Stary Sącz. Jeszcze starsza lipa!

Prezydent odwiedził Małopolskę i zapewnił autochtonów, że – cytuję z pamięci – będzie kontynuował swe wielkie dzieło i nikt nie odbierze mu długopisu. „Nigdy nie wolno oddawać długopisu! Tak mi dopomóż buk!” – dodał. Tłum na niezbyt dyskretnie dany sygnał zareagował entuzjastycznie.

Trzeźwo dość zauważył, że w polityce bywają – niestety – różne poglądy, są w związku z tym – niestety – spory, oraz są też różne głosowania, co wcale nie świadczy o poziomie demokracji, a raczej o zwyczajnym warcholstwie. Bo jeśli Prezes coś postanowi, to po co dyskutować, po co się zastanawiać i toczyć spory, skoro wiadomo, że to wszystko dla dobra Polski?

Kto tego nie rozumie, niszczy ojczyznę bo chce „wyciskać z niej nieusprawiedliwione korzyści”. Tak mniej więcej mówił pan prezydent na spotkaniu z pisgawiedzią w Starym Sączu.

I nie prawdą jest, że wciskał lipę, bo on akurat lipę zasadził a nawet ziemie osobiście przyklepał łopata. Od lip to on jest wybitnym specjalistą: wciska i sadzi.

Za owe lipne gesty otrzymał honorowe obywatelstwo miasta. Tu zreszta mieszkał jako dziecko (ci widać) i chodził do sklepu na rogu (co czuć). Wyniósł stąd też różne swoje przekonania, w tym to, że nie wolno się uginać i nigdy nie wolno oddawać pola.

Zapewnił więc, że się nie podda i będzie kontynuował wielkie dzieło, najbardziej zajebistego podpisywacza papierków podsyłanych mu hurtowo przez zdziecinniałego starego kawalera.

Tak mu dopomóż buk!

Opublikował/a

Tu jest to samo co w gazetach tylko inaczej. Pewne nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane.

2 myśli w temacie “Stary Sącz. Jeszcze starsza lipa!

  1. Gdy nowo wybrany „prezydenttysiąclecia” – L. Kaczyński, zaraz po wyborze – z głupim uśmieszkiem meldował bratu:
    ” Melduję wykonanie zadania, panie prezesie „, pomyślałem, że następne lata – to będą lata najgorszego, najgłupszego prezydenta… Że gorzej być nie mogło…
    Wybór długopisa – dudy pokazał – jak relatywne jest określenie – ” najgłupszy ” ! Przy nim, niesławna kadencja prezydenta Kaczyńskiego, może się wydać – dziś – czymś godnym ponownej analizy….
    Stanisław

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.