EXTRASY szorty miss Derwish

Szorty miss Derwish (23)

icon-reba-powered-100Arcybiskup Hoser, to po mojemu wyjątkowy buc i chamidło, bardziej arcybydle niż arcybiskup, acz zdaje sobie sprawę, że nie wszyscy moje zdanie podzielają. Jako kobieta wyzwolona, mam do niego pewien rodzaj stosunku seksualnego, jednak sami sobie dopowiedzcie jaki, bo przez gardło (i klawiaturę) nie przechodzi mi ten opisujący stan rzeczy wulgaryzm. Każde jego publiczne wystąpienie dowodzi, że mam rację.

Ostatni ten gość, który przed laty obojętnie przyglądał się temu jak „porządni chrześcijanie” gwałcą i wyrzynają dzieci w Rwandzie, znów zabrał głos w sprawie pedofilii. To jego ulubiony temat. Nie twierdzę, że ludzie kościoła nie powinni wypowiadać się w tej sprawie, wręcz przeciwnie, powinni, ale jedocześnie mówię, że nie powinni robić tego ludzie tacy jak Hoser.

Pamiętamy, że w kurwii warszawsko-praskiej, to on zapamiętale chronił swoich proboszczów pedofilów. On „za karę” przenosił ich z jednej parafii do drugiej i konsekwentnie krył. Na oskarżenia odpowiadał atakiem. I dziś mimo tych pięknych słów, nie widzę jakoś szczególnej troski na butnej twarzy pięknego Henia o losy gwałconych przez jego jurnych księży dzieciaków.

Dalej i niezmiennie Hoser też dowodzi, iż cała ta pedofilia to wina rozerotyzowania społeczeństwa, zaś pedofilia w Kościele nie jest wcale częstsza, niż w innych środowiskach. A my to łykamy bez dyskusji! Czujecie to co by się działo, gdyby na przykład rzecznik PiS powiedział: „homoseksualizm to wina rozerotyzowania społeczeństwa, a homoseksualizm w PiS nie jest wcale częstszy niż w innych środowiskach”. Była by burza, prawda? A w przypadku lekceważących wypowiedzi o pedofilach z kościoła jakoś dalej nic szczególnego się nie dzieje, a Hoser nadal może pieprzyć głupoty.

Jeszcze jedna rzecz mnie szalenia wzruszyła. Arcybiskup powiedział, że kryteria kościoła, jeśli chodzi o pedofilie, są dużo sroższe, niż te, które stosuje się w prawie cywilnym.

„My za pedofilię uznajemy kontakty seksualne z młodymi ludźmi do 18 roku życia, nie do 15 roku – jak jest w prawie cywilnym”.

Świetnie to brzmi tyle, że w praktyce niewiele znaczy! Bo księża z upodobaniem dymają dzieciaki zdecydowanie poniżej 15 lat, więc z tego punktu widzenia kościół mógłby uznawać za pedofilię, kontakty seksualne nawet z ludźmi do 30 roku życia. Zreszta Moi Mili, tak już na marginesie… przecież oni na okrągło, wszędzie gdzie się da, rozdają święte obrazki z wizerunkiem dzieciątka, owe – jak je nazywają – święte dzieciątko po kolanach całują, po gołej oczywiście dupci gładzą…. Sami więc widzicie, że to mocno zakorzenione jest, że skądś to wszystko się bierze, że to nie przypadek! ♦ Piszę jak jest, nie ma zmiłuj i nie ma to tamto. (City Yafo, IL – Dizengoff St – Aroma Cafe).

7 komentarzy dotyczących “Szorty miss Derwish (23)

 1. wiesiek

  Łykamy ?Ty tez bys łyknał gdyby Cie nagle uświadomiono iż twoja ukochana mamusia w młodości trudniła się nierządem dziś stateczna dama jest bo „prowadzi”dwa domy publiczne.
  Tak jest z rodakami.Niby wiedza,niby przedstawiono im do oczu fakty ale bronią ale nie dają wiary bo zaczadzony umysł do tego nie dopuszcza,
  Rozmawiałem kiedyś z jedna pania redaktor Niby mądrą kobita ale starała mi sie udowodnić iz to mafia podrzuciła Gilowi treści pedofilskie do komputera.Gorzej juz było z przekonaniem mnie jakim to sposobem „mafia” zdołała to wszystko zgrać na laptop zamknięty w sejfie parafii

  Polubienie

 2. Zwinka

  Ciemnego luda nic nie ruszy. Nawet do ultra katolickiej Irlandii dotarła skala problemu, a Polak – Prawdziwy Katolik swoje: „w każdym środowisku są pedofile”…No, są, odpowiadam, tyle że w innych środowiskach przyłapany pedofil idzie do pudła, a w krk przeniosą go do innej parafii, albo ukryją w Watykanie. Groch o ścianę.

  Polubienie

 3. W negatywnym znaczeniu pod każdym względem jest „arcy” Typowy przedstawiciel swojej zgrai „świętoszków”:)

  Polubienie

 4. Leonard Kossobudzki

  Czcij dzieciątko, ze wszelkich sił je miłuj, gwałć i deprawuj… Oto 11. przykazanie

  Polubienie

 5. Stanisław

  W Hoserze, jak w soczewce, skupia się całe ZŁO mafii p.t.: ” kościół Kat ” !!!
  Stanisław

  Polubienie

 6. Pingback: kutas obleczony w czarny kondon – komp13

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: