EXTRASY SZUM&POCHODNE ŻYCIE

On do niej od serca po katolicku a ona na uczuciach się nie poznała

Historia Karoliny Piaseckiej, katowanej przez męża Rafała, człowieka sercem i duszą związanego z PiS, jest oczywiście na swój sposób bulwersująca, acz dowodzi również, że miłość bywa ślepa jak kret, a otumaniony nią człowiek kompletnie nie reaguje na niepokojące i od początku widoczne sygnały.

A sygnały były naprawdę złe. Oto co zeznaje pani Karolina Piasecka.

„Poznaliśmy się w ostatniej klasie szkoły podstawowej, w ósmej klasie. Przyszłam na próbę chóru kościelnego i tam w kościele go poznałam. Był dla mnie wzorem dobroci, wzorem posłuszeństwa rodzicom. (…) Chodził codziennie do kościoła na mszę świętą z rodzicami. Przed ślubem nie widziałam żadnych jakichś oznak, który by mnie miały niepokoić, wręcz przeciwnie.”

Niestety pani Piasecka, czy jak jej tam z domu było, wykazała się wyjątkową w tym wypadku naiwnością a nawet kurzą ślepotą. Bo jeżeli dorosły facet, codziennie łazi do kościoła, za rączkę na dodatek prowadzony przez mamusię, no to musi być z nim być coś nie tak, i to na sto procent. Ten fakt u każdej normalnej i czujnej kobiety, rodzić powinien podejrzenia, że oto ma się do czynienia z kimś nie do końca normalnym i tylko kwestią czasu jest, kiedy z niego wylezie psychol, a kto wie czy nie bestia.

I w istocie tak właśnie się stało.

Rafał Piasecki preferował katolicki styl życia rodzinnego, który to styl zakłada, że żona jest po to, żeby czekać, przygotowywać mężusiowi ciepłe posiłki, usługiwać mu zawsze z uśmiechem, sprzątać, prać i prasować, oraz dawać dupy na gwizdek, i generalnie być gotową każdego wieczoru o określonej godzinie, bo nigdy przecież nie wiadomo, kiedy mu się zachce. Każde inne postępowanie, było niedopuszczalne, a w przypadku odstępstwa od tej normy w ryj najzwyczajniej się żonie należało. Tę szkołę preferował pan Rafał  i to właśnie potwierdzały owe słynne nagrania. Tak, nie ma tu żadnej wątpliwości, iż Piasecki to dobry katolik, model na swój sposób wzorcowy i paru biskupów jest pewnie dumnych z jego postawy.

Na marginesie całej sprawy warto też zauważyć, że chyba to nie pierwszy tego typu kwiatek w kochającej się tak tradycyjnie po polsku i po katolicku pisowskiej rodzinie, bo żony lub partnerki bijali i pewnie nadal bijają (choć nie o wszystkim jeszcze wiemy) także inni, mniej lub bardziej prominentni, obowiązkowo głęboko wierzący członkowie tej partii. Nie dziwi przeto, że swego czasu PiS właśnie, ramię w ramię z kościołem, tak zdecydowanie się przeciwstawiał słynnej konwencji przemocowej, gwałtem narzucanej nam przez Europę. Oni wiedzieli co czynią i w kogo ta konwencja rykoszetem może trafić.

Teraz uwaga końcowa, istotna dla kobiet.

Otóż pan Rafał Piasecki, w zasadzie – jeśli dobrze zrozumiałem – jest już singlem. Za chwilę będzie pewnie wolnym mężczyzną, poszukującym kolejnej kandydatki na żonę / kochankę / partnerkę / materac / popychadło / ruchadło (niepotrzebne skreślić), co to zupę grzecznie pod ryj poda i dupy na zawołanie da. Drogie Polki singielki, także te z odzysku, czekające na swego księcia, uważajcie żebyście nie wdepnęły na minę. I wierzcie mi nie każdej minie na imię Rafał.

18 komentarzy dotyczących “On do niej od serca po katolicku a ona na uczuciach się nie poznała

 1. Anonim

  typowe polskie pisowsko buraczane katolickie pojeby

  Polubienie

  • nie tylko popychadło i ruchadło, ale też cwel i pedał. Czyżby ukryty homoseksualizm Pana pobożnego? Koledzy w celi chętnie wysłuchają jego wołania o miłość.

   Polubienie

 2. Najlepszy w tym wszystkim jest komentarz rzecznika PiS pani Mazurek, która zdecydowanie potępiła Piaseckiego za „nadużywanie przemocy” wobec żony :)) Oczywiście za chwilę okazało się, że ten dzielny bokser nie jest już członkiem PiS. Czyli zgodnie z logiką partii to wcale nie katolicki pisior lał żonę tylko ktoś zupełnie obcy… i jest pozamiatane!

  Polubienie

 3. jak się żony nie bije, to jej wątroba gnije!!!
  shitstorm in 3…2…1…

  Polubienie

 4. Anonim

  ta mazurek jak damskibokser piasecki to zwykle polskie pojeby a czy z pisuaru czy nie to nie warzne.dla tych burakow to jest tylko warzne czy jest ich czlonkiem czy nie.

  Polubienie

 5. Twój punkt widzenia tej sprawy, bardzo mi pasuje:)))) Miałam nawet wizję 🙂 gdyby tak takich „piaseckich” postawić na jakiś czas u boku niektórych kościelnych pań z PiS-u, np. p. Mazurek, p.Sobeckiej, Kempie czy p.Pawłowicz to byłoby to godne i sprawiedliwe, czy nie? :))Nie cierpię przemocy ale ze zdumieniem stwierdzam, że kobiety same się proszą by im „wklepać” rozum do głowy:) Albo siebie przeceniają albo nie doceniają…

  Polubienie

 6. Anonim

  Co ty piepszysz Alex za farmazony albo barak ci piotej klepki albo jestes pisowiec.piszesz ze moj punkt widzenia odpowiada tobie i w nastepnym zdania:same sie prosza by im”wklepacz” rozum do glowy.Mozesz to wytlumaczyc.

  Polubienie

  • Jesteś pewien autorze Bloga, że mój żartobliwy, „z przymrużeniem oka” komentarz wymagał takiej właśnie agresywnej odpowiedzi? Wiem, że temat poważny ale jak długo można się wkurzać. Cóż, uzupełniłeś mi brutalnie piątą klepkę. Pewnie „sama się prosiłam” wchodząc na twój Blog. Za zasłoną wulgaryzmów chciałam widzieć „wrażliwego człowieka”. Rzeczywistość bywa bardziej brutalna:)To sama sobie wklepię.(ps.(nigdy na swoim blogu nie obraziłam gościa) Powodzenia „Rewel”

   Polubienie

 7. vannelle

  W normalnym państwie taki osobnik zostaje natychmiast odosobniony. W Krainie Absurdu to bohater.

  Polubienie

  • Anonim

   tak to racja w normalnym panstwie to taki debil piasecki idzie na Wille lat do mamra aw mamrze ma przechlapane i jest cwelem robanym przez inych garownikuw,ale polska to nie normalny kraj pislandia

   Polubienie

 8. wujcio

  Mnie najbardziej zaskoczyło, że on żonę wyzywał od pedałów. Ty chyba jest konflikt prawdziwej orientacji z tzw. tradycyjnym wychowaniem. Całe życie konserwatywne środowisko wpajało mu, że homoseksualizm to zło i musiał wbrew sobie tak żyć z kobietą. Stąd on tak jej nienawidzi i nienawidzi też pedałów. Trzeba go odesłać do centrali PiS, tam chłopak odnajdzie spokój ducha i szczęście.

  Polubienie

 9. te! Reve, zatrudniłeś ostatnio jakiegoś gala-trola? każ mu wstawiać przecinki i niech mi ktoś powie, co to jest „pis burak”, bo tej gibmazowej bazy nie czaję…

  Polubienie

 10. Danuska-Ula

  Prawdziwe chrzescijanstwo to Bog,milosc bezwarunkowa ,Jezus Zywy w naszych sercach.To nie wymysly ludzkie,debilizm etc.To serce na nowo narodzone.Wyzwolic sie Z ducha religii,Z mocy ludzi.Jezus jest krolem naszych serc .My jestesmy Swiatynia Ducha Swietego.Zamulono serca,rozum,madrosc.Miej serce i patrz sercem.Jezus is King 👑 and Lord.

  Polubienie

 11. Anonim

  Problem przemocy w tym kraju zamiatany jest pod dywan od wielu pokoleń.Stąd takie określenia ” jak się kobiety nie bije ….itp.To codzienna retoryka, akceptowana nawet przez kobiety.Nie dożyję chyba czasów, kiedy z przemocą wobec kobiet zacznie się walczyć i ją piętnować.Pozwalamy sobie na bardzo niewybredne żarty,śmiejemy,szydzimy z tragedii gwałconych kobiet w ich własnych domach przez ich mężów.
  Nie ma świadomości społecznej .Kobiety wychowuje się w duchu poddaństwa, służalstwa .Taki to kraj.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: