Okłamywanie historii

Co wydarzyło się naprawdę  24 września 1980 roku? Po zarejestrowaniu Solidarności przez sąd, tłum wynosi na rekach głównego „winowajcę” tego zamieszania nijakiego Lecha Wałęsę. Przez lata karmiono nas tym wierutnym kłamstwem, a przed oczy podtykano nam to zmanipulowane zdjęcie. Ale teraz, dzięki staraniom niezmordowanego IPN,  prawda wreszcie zobaczyła światło dzienne.

Demaskujemy ową ohydną mistyfikację, ujawniamy skrywane do tej pory skrzętnie fakty, a fakty są takie, że to wcale nie Lech Wałęsa, a tym bardziej jakiś Tadeusz Mazowiecki, na oczach tłumu fetowali rejestrację Solidarności. To był Lech Kaczyński ze swoimi najbliższymi współpracownikami. Po latach prawda wychodzi na jaw. Tak było naprawdę. A tę prawdę w całej rozciągłości demonstruje zdjęcie poniżej!

wodz-solidarnosc-170226-815
Przywódca Solidarności Lech Kaczyński wynoszony na ramionach swoich najbliższych współpracowników z gmachu sądu. Obok wiwatujący tłum. Wielu z tych anonimowych wtedy ludzi z biegiem czasu stanie się najwierniejszymi członkami drużyny Lecha i Jarosława!

Powołując się na słowa nie byle kogo, bo samego Jarosława Kaczyńskiego z przekonaniem i wiarą w lepsze jutro apeluję: „Odkłamujmy historie, pokazujmy jaka było ona naprawdę”! Kacza prawda, pisprawda… nasza narodowa gówno prawda!

Opublikował/a

Tu jest to samo co w gazetach tylko inaczej. Pewne nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane.

6 myśli w temacie “Okłamywanie historii

 1. Bardzo fajny photoshop.
  Ale z tym Ziobro to żeś Pan przegiął,nikt nie uwierzy,że gostek jeszcze w podstawówce…
  Pawłowicz-owszem,chyba zawsze tak wyglądała,Fotyga chyba też.

  1. Wiesz, nie chodzi o to kto w co uwierzy, chodzi o to jaka jest na nasza (ich) prawda 🙂

 2. Faktycznie,macie rację.Ale rano rzuciłem tylko okiem,a ze byłem jeszcze przed śniadaniem(skutki soboty)to nie chciałem baczniej się przyglądać patRYJotycznym facjatom,by od razu nie lecieć do kibelka(niewątpliwy skutek oglądania tychże facjat).
  AD REM:)żarty żartami,ale dukaty przeciw orzechom,że wkrótce takie zdjęcia obejrzymy w telewizji dla kur…czyli Qrwizji.

 3. „Jajakobyły i ulotki w pieluchach…” to czkawka po ZBOWiDzie… jak będziecie te brednie powtarzali to nie tylko Wałęsa wyblaknie na zdjęciach ale „starodawna Lechia” zastąpi egipskie piramidy – jako kolebka cywilizacji… w domu i w zagrodzie!

  Ostrożnie z tą siekierką… geniuszu! Ludzie mają krótką pamięć a myślenie boli!

  W epoce odkrywania coraz to nowych post-rzymskich tradycji, był holokaust, teraz jest „post-prawda”, coraz trudniej będzie znaleźć ludzi zorientowanych, którzy publicznie będą chcieli pamiętać to co faktycznie się zdarzyło… to igranie z ogniem.

  Czy w szkołach jest już „właściwa wersja wydarzeń”? Sprawdziłeś?

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.