Szorty miss Derwish (12)

icon-reba-derwisz-80
Powered byReba

Na łżestronach portalu wPotylice,  wygłodniały i niedowartościowany wilczek i czołowy kizior PiS Krzysztof Łapiński, zadaje ideologiczne słusznie pytanie „Kim pan jest panie Petru”. Zamiast strzępić klawiaturę i szukać odpowiedzi  na pytanie, na które odpowiedź od dawna znamy, wystarczyło po prostu przeczytać choćby Wikipedię. Ale tak to jest z kiziorami. Zapatrzeni w lustro nie dostrzegają tego, że  znów mają otwarty rozporek i przez przypadek rozum z nich ulatuje.  Poza tym z głupowatego tekstu wynika, że Łapiński (rocznik 78) ma wyraźny kompleks Petru (rocznik 72). Ewidentnie wkurwia go, że Petru skończył dobrą uczelnie,  był  asystentem Balcerowicza i ekonomistą do sprawa Polski i Węgier Banku Światowego i  był szefem  Towarzystwa Ekonomistów Polskich, oraz że jest niezależnym w poglądach politykiem, założycielem i szefem własnej partii, gościem o poziomie elokwencji i urody nieosiągalnym dla gilowatego kiziora z PiS.

No bo kim pan jest panie Łapiński? Absolwentem co by nie mówić dość operetkowego już Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwerku Warszawskim,  oraz zależnym niczym pies od michy posłem mentalnego następcy PZPR, czyli Prawa i Sprawiedliwości. A więc zwykłym popychadłem jest pan po prostu! Największy pana sukces? Rzecznik prasowy nieszczególnej pamięci ministra  Zbigniewa „Grzywka” Wassermanna. No słabe to, co by nie mówić, rekomendacje i głupio tak żeby w tej sytuacji innych o ich drogę pytać. „Kim pan jest panie Łapiński”? Ja dalej już nie pytam, ale Bywalcy z pewnością  sami odpowiedzą. ♦ Piszę jak jest, nie ma zmiłuj i nie ma to tamto. (City Yafo, IL – Dizengoff St – Aroma Cafe).

lapinski-pis-160919-900550
…żeby wątpliwości nie było. Łapiński to ten kizior z prawej. Z lewej zaś ktoś prawdopodobnie równie dyspozycyjny

Opublikował/a

Z mojej ulubionej kawiarni w Tel Avivie, wszystko to co u was się dzieje wygląda jeszcze bardziej śmiesznie. Choć bywa też strasznie.

7 myśli w temacie “Szorty miss Derwish (12)

  1. Revel, qrwa, albo psujesz apetyt przed śniadaniem, albo straszysz przed snem. Weź człowieku się opanuj z tymi zdjęciami 🙂

  2. Ten to ma pecha, niczym nie grzeszy… Ani wzrostu, ani urody, ani rozumu. Kolejny dowód na to, że boga nie ma!

    1. Ania
      ja natomiast jestem na 100% przekonany: bóg istnieje, jest stworzony na łapińskiego podobieństwo, i co jest mało istotne, wyłącznie w jego baranim łbie

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.