WIARA / KU KLUX KLER

W mrokach średniowiecza bywało czasem jaśniej

Pomysł uczczenia tzw. objawień fatimskich specjalną sejmową uchwałą wcale nie jest szokujący, ani tym bardziej zaskakujący. To pewien standard osobowościowych odchyłek i defektów mózgu trapiących polski parlament. Pamiętajmy, że były już choćby modlitwy o deszcz, czy też zamiar uczynienia niejakiego Chrystusa królem Polski, co z dzisiejszej perspektywy było pomysłem o tyle ciekawym, że Żyd Jezus z Judei, byłby najprawdopodobniej lepszym wyborem niż prawnik Duda z Małopolski (tamten nie jeździł na nartach!). Próbuje więc udowodnić, że mamy do czynienia z najnormalniejszym w świecie i standardowym raczej polskim pierdolcem.

Treść tej „uchwały fatimskiej” już jest i podpisało się pod nią 55 posłów, wśród nich tacy intelektualni giganci jak Anna Sobecka, wiceszef MSWiA Jarosław Zieliński i były szef tzw. „Solidarności” Janusz Śniadek.
Dech zapiera zwłaszcza uzasadnienie projektu, które dowodzi już czarno na białym, że w sejmie mamy przynajmniej 55 idiotów z widocznymi objawami niedorozwoju (reszta niech się nie cieszy, bo za bardzo poziomem nie odbiega od kolegów). W uzasadnieniu czytamy:

„W sposób niezwykle dramatyczny, poprzez przekazanie trzyczęściowej tajemnicy oraz spektakularny cud słońca, Matka Boża przypomniała ewangeliczną prawdę, że ludziom do szczęścia, tak naprawdę, potrzebny jest tylko Wszechmocny Bóg, który stworzył nas dla siebie i pragnie podzielić się z nami pełnią szczęścia (…). Mając również na względzie obecną sytuację geopolityczną Polski przesłanie fatimskie nabiera dla naszej Ojczyzny szczególnego znaczenia (…) wciąż istnieje jeszcze niebezpieczeństwo, że miejsce marksizmu zająć może ateizm w innej postaci, który wychwalając wolność zmierza do zniszczenia samych korzeni moralności ludzkiej i chrześcijańskiej”.

Trzeba przyznać, że tekst jest mocny i ogólnie z wypierdem. Jakeście normalni, to wzruszycie pewnie ramionami i powiecie, no faktycznie durnie, ale na durniów zwyczajnie szkoda czasu. Podpisuję się pod tym, acz swoim zwyczajem mam przynajmniej dwie-trzy zasadnicze uwagi, bo skoro temat zacząłem, to chcę go też zamknąć.

Przede wszystkim ja bardzo proszę, by posłowie PiS (zdecydowana większość z tych 55), przestali obrażać hipotetyczną inteligencję katolików, oraz nie mniej hipotetyczne ich uczucia religijne. Bo wypisując takie bzdury to właśnie robią, choć nie wiem czy mają tego świadomość. Jak sobie chcą tę Maryję czcić, to niech se ją czczą,  byle dyskretnie, tak by oszczędzić nam konieczności rzygania na widok ich i  owej Maryi.

Dziwię się również, bardzo się dziwię, że na te wszystkie brednie, zupełnie nie reagują biskupi, a po mojemu bezwzględnie powinni.

To co wyczyniają posłowie, kompromituje waszą religię, tę której jesteście samozwańczymi strażnikami. Kompromituje również was, co swoją drogą jest sztuką, bo trudno was jeszcze bardziej skompromitować. Kompromituje również wiernych i dowodzi, że to stado głupich i prymitywnych debili, prymitywnie manipulowanych przez innych debili.

Patrząc na to z innej strony, to przyznaję, że piszę to wszystko z pewną zazdrością, bowiem sposób i styl w jaki posłowie starają się ośmieszyć wiarę, nawet dla mnie jest nieosiągalny, mimo, że od lat staram się jak mogę i w opinii wielu uchodzę za wytrawnego bluźniercę. Powinienem być może im za to podziękować, za tę udaną próbę wyręczenia mnie w dziele niszczenia religii, ale jak mówię, zazdrość przeze mnie przemawia i słowa pochwał przez gardło mi przejść nie chcą.

Mam też wrażenie, że przy tym co się w tej chwili wyczynia w Polsce i w polskim parlamencie, nijaki Kaligula był tylko marnym żartownisiem z małą wyobraźnią. Bo co tam znaczy moi drodzy, jeden koń opływający w dostatek i mianowany (prawie) konsulem, skoro u nas zdecydowana większość rządu, oraz parlamentarzystów, to żadne tam konie, tylko najzwyczajniejsza rogacizna i bydło, mogące się od kaligulowego konia rozumu uczyć.

Zaś zupełnie na koniec, co do meritum sprawy, to przyznam szczerze, że drewniany Pinokio bardziej mnie kręci jako postać z bajki i jest dla mnie bardziej fascynujący niż gliniana matka boska z jej wszystkimi cudami.

8 komentarzy dotyczących “W mrokach średniowiecza bywało czasem jaśniej

 1. I nic już ważniejszego się w kaczolandzie nie dzieje.

  Polubienie

 2. Stanisław

  Jeśli pierdolec katolicki opanowuje sejm kraju, którego Konstytucja mówi wyrażnie o: BEZSTRONNOŚCI państwa wobec wyznań, to mamy JUŻ państwo bezprawia, ale za to: państwo wyznaniowe!
  Biorąc pod uwagę, że to dopiero początek ” przywracania wartości ” – inaczej myślący, mają się czego bać!
  Po za tym: TO JEST OBŁĘD, żeby sejm zajmował się takimi idiotyzmami i to: nie z tego świata!
  Wolę bajki Andersena, bo tam przynajmniej jest morał… A i kunszt przekazu 1000x lepszy:)
  Stanisław

  Polubienie

  • Sławomir

   W niedługim czasie sporządzę specjalną broń o sile rażenia bomby silniejszej od wodorowej a najogólniej mówiąc bronią tą najgroźniejszą dla tej bandy bezczelnych łgarzy i ludobójców, która ogłupia i obłupia naród polski od 966 roku będzie zdemaskowanie tej bandy zdrajców, pasożytów i łupicieli tego narodu a będzie nią cała prawda o tych przeklętych gadach, które to gady mają interes w tym aby naród ten utrzymywać swymi bezczelnymi łgarstwami w kompletnej ciemnocie..

   Polubienie

 3. Pani Sobecka może dla zmyłki troszczy się o trzeźwość narodu ?. Niektórych specyfików ponoć nie należy łączyć:)) Normą bowiem staje się już fakt akceptacji, skrajnych debilizmów:).

  Polubienie

 4. Pieprzone polskie katolstwo. W tych pustych łbach już im sie dokumentnie poprzewracało

  Polubienie

  • Anonim

   Wszyscy pierdolicie to samo i co dalej będziecie tak pierdolić i krytykować?Zróbcie coś,żeby w końcu wypieprzyć ten koszmarny rząd pisuarów.Potrzebna jest do tego zjednoczona i mocna opozycja oraz olej ,którego brakuje w głowach większości naszych rodaków.To jedyna recepta innej nie ma.

   Polubienie

 5. poszloooo

  Tak oto niegdysiejsza duma z wyboru Wojtyły na papieża odbija się czkawką wszystkim Polakom a pomysły yntelegentnych inaczej pociągną Polskę na dno jak po Targowicy, w której duchowni odegrali niepoślednia rolę o czym ogół nie wie*, gdyz na lekcjach historii temat jest starannie omijany a z powodów oczywistych na religii nikt tematu nie rozwinie. Choć na lekcjach religii w wymiarze dwóch godzin tygodniowo znajduja czas na bajania o zapieczętowanym źródle życia itp. głupotach.

  Tu słów kilka > http://swierszcz.gouk.pl/content/view/206/34/

  Polubienie

 6. Sławomir

  Brak miejsca zmusza do oceny krótkiej i węzłowatej. Zagrożeniem dla rodzaju ludzkiego na naszej planecie są wszelkiego rodzaju pasożyty, które rządzą narodami, mordują je i okradają. Plugawą bronią w ich rękach przeciwko narodom są tworzone przez nich wszelkiego rodzaju tzw. ideologie do których na pierwszym miejscu i które pasożyty stworzyły najprędzej bo już tysiące lat temu są wszelkiego rodzaju tzw. religie z religiami z nad rzeki Jordan na czele następnie pasożyt i głupek niejaki Marks stworzył następną ideologię zwaną komunizmem po nim kolejny głupek niejaki Hitler kolejną niejaki nazizm… plugastwo to odpowiedzialne jest za wymordowanie setek milionów ludzi i okropnych zniszczeń w wyniku ich wojen, które sami wywołują…

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: