osobiste

Seks Terlikowskich

Dziś coś ze sfery życia osobistego, w tym i seksualnego, współczesnych, katolickich elit Rzeczpospolitej. Są to wzory zachowań istotne dla nas wszystkich, i choć podglądanie ich i naśladowanie może obowiązkiem nie jest, ale obojętność też nie jest wskazana.

Otóż jak pewnie już czytaliście, moralny autorytet jakim bez wątpienia jest pani Terlikowska (kto uważa inaczej, niechaj pierwszy rzuci kamieniem), publicznie oznajmiła że – uwaga – seks oralny nie jest grzechem!

Mówiąc jest wprost i bez zahamowań, wylizywanie cipki i obciąganie Wacka jest jak najbardziej dozwolone i pan bóg absolutnie nie ma nic przeciwko temu, sam zresztą prawdopodobnie na prawo i lewo do cip różnych swym ozorem bożym się dobierając. Jest wszak jeden warunek – twierdzi Terlikowska. Wszystko musi zostać w kobiecie! Hmmm…

Innymi słowy i po ludzku oznacza to, że jeśli pani Małgosia bierze do buzi, a wedle mnie bierze, to tylko z połykiem, bo inaczej to jednak grzech.

To mnie trochę zszokowało, bo znając w zarysie poglądy szanownej pani Małgosi, jakoś tej sytuacji nie potrafię sobie wyobrazić, podobnie zresztą jak seksu z panią Małgosią, bo grozi to ciężką depresją.

Nie chcę też tu broń boże wszczynać alarmu i głos zabierać w imieniu nienarodzonych, ale podejrzewam, że pani Małgosia Terlikowska więcej w związku z tym dzieci połknęła, czyli de facto zjadła, niż urodziła.

To dla mnie prawdziwy szok, bo bez dwóch zdań mamy tu do czynienia z objawami barbarzyńskiego kanibalizmu. Nawet nie chcę sobie wyobrażać tej liczby nienarodzonych a połkniętych. Może właśnie dzięki temu nieco na wadze przybrała? Jedyne teraz co mnie interesuje to odpowiedź na pytanie, czy Terlikowski o tym wie i czy to akceptuje.

Poważniej do sprawy podchodząc, można mieć jednak pewne uwagi co do szczerości deklaracji, bo coś mi się wydaje, że jak Terlikowska mówi o seksie, jakimkolwiek, to brzmi to mniej więcej tak samo wiarygodnie i poważnie, jakby o tym seksie mówił ksiądz Oko, czy zakonnik Knotz.

Jedyna różnica między nimi polega na tym (poza płcią oczywiście), że Terlikowska wydała na ten świat przynajmniej piątkę Terliczątek a ksiądz Oko, póki co żadnego Oczątka (przynajmniej taka jest powszechna wiedza, jak ktoś coś wie, to niech sprzeda – imię, nazwisko, wiek, płeć chociaż…) (r)

18 komentarzy dotyczących “Seks Terlikowskich

 1. „To mnie trochę zszokowało, bo znając w zarysie poglądy szanownej pani Małgosi, jakoś tej sytuacji nie potrafię sobie wyobrazić, podobnie zresztą jak seksu z panią Małgosią, bo grozi to ciężką depresją.”
  A biedny Terlikowski musi…

  Polubienie

  • Terlikowski nie musi. On to lubi.
   PS.
   Akurat zjadłem polski robotniczy kawior. Musiałem, cholera, zwrócić.

   Polubienie

  • palawan1

   Odwal się od gościa.Przynajmniej jest pewien że nikt jej nie ruszy.On teź urodą nie grzeszy i mądrością teź wcale nie

   Polubienie

 2. Zwinka

  Coś mi tu nie gra. Terlikowski opowiadał w telewizorze, co widziałam na własne oczy ( w trakcie nawalanki na temat in vitro za poprzedniego, zbrodniczego rządu), że oni też cierpieli na bezpłodność i rozwiązali ten problem …żarliwą modlitwą. Aż cztery ( wówczas) razy. To po kiego im w ogóle te bezeceństwa ???

  Polubienie

  • Kraaaa

   Skoro modlitwa pomogła to nie była bezpłodność tylko brak techniki..

   Polubienie

  • palawan1

   A może dziórki mylił a po modlitwie go oświeciło.

   Polubienie

 3. vannelle

  Klechy czekają aż dzieciątka Terlikowskich podrosną 🙂

  Polubienie

 4. Nightgale

  „kto uważa inaczej, niechaj pierwszy rzuci kamieniem”
  @Revel : nie kuś ;-))

  Polubienie

 5. JohnMR

  Na Borneo z tą orangutanicą ,tam czeka seks z Orangutanami.

  Polubienie

 6. Terlikowska jest tak podobna do męża , że jak koło siebie stoją , to trudno rozróżnić kto jest kto . W każdym razie wolałbym już z dwojga złego wydymać starą ,,Balbinę ” jak oralnie Terlikowską . Stara ,,Balbina ” podobno już nie połyka , a Terlikowska jednak tak …szkoda mi moich dzieci .

  Polubienie

 7. Stanisław

  Gdyby Świat Kobiet składał się – jedynie – z terlikowsko-podobnych, musiałbym zostać samotnym panemprezesem, z kotem:)
  Stanisław

  Polubienie

 8. Pingback: Seks Terlikowskich — TABLOID ONLINE – komp13

 9. Może i dobrze że bierze do buzi. Nie obdarzy nas więcej pociechami. wyobrazcie sobie córeczki z tłustym ryjem Małgosi i synków z przekrzywionymi łbami tatusia wyrastającymi prosto z dupy. łykaj Gośka łykaj, na zdrowie ku chwale czarnych

  Polubienie

 10. dikkie

  Wlasnie to sa swietojebliwe krowy.Przerazaja mnie takie oszolowy i fanatycy religijni.Co innego mowia a co innego robiaObluda i hipokryzja!

  Polubienie

 11. Jak kiedys ktos skomentowal „…sadzac po policzkach to ona chyba chomikuje…”

  Polubienie

 12. Kobieto jesteś chora .Lecz się.

  Polubienie

 13. Anonim

  jesli ktos jest obrzydliwie brzydki to jak ma zaistnieć?
  bredzi do tekewizormi o byle czym
  Bozia pokarał tą osobniczkę urodą wiec o polyku bredzi…
  obrzydliwe babsko

  Polubienie

 14. To kanibalizm

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: