIENAWIŚĆ ŻYCIE

On do niej od serca po katolicku a ona na uczuciach się nie poznała

Historia Karoliny Piaseckiej, katowanej przez męża Rafała, człowieka sercem i duszą związanego z PiS, jest oczywiście na swój sposób bulwersująca, acz dowodzi również, że miłość bywa ślepa jak kret, a otumaniony nią człowiek kompletnie nie reaguje na niepokojące i od początku widoczne sygnały.

A sygnały były naprawdę złe. Oto co zeznaje pani Karolina Piasecka.

„Poznaliśmy się w ostatniej klasie szkoły podstawowej, w ósmej klasie. Przyszłam na próbę chóru kościelnego i tam w kościele go poznałam. Był dla mnie wzorem dobroci, wzorem posłuszeństwa rodzicom. (…) Chodził codziennie do kościoła na mszę świętą z rodzicami. Przed ślubem nie widziałam żadnych jakichś oznak, który by mnie miały niepokoić, wręcz przeciwnie.”

Niestety pani Piasecka, czy jak jej tam z domu było, wykazała się wyjątkową w tym wypadku naiwnością a nawet kurzą ślepotą. Bo jeżeli dorosły facet, codziennie łazi do kościoła, za rączkę na dodatek prowadzony przez mamusię, no to musi być z nim być coś nie tak, i to na sto procent. Ten fakt u każdej normalnej i czujnej kobiety, rodzić powinien podejrzenia, że oto ma się do czynienia z kimś nie do końca normalnym i tylko kwestią czasu jest, kiedy z niego wylezie psychol, a kto wie czy nie bestia.

I w istocie tak właśnie się stało.

Rafał Piasecki preferował katolicki styl życia rodzinnego, który to styl zakłada, że żona jest po to, żeby czekać, przygotowywać mężusiowi ciepłe posiłki, usługiwać mu zawsze z uśmiechem, sprzątać, prać i prasować, oraz dawać dupy na gwizdek, i generalnie być gotową każdego wieczoru o określonej godzinie, bo nigdy przecież nie wiadomo, kiedy mu się zachce. Każde inne postępowanie, było niedopuszczalne, a w przypadku odstępstwa od tej normy w ryj najzwyczajniej się żonie należało. Tę szkołę preferował pan Rafał  i to właśnie potwierdzały owe słynne nagrania. Tak, nie ma tu żadnej wątpliwości, iż Piasecki to dobry katolik, model na swój sposób wzorcowy i paru biskupów jest pewnie dumnych z jego postawy.

Na marginesie całej sprawy warto też zauważyć, że chyba to nie pierwszy tego typu kwiatek w kochającej się tak tradycyjnie po polsku i po katolicku pisowskiej rodzinie, bo żony lub partnerki bijali i pewnie nadal bijają (choć nie o wszystkim jeszcze wiemy) także inni, mniej lub bardziej prominentni, obowiązkowo głęboko wierzący członkowie tej partii. Nie dziwi przeto, że swego czasu PiS właśnie, ramię w ramię z kościołem, tak zdecydowanie się przeciwstawiał słynnej konwencji przemocowej, gwałtem narzucanej nam przez Europę. Oni wiedzieli co czynią i w kogo ta konwencja rykoszetem może trafić.

Teraz uwaga końcowa, istotna dla kobiet.

Otóż pan Rafał Piasecki, w zasadzie – jeśli dobrze zrozumiałem – jest już singlem. Za chwilę będzie pewnie wolnym mężczyzną, poszukującym kolejnej kandydatki na żonę / kochankę / partnerkę / materac / popychadło / ruchadło (niepotrzebne skreślić), co to zupę grzecznie pod ryj poda i dupy na zawołanie da. Drogie Polki singielki, także te z odzysku, czekające na swego księcia, uważajcie żebyście nie wdepnęły na minę. I wierzcie mi nie każdej minie na imię Rafał.

18 komentarzy dotyczących “On do niej od serca po katolicku a ona na uczuciach się nie poznała

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: