POLITYKA

Jak ZIOBRU chce bronić SZYDŁU

Pan Ziobru i ludzie pana Ziobru potrząsają szabelkami i straszą, że każdy kto śmiał natrząsać się z wypadku Pani Premier Szydło (na wszelki wypadek piszę wszystko z wielkiej litery, by chociaż w ten sposób zneutralizować zarzut o braku należytego szacunku w stosunku do „organu Rzeczpospolitej”) ten poniesie dotkliwe konsekwencje. 

Oto co mówi wice-ziobru Wójcik:

„Fala nienawiści, która przelała się przez internet po wypadku premier Beaty Szydło, to jest coś, z czym się jeszcze nie spotkaliśmy (…) Osoby, które szerzą mowę nienawiści, mogą być szybko namierzone i ukarane”.

Wójcik dalej wali też z grubej rury i straszy, że każdy kto w ogóle w nieprzyjazny sposób wypowiadał się o tym pożal się boże wypadku, kto kwestionuje prawomocne ustalenia prokuratury i w bezpodstawny sposób broni „przestępcy” i sprawcy wypadku, musi się liczyć z konsekwencjami prawnymi. W grę wchodzą m.in przepisy które mówią o poniżaniu organów Rzeczpospolitej Polskiej (jakby było kogo i co poniżać), a także te o atakowaniu osób, ze względu na przekonania polityczne. Acz nie precyzuje o przekonania polityczne której ze stron chodzi. Pani premier czy krytyków pani premier.

Bo jeśli pani premier, to temat jest dyskusyjny ze względu na dyskusyjne twierdzenie jakoby jakieś poglądy ona w ogóle posiadała. Jeśli zaś, przedmiotem zainteresowania są moje poglądy, to jak najbardziej, jest pole do dyskusji, bowiem ze względu na takie a nie inne poglądy, moje życie coraz bardziej traci dotychczasowy komfort.

Oczywiście można się z tego wszystkiego śmiać i pokazywać Wójcikowi tę część ciała w która ewentualnie każdego z nas może pocałować, ale z drugiej strony nie ma też sensu z tym śmiechem przesadzać, bo to są niestety idioci. A idiota, każdy, najbardziej nawet głupi swój pomysł, uważa za genialny i zrobi wszystko, żeby wprowadzić go w życie. W tym też sensie i Wojcika i tego co on mówi, należy się bać.

3 odpowiedzi »

  1. To nie był wypadek, ale chuligański eksces sprawujących władzę i w konsekwencji zakłócenie miru podróżującego spokojnie kierowcy.
    Ten przykład przybliża mi, dlaczego białe jest czarne.

  2. Oto właśnie nadszedł ten moment kiedy za łamanie konstytucji nikt nie poszedł jeszcze siedzieć (i pewnie nie pójdzie) a za naśmiewanie się z dupowatej cipy pani premier jest ścigany przez prokuratorów ze sporą szansą na karę. Czyli to nie rząd tylko nierząd.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.