W dupie mam Jackiewicza. Dowcip Beaty dopiero mnie ujął

Po dłuższym jak widać zastanowieniu się i po przeanalizowaniu sytuacji, pragnę poinformować, iż z autentycznym żalem odnotowujemy w naszej Redakcji fakt taki, iż minister dobrej zmiany Dawid Jackiewicz padł, niczym Janek Wiśniewski kiedyś padł. Wróżymy jednak, że w przeciwieństwie do owego Wiśniewskiego, pan Dawid Jackiewicz wkrótce znajdzie dla siebie odpowiednią miejscówkę, o wiele bardziej ciekawą i nie aż tak… dołującą.

Współczuję  tym samym rozlicznym kolegom, kolesiom i kumplom pana Jackiewicza. Panie i panowie, rozpoczął się właśnie intensywny najprawdopodobniej sezon polowań z nagonką. Miejcie się na baczności, chrońcie jaja i głowy. Chwila nieuwagi i wasze skalpy Kaczyński rzuci kotu, nawet na ścianie nie będzie ich wieszał. Zwłaszcza o uwagę proszę i zachowanie czujności, wszelkie byłe sekretarki, pielęgniarki i osobistych ogrodników, którzy z woli pana ministra zostali członkami zarządów, rad nadzorczych, albo wysoko opłacanymi samodzielnymi specjalistami w spółkach skarbu państwa.

I nie o to zapewniam chodzi, że PiS taki uczciwy tylko minister ten dojny, chodzi raczej o to, że inna miotła teraz przyjdzie, która ma również swoich kolegów i swoich znajomych i teraz kurwa oni a nie wy.

I jakkolwiek w dupie mam w sumie pana Jackiewicza, to jednak przy okazji pani premier Beacie Szydło serdecznie gratuluję. Zwłaszcza gratuluję jej a nawet po cichu zazdroszczę, wyjątkowego poczucia humoru. No, bo szczerze mówiąc stwierdzenie iż „Podjęłam decyzję o odwołaniu Dawida Jackiewicza z funkcji ministra Skarbu Państwa“, to jeden z najlepszych dowcipów kończącego się lata. Uważacie? SZYDŁO PODJĘŁA DECYZJĘ!!! Jak tu boków nie zrywać. Pani Beato, wyrazy najwyższego uznania, bo nawet przez moment nie podejrzewałem, że aż taki wytrawny z pani szutnik. 

Opublikował/a

Tu jest to samo co w gazetach tylko inaczej. Pewne nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane.

2 myśli w temacie “W dupie mam Jackiewicza. Dowcip Beaty dopiero mnie ujął

 1. Była PiS-owska wazelina – Hofman,prowadzi poza PiS-owski biznes nadawania państwowych stanowisk kolesiom i innym kurwom z PiS-u,tak aby nikt się nie domyślał prawdy i my za to płacimy a bandyta Jackiewicz poszedł na chama i zbyt bezczelnie,dlatego Kaczyński go posunął,już niedługo doszlusuje do Hofmana,przecież są przyjaciółmi.

 2. Jak widzę szczeniaka,/ Misiewicz mu /, z zawodu akwizytora aptecznego, który przyjeżdża na uroczystość państwową, z asystą wojska i:
  Udaje ministra, a wojsko odpowiada mu: ” czołem panie ministrze „…
  Jak widzę oficerów wojska polskiego, którzy bezrefleksyjnie odczytują ” apel smoleński „, bo im nakazali…- przy każdej okazji i zupełnie bez okazji. Tak jak dziś – w związku z rocznicą 17 września 1939…
  Jak widzę nauczycieli, którzy kwiatami i radosnym uśmiechem – witają najgłupszą minister oświaty, w historii Polski…
  Jak słyszę, co się dziś wyprawia w TVP, obecnie kur-wizji i bez żadnego oporu szmaci się ludzi…
  Jak widzę generałów W.P. – śliniących się – w zachwycie – na widok macierewicza…
  Ja bandytów stadionowych oraz ugrupowania faszystowskie władza nazywa: ” dorodną młodzieżą patriotyczną „, a większość to akceptuje…
  Jak kościół – wybiórczo – traktuje: moralność, uczciwość, humanizm i etykę…a mimo to zyskuje na frekwencji… Co poświadcza ilość baranów i owiec / ich określenie / reagujących posłusznie, na komendy obwieszczane dzwonem…
  Jak prezesowa pacynka, niejaka Szydło mówi, że… ” podjęła ważną decyzję „…
  To myślę, że Andrzej Wajda – powinien nakręcić ostatnią część cyklu: ” Człowiek z marmuru „, ” Człowiek z żelaza „…
  Proponuję roboczy tytuł: ” Człowiek z wazeliny ” !
  Bo: W każdym kraju może się przydarzyć taka tragedia jak kaczyński i jego pis-lam, ale, tylko w Polsce można spotkać się z tak powszechnym: skretynieniem, wazeliniarstwem oraz nieprzymuszaną usłużnością…
  Polak – to już nie brzmi dumnie…
  Stanisław

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.