WIARA

HOSER WIE! Winni są rozerotyzowani podżegacze

Biskup Hoser wystąpił w radiu (komercyjnym) i przekonywał, że problem pedofilii a także homoseksualizmu w polskim kościele to problem rozdmuchany, wyolbrzymiany i celowo wykorzystywany przez tych, których dziejową misją jest szkodzenie kościołowi. Biskup Hoser dowoził też, że polski kościół to światowy lider w zwalczaniu pedofilów i ma najlepsze na świecie systemy reagowania na pedofilię. Wszystko zaś jest rzetelnie realizowane i nie ma nawet mowy, żeby jakiś zboczeniec (choć biskup Hoser akurat unikał używania tego słowa) przemknął się niezauważony.

***

Przyłapany na molestowaniu małolatów klecha, poddawany jest procesowi przymusowej reedukacji i obowiązkowemu odkupieniu win.

Pedofile kierowani są więc do prac społecznych w prowadzonych przez siostry domach dziecka, a homoseksualiści winy swe odkupują zasuwając społecznie w seminariach lub zakonach męskich.

To nowatorska terapia, sprawdzona na przykładzie chociażby biskupa Jareckiego, którego z zaawansowanego alkoholizmu z powodzeniem leczono w browarze.

Następnie biskup Hoser dowodził, że pedofilia to w ogóle marginalny raczej problem w kościele i nigdy nie przybierała skali, która by w jakiś sposób mogła niepokoić. To, że o niej jest głośno to – jako się rzekło – zasługa tych, którzy chcą żeby o kościele mówiono tylko źle. Pojedyncze przypadki rozdmuchuje się tak, jakby było ich dziesięć.

Oczywiście zdarzają się pojedyncze przypadki pedofilii w kościele, ale winne temu jest przede wszystkim… społeczeństwo.

„Jesteśmy w takiej fazie rozerotyzowania społeczeństwa, a to udziela się oczywiście też niektórym słabym jednostkom z kleru”.

Biskup inteligentnie dowodzi, że gdyby skuteczniej walczono z powszechną pornografią, gdyby jej zakazano, gdyby media nie szokowały nagością i rozpasaniem, gdyby nie wodziły na pokuszenie takich zestresowanych codziennością i ciężko zapracowanych jednostek jakimi bezdyskusyjnie są księża, to w ogóle nie mielibyśmy problemu pedofili w kościele.

Naszą, społeczeństwa winą jest, że deprawujemy księży, że wysyłamy do nich rozerotyzowane dzieci, małoletnich zboczeńców, którzy naoglądają się świerszczyków w koskach, albo video w internecie a następnie eksperymentują bezceremonialnie na księżach. A ci przecież, to istoty niezwykle otwarte, dobroduszne, łatwowierne, żeby nie powiedzieć wyjątkowo naiwne czasami, no i wpadają w ten sposób w sprytnie zastawione sidła. Za tym idą potem odszkodowania, kampania nienawiści, przyklejanie kościołowi łatki pedofilskiej mafii.

„To jest też postawa, która się, powiedzmy, szerzy w dzisiejszym świecie. Dokopać kościołowi pedofilią. Komu i czemu to służy, łatwo się domyśleć”.

Biskup jednoznacznie zdeklarował, iż jeśli chodzi z kolei o homoseksualizm,  to „osoby homoseksualne nie są już przyjmowane do seminariów”.  I nawet jestem w stanie biskupowi uwierzyć. Naprawdę! Problem jednak w tym, czego biskup już nie dopowiedział. Bo oni co prawda przychodzą do seminarium nie spedaleni, ale odchodzą w większości już spedaleni, czyli – zachowując minimum elegancji – homoseksualni wychodzą. Więc panie Henryku drogi,  coś tu gdzieś po drodze nie gra. Gdzieś, ktoś ich w tym seminarium uczy nie tylko tego jak bezbłędnie interpretować Biblię i poprawnie ręce do modlitwy  składać.

Podczas następnej wizyty w radiu biskup Henryk Hoser obiecał opowiedzeń o życiu erotyczno-uczuciowym Tutsi i Hutu.

10 komentarzy dotyczących “HOSER WIE! Winni są rozerotyzowani podżegacze

 1. No otworzyłeś mi kurwa oczy. Kościół to po prostu masowy ośrodek rehabilitacyjno-wychowawczy bardzo indywidualnie i z iście infernalną pzrebiegłością sprofilowany. Takiego Hosera wysłano na ten przykład na terapię instynktu mordercy do Rwandy.

  Polubienie

 2. Człowiek wybierający sobie profesje, powinien to robić z rozmysłem. Na żołnierza pójdzie ten, który jest pozbawiony wyższych uczuć i raczej jet sadystą bo wie że będzie zabijał. Politykiem zostaje przeważnie cwaniak chory na manię wielkości z możliwością rządzenia. Księdzem, niestety zostaje zboczeniec. Bo trudno sobie wyobrazić aby w dzisiejszych czasach można wierzyć w jakieś wyimaginowane głupoty i nie być tego świadomy, ale możliwość przebywania z podobnymi do siebie zboczeńcami, to już na pewno jest im na rękę. Hoser to wyjątkowa ,,ludzka kurwa” pozbawiona sumienia, a z zakłamanej mordy bije aż do przesady nienawiść do ludzi, w szczególności do kobiet . Jedno jest pewne…gdyby istniał Bóg, to Hoser skończyłby swoje marne życie z afrykańską dzidą w dupie.

  Polubienie

 3. Ten hoser to zwykly bydlak i cham pieprzacy glupoty

  Polubienie

 4. „skończyłby swoje marne życie z afrykańską dzidą w dupie.” Andrea, celnie nadzwyczaj :)))))takich Hoserów, wyjątkowych k. jest setki, jeśli nie tysiące. Trzeba by produkcję uruchomić bliżej:)

  Polubienie

 5. Pierdolony Ho(mo)ser…

  Polubienie

 6. zbkuchta.

  Artykuł napisany w stylu KK.
  Zero faktów, same inwektywy.
  Jakiś „spedalony” autor.

  Polubienie

  • Gajowy

   panie kuchta „spedalony” to jest pan hoser

   Polubienie

  • ekowalewska

   @zbkuchta… No przecież tu są tylko fakty! Autor powołuje i się i przytacza fragmenty wystąpień pana biskupa. Nic nie zmyśla i do tego zero inwektyw. Więc pewni pod złym tekstem pan komentarz umieścił. Więcej uwagi proszę.

   Polubienie

 7. Chuj zawsze chujem będzie

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: