Brak zrozumienia źródłem konfliktu

To, że Waszczykowski nader często mija się z prawdą a nawet tworzy prawdę na własny użytek, skłania mnie do tego, bym również skorzystał z takiej możliwości i stworzył własną prawdę na swój i Wasz jak najbardziej użytek.

Chodzi o to, że ów Waszczykowski ma wielkie pretensje do mediów, co to nic nie widziały i nic nie słyszały, a robią wielki zamęt wokół owego nieszczęsnego powrotu z Londynu. Robią zamęt po to tylko, by mącić, dzielić, ośmieszać i szkodzić dobrej zmianie. A tymczasem, jak dowodzi pan minister, wystarczyła by odrobina dobrej woli ze strony załogi a problem przeludnienia Embraera rozwiązałby się bezkonfliktowo.

Bo o co był cały ten dym?

O dwie osoby nadbagażu, ważne bardzo osoby, które gdyby na czas nie wróciły do Warszawy, to Polska prawdopodobnie znów musiałaby paść na kolana. „Więc negocjowaliśmy z tą załogą” -relacjonuje Waszczykowski.

„Mówię kapitanowi: panie gdybyś pan zrezygnował z tego mechanika pokładowego i nawigatora, przecież do Warszawy prosto jak strzelił, nawet ślepy by trafił, to tym samym zwolniły by się dwa tak potrzebne nam miejsca. Dwóch ważnych ministrów odleciało by do Warszawy. Apelowałem do niego: bądź pan człowiek zrozum potrzeby ojczyzny. Ale on nic, głuchy, ślepy, nieczuły, złośliwy, nieuczynny, konfrontacyjnie nastawiony dyletant”.

No i o to w sumie poszła ta cała afera. U jej podstaw legł kompletny brak zrozumienia i niewytłumaczalna nieustępliwość kapitana statku. I jakie tam HEAD? SRED nie HEAD!

Opublikował/a

Tu jest to samo co w gazetach tylko inaczej. Pewne nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane.

Jedna myśl w temacie “Brak zrozumienia źródłem konfliktu

  1. Drogi Autorze w tym co piszesz jest też dobra wiadomość. Taka mianowicie, że duch Smoleńska nie gaśnie, i ciągle jest nadzieja na powtórkę z rozrywki.

    Polubienie

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.