EXTRASY szorty miss Derwish

Szorty miss Derwish (8)

icon-reba-derwisz-80
Powered by Reba

Zastanawiam się cały czas w co wy się tam w tej Polsce bawicie. I nijak nie mogę zrozumieć tej gry. Jak jakiś narodowiec kutasina wymazał na grobie Bieruta słowo „kat“, no to generalnie jest bardzo dobrze, i czyn zasługuje na pochwałę, w tym i ministra sprawiedliwości, swoją drogą też kutasiny i to wyjątkowego. Bo ten Bierut to był zdrajca i agent NKWD, plus do tego morderca. A przecież mordercom a szczególnie zdrajcom, szacunek się nie należy, włączając w to groby.

Z kolei jak jakiś inny malarz, niekoniecznie już narodowiec, wymaluje farbą pomnik „bohatera“ Kuklińskiego, to oczywiście mamy wtedy do czynienia ze skandalem i ze zwyrodnialcami, którzy nie są w stanie uszanować owego bohatera, nota bene zdrajcy i agenta CIA i to pracującego za pieniądze, niekoniecznie zaś dla idei. Jaka jest moralnie rzec biorąc różnica pomiędzy Bierutem a Kuklińskim tego zaiste nie wiem, pomijając oczywiście czasy w jakich żyli i zakładając, że zarówno jeden jak i drugi robili to co robili, wierząc prawdopodobnie głęboko, że wszystko to dla dobra Polski. No ale tak to już w tej Polsce jest, że porządni ludzi odchodzą w zapomnienie, a mendy wynosi się na pomniki. ♦ Mówię i piszę jak jest i nie ma to tamto…(Yafo IL – Dizengoff St – Aroma Cafe).

1 komentarz dotyczący “Szorty miss Derwish (8)

  1. Obywatel Polak

    Ale z was wredne żydy!

    Polubienie

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: