EXTRASY

Szorty miss Derwish (4)

icon-reba-derwisz-80

Powered byReba

Rzeczniczka PiS Mazurek, za nazwanie sędziów SN „zespołem kolesi” została upomniana przez sejmowa komisję etyki tak zwanym „zwróceniem uwagi”.  Myśle sobie, że zwrócić to jej można było uwagę na to,  że ma znów niewyczyszczone buty, albo wygląda jak niechluj, czym naraża na szwank kryształowy wizerunek PiS. Natomiast w przypadku gdy baba pustak atakuje sędziów zwracanie uwagi wskazuje bezdyskusyjnie na fakt, że oto inni kolesie członkini klubu kolesi krzywdy raczej nie zrobią. Po burzy oklasków i aplauzie jaki Mazurek dostała w partii matce za przywalenie sędziom, jakiekolwiek poważne karanie byłoby po prostu niemoralne. Czyli sprawdza się stara prawda powtarzana przez moją babcię, ze kurwa kurwie łba jednak nie urwie. ♦ Mówię i piszę jak jest, i nie ma to tamto…(Yafo IL – Dizengoff St – Aroma Cafe).

3 odpowiedzi »

    • Nie chodzi o to by jej coś zrobić tylko żeby ja pokazać paluchem, wyszydzić i pomieszać nieco z błotem wprost z ulicy. Tego się trzymajmy i taki też był zamysł Reby.

  1. Wróciłem z dzikich krajów Afryki, a co tu qrwa się dzieje;apele smoleńskie,tańczące siostry na śdm,boga ojca świętego,co jeszcze ???
    Grozi to upadkiem ideologiczno-społeczno-ekonomicznym !!!

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.