POLITYKA

Waluś ty będziesz jeszcze KIMŚ!

Kryminalista i morderca Janusz Waluś, odsiadujący dożywocie w południowoafrykańskim pierdlu, zapragnął nagle powrócić na łono kraju. Powiedział, że skoro jego dawna ojczyzna po dziesięcioleciach wreszcie wstała z kolan, to on w tej sytuacji swoje miejsce widzi właśnie tutaj, w jakimś polskim, porządnym więzieniu. 

Ponieważ ów Waluś dla większości tu nad Wisłą to postać kompletnie nieznana, to przypomnieć trzeba, że gość w 1993 roku zastrzelił w RPA jednego z liderów tamtejszej opozycji Chrisa Haniego, za co dostał czapę, zamienioną potem na dożywocie.

O sprowadzenie Walusia do Polski, „wielkiego Polaka i patrioty” od dawna dopominali się polscy faszyści i teraz być może właśnie nadszedł ten moment. Bo polscy faszyści i narodowcy (w praktyce to samo), teraz może nie są (jeszcze) u władzy, ale u władzy są ich koledzy, a łączy ich w wielu wypadkach zadziwiająca wspólnota poglądów. Nic więc dziwnego ze ministerstwo tak zwanej sprawiedliwości zapowiedziało, że podejmie a w zasadzie wznowi odpowiednie starania, by „polskiego obywatela” (ponoć Walusiowi przywrócono już obywatelstwo, którego wcześniej się zrzekł), sprowadzić tam gdzie jego miejsce, czyli na tzw. łono.

Czyż więc nie spełniają się w ten sposób sny i marzenia? Nie tylko Walusia, ale panów posła Winnickiego, senatora Żaryna (tego profesora) i paru innych obrońców godności każdego Polaka, niezależnie od tego jakim gównem jest? (a w zasadzie zależnie, bo dziś takie czasy, że im większe gówno i bandyta, tym cenniejszy).

rekommend-legia-170210

DALEJ SCENARIUSZ MOŻE BYĆ TAKI

Waluś wraca na to łono, ale wcale nie po to, by dogorywać we Wronkach. Jako zasłużony bojownik i doświadczony młot na opozycję, może być Polsce przydatny. Wyrok skazujący w tej sytuacji nic nie znaczy, bo ostatecznie zabił tylko czarnucha, a poza tym zabił go w dobrej wierze i w obronie demokracji, w obronie rasy, bo to był najgorszy sort ten Hani, czyli opozycjonista protestujący przeciwko ekscesom legalnie wybranej przez suwerena władzy (mniej więcej przez 15%, czyli jeszcze mniej niż PiS).

Poza tym Mariusz Kamiński też był skazany a patrzcie do czego doszedł. Zmierzam więc do tego, że nie dalej jak dwa dni po wylądowaniu, prezydent chybcikiem, najlepiej około trzeciej w nocy, bez świadków, podpisze akt łaski i w ten sposób obywatel Waluś stanie się obywatelem pełną gębą, zdolnym do objęcia najważniejszych stanowisk w państwie. Być może jego doświadczenie i talent wykorzysta minister wojny Szmaciarewicz, robiąc go wice komendantem Obrony Terytorialnej, a być może premier Szydło zrobi go szefem zespołu do spraw dialogu w opozycją, bo nikt tak jak on szczerze mówiąc, nie potrafi tak konkretnie i rzeczowo z opozycją dyskutować. I radzę opozycji ze szczególną dbałością dobierać teraz argumenty, bo jak się Waluś wkurwi, to nie przebiera w środkach. Vide los, wspomnianego na początku Haniego.

Waluś ty będziesz jeszcze kimś! W Polsce jest zapotrzebowanie na narodowych bohaterów! Janusz Waluś ostatni Żołnierz Wyklęty!

walus-170210-815

1 komentarz dotyczący “Waluś ty będziesz jeszcze KIMŚ!

  1. Oczywistą oczywistością jest, że generał Waluś otrzyma order Orła Białego i krzyż Virtuti Militari.

    Polubienie

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: