POLITYKA

Metropolita (Jego Wysokość Złamas) Sasin

Sasin to złamas, więc nic dziwnego że gada jak złamas. Myślę że w kwestii elegancji użytego tu języka jestem usprawiedliwiony, bo i tak używam stosunkowo eleganckich zwrotów w stosunku ludzi, którzy z każdym dniem w coraz mniejszym stopniu zasługują na jakakolwiek litość. Szacunek to już dawno stracili.

Wszyscy jak tu mieszkamy sobie w Warszawie wiemy przecież, że trzeba być wyjątkowym chujem, żeby próbować udowodnić, iż w całym tym pomyśle na metropolię warszawską chodzi tylko o dobro miasta. To gówno prawda i nie trzeba nawet kończyć podstawówki żeby to pojąć.

Moja diagnoza jest taka…

PiS ma dobro Warszawy głęboko w dupie, bo PiS Warszawy chorobliwie nienawidzi, tak jak i Warszawy nienawidzi zdegenerowany na ogół suweren i beneficjent programu pincet plus. PiS nienawidzi Warszawy za antypisowskość, za liberalizm, za ostentacyjny wręcz dystans do dobrej zmiany, za to że jest wrzodem na pisowskiej, czysto polskiej acz śmierdzącej dupie, za to że nigdy tu się nie może przebić, oraz za to że Kaczyńskiego nikt tu nie szanuje. PiS nie cierpi również Warszawy za to,  że nie matu ulicy Kaczyńskiego i nie ma ulicy Kaczyńskiej, natomiast jest kupa szmalu do którego PiS mimo kilku rozpaczliwych prób, nijak na razie dobrać się nie może. PiS nie chce dobra Warszawy, PiS chce w Warszawie władzy. Dlatego nie spocznie póki tego nie osiągnie.

A skumali skurwiele, że można to osiągnąć tylko chamskim fortelem, włączając w granice miasta parę okolicznych spisiałych wsi i PiS-mateczników. I stąd tylko ta nagła troska o „dobro Warszawy”. Więc Sasin nie musi z siebie robić większego idioty niż jest nim w rzeczywistości. Może taką bajkę łykną na Podhalu pod GSem sącząc tanie wino, ale w stolicy na to nikt nie da się nabrać.

Sam Sasin zresztą też klinicznie Warszawy nie cierpi dlatego, że poniósł tu sromotną klęskę, że nikt na tego debila nie chciał tu głosować, że dostał po twarzy, został poniżony, że odlano się na niego tak, jak nie odlano się chyba nigdy dotąd na nikogo. Więc to kacza łajza niechaj łaskawie nie pierdoli, że „utworzenie metropolii warszawskiej pozwoli skuteczniej konkurować Warszawie ze stolicami innych państw, takimi jak Berlin czy Paryż”.

Otóż nie będzie, bo PiS nigdy nie to nie pozwoli. Mają tu zdobyć władzę, po to żeby Warszawę stłamsić, upokorzyć, okraść i postawić na baczność, a nie zrobić z niej partnera Berlina czy Paryża. A poza tym z Berlinem i Paryżem to się konkuruje zupełnie w czym innym, niż w ilości przyłączonych wioch i przysiółków. Więc żeby mieli pewność, niech do Warszawy przyłącza jeszcze Ostrołękę, albo nawet Łomżę, albo nawet Kolbuszową lub Struże razem z Kogutem. Niechaj całą PiS-Polskę przyłączą do Warszawy. Przynajmniej powierzchnią z Nowym Jorkiem będziemy konkurować. Sasin ty burku, tylko wtedy będziesz tym prezydentem.

rekommend-prezydenci-170203

4 komentarze dotyczące “Metropolita (Jego Wysokość Złamas) Sasin

 1. „Może taką bajkę łykną na Podhalu pod GSem sącząc tanie wino, ale w stolicy na to nikt nie da się nabrać.” Nie doceniasz elastyczności epistemicznej piselektoratu warsiawskiego oraz podatności pożytecznych idiotów z kręgów niedorozwiniętego umysłowo lewactwa lokalnego gotowych głosować przy każdej okazji przeciwko bufetowej.

  Polubienie

 2. Stanisław

  Po /nie/rządach pis-lamistów zostanie burdel, którego następne ekipy, nie usuną przez 20 lat. A jak już usuną – to będziemy w tym samym miejscu, co w roku 2015, a świat już .. jakieś 100 lat do przodu!
  Ale ” Wasiawa ” pozostanie: największą ” stolycą” , na świecie! Kaczor dostanie/ oby / zawału, z satysfakcji, która wypełnia jego niezdrowe ” ego „!
  Stanisław

  Polubienie

 3. Tłuściochowaty Sasin często prowadzi dysputy w senatorem Biereckim- tym do SKOK- w restauracji stołecznego hotelu Westin. Gdyby te rozmowy nagrywał Falenta i Stonoga…

  Polubienie

 4. Pingback: ZŁAMAS – komp13

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: