EXTRASY szorty miss Derwish

Szorty miss Derwish (4)

icon-reba-derwisz-80
Powered byReba

Rzeczniczka PiS Mazurek, za nazwanie sędziów SN „zespołem kolesi” została upomniana przez sejmowa komisję etyki tak zwanym „zwróceniem uwagi”.  Myśle sobie, że zwrócić to jej można było uwagę na to,  że ma znów niewyczyszczone buty, albo wygląda jak niechluj, czym naraża na szwank kryształowy wizerunek PiS. Natomiast w przypadku gdy baba pustak atakuje sędziów zwracanie uwagi wskazuje bezdyskusyjnie na fakt, że oto inni kolesie członkini klubu kolesi krzywdy raczej nie zrobią. Po burzy oklasków i aplauzie jaki Mazurek dostała w partii matce za przywalenie sędziom, jakiekolwiek poważne karanie byłoby po prostu niemoralne. Czyli sprawdza się stara prawda powtarzana przez moją babcię, ze kurwa kurwie łba jednak nie urwie. ♦ Mówię i piszę jak jest, i nie ma to tamto…(Yafo IL – Dizengoff St – Aroma Cafe).

3 komentarze dotyczące “Szorty miss Derwish (4)

 1. No cóż… masz trafne opinie, ale co można zrobić z taką p. Mazurek… teraz nie można prawie nic, ale…

  Polubienie

  • Sekretarka Revelsteina

   Nie chodzi o to by jej coś zrobić tylko żeby ja pokazać paluchem, wyszydzić i pomieszać nieco z błotem wprost z ulicy. Tego się trzymajmy i taki też był zamysł Reby.

   Polubienie

 2. JohnMR

  Wróciłem z dzikich krajów Afryki, a co tu qrwa się dzieje;apele smoleńskie,tańczące siostry na śdm,boga ojca świętego,co jeszcze ???
  Grozi to upadkiem ideologiczno-społeczno-ekonomicznym !!!

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: