EXTRASY

Szorty miss Derwish (7)

icon-reba-derwisz-80

Powered byReba

Gdyby ktoś nie zauważył to w Polsce przebywa papież Franciszek. A jakby ktoś nie wiedział, to już jutro wylatuje. Chyba że poprosi o azyl, bo w do tego Watykanu strach wracać. Mówi się coraz częściej, a w naszych gazetach pisze się o tym otwarcie, że tamtejsze lobby pedofilskie i dupodajne chce papę ukamienować a zrobić z niego dobrze wysmażone steki. Tak po argentyńsku! Na razie papa Franek bawi w Polsce, a Polska pławi się w rozkoszy nawiedzenia. Najciężej wbrew pozorom wizytę znoszą biskupi, bo polscy biskupi dwóch rzeczy nienawidzą z całych sił: konkurencji oraz papieża Franciszka.

Nie dajcie więc zwieść. Ich dobre miny i uśmiechy to tylko maska. Mówię i piszę jak jest, bo z miejsca w którym jestem (Yafo IL – Dizengoff St – Aroma Cafe), widać wszystko zdecydowanie lepiej a przede wszystkim zdecydowanie inaczej, niźli z perspektywy jakiejś tam Warszawy, albo nawet Krakowa. Tam szczegóły nikną i rozpływają się w tumulcie wszechobecnej propagandy jedności, miłości i miłosierdzia na pokaz. Zastanawiam się więc, co wam zostanie z tego Polacy. Czy teraz lepsi będziecie? Czy wszystko zdechnie równie szybko i bezbolesnie jak zdechło sławetne Pokolenie JPII?
Papa jako się rzekło jutro odleci, a wy natychmiast rzucicie się sobie do gardeł. Od poniedziałku, od świtu bladego. Tym bardziej, że tradycyjnie i rokrocznie będzie o co okładać się kijami i obrzucać inwektywami. Tak, tak moi drodzy Powstanie Warszawskie po raz 72 czas zacząć.

1 odpowiedź »

  1. Faktycznie , 1 Sierpnia może być ,,Rozrywkowo ” w Warszawie tym bardziej , że polscy narodowcy zapragnęli uczcić zamordowanych w powstaniu nazistów , no i odczytanie ,,Apelu smoleńskiego ” wprawdzie ze skróconą listą ,,poległych ” ale z uwzględnieniem prawie świętego twórcy solidarności i najlepszego prezydenta wszech czasów ,,Małpki ” Kaczyńskiego … poległego w Smoleńsku , ale to on stworzył Muzeum Powstania Warszawskiego …tylko za nasze pieniądze i dlatego jest bohaterem i prawie powstańcem . A Franka mogą ukamienować , mnie to wisi …u nich to tradycja pedofilska .

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.