EXTRASY szorty miss Derwish

Szorty miss Derwish (17)

icon-reba-powered-100Po czterech godzinach maltretowania tego co zostało po Kaczyńskich (tych wykopanych z Wawelu), okazało się, że nic szczególnego tam nie znaleziono. Przynajmniej na razie. Żadnych odłamków, śrutu z broni myśliwskiej, wbitego w plecy bagnetu, nawet kuli z kałasza też nie było. Co doprawdy jest dziwne, bo wedle wstępnych założeń, to coś tam  być powinno i powinno być znalezione, bo w przeciwnym razie po co by ich wykopywano? Więc albo nie najlepiej świadczy to o badaczach, albo nie najlepiej o przyjętej teorii. Cztery godziny badań tomograficznych (plus sekcja) poszło więc na marne. Skoncentrowano się więc na być może, ostatniej desce ratunku, czyli jak to zgrabnie ujęto w komunikacie „kompleksowych badaniach histopatologicznych, toksykologicznych i fizykochemicznych”.

Teraz biegli mają aż cztery miesiące czasu, by to zbadać, przemielić i przesiać, a jeśli na pierwszym razem nic nie wyjdzie, to jeszcze raz przesiać i przemielić, by wykonać postawione przed nimi zadanie i udowodnić rzeczy wydawałoby się nie do udowodnienia. Chodzi o to,  że „Polak potrafi”!

Na razie, na pierwszy rzut oka wszystko do siebie pasuje, co nie wróży sukcesu, a badaczy stawia w trudnym położeniu. Bo jak faktycznie nic nie znajdą,  to nie tylko ich reputacja lec może w gruzach. O karierze niech też zapomną. ♦ Piszę jak jest, nie ma zmiłuj i nie ma to tamto. (City Yafo, IL – Dizengoff St – Aroma Cafe).

7 komentarzy dotyczących “Szorty miss Derwish (17)

 1. Ale ponoć miazga w trumnach była w stanie idealnym… może przynajmniej niech ich Papież na błogosławionych wystawi? Nawet kocie żarcie w puszce po tym czasie się psuje ostro…Tak, to musi być cud, kiedy morderca i ofiary nie zmieniają stanu skupienia…

  Polubienie

 2. Anonim

  Bezmuzgi polityczne i tyle

  Polubienie

 3. Jarek nie zdążył zabrać zegarka i szukał sposobów jak go odzyskać i się udało

  Polubienie

 4. Kaczyńscy nie zostali wykopani

  Polubienie

 5. Magdalena

  A, co bursztunowej komnaty w sarkofagu nie było? Qoorva, jak mi przykroooooo!

  Polubienie

 6. Dotychczasowa mogiłka już została przetestowana i nie zdała egzaminu, bo za bardzo była wysunięta, zawilgocona i często przegrzewana.
  Teraz nagrobek zostanie wymieniony na nowszy model (klękajcie narody), zapewniający państwu prezydentostwu należny komfort pobytu, a zwiedzającym zamek to bez wątpienia oko zbieleje.

  Polubienie

 7. pablobodek

  Napisałaś – „przemielić”. Otóż część pasażerów jest już od 6 lat w postaci „mielonego.” Przez kabinę pasażerską, jak czytałem, przeleciała jak burza pracująca turbina silnika, taka właśnie wielka maszynka do mięsa.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: