Ministerstwa głupich kroków

W Polsce trwa swoisty konkurs, między ministrami. Chodzi o to, kto jest większym frikiem i kto podejmie głupszą decyzję. Na razie absolutnym liderem jest Macierewicz, który swoimi fobiami coraz bardziej skutecznie stara się zarazić wszystkich Polaków.

Za chwilę większość uwierzy, że naprawdę grozi nam wojna i lepiej będzie jak uprzedzająco zaatakujemy Rosję! Konia z rzędem  temu kto mi wytłumaczy, po kiego chuja ten i tak już dość głupawy naród w ten sposób dodatkowo ogłupiać?

Jeśli pozbyć się chorych emocji i spokojnie się zastanowić, to przecież nikt na nas nie czyha, a największym zagrożeniem to niestety jesteśmy my sami.

Świadomie czy nie, prowokujemy napięcia, wyrzygujemy publicznie swoje dojmujące poczucie niższości, uważamy że oto mamy swoje pięć minut i w owe pięć minut załatwimy wszystkie wyimaginowane w większości przypadków krzywdy, że będąc upierdliwym komarem złośliwie ukąsimy słonia bo akurat jest okazja… I to jest ten mądry naród?

Do tego dochodzi jeszcze ta kuriozalna wręcz, a w istocie śmieszna demonstracja siły i mega szczytowanie na Szczycie. Tak moi drodzy, to smutna prawda, no ale taki jest oto ten nasz kraj, nasz minister i nasze pierdolone fobie.

A skoro o fobiach mowa…

Inny minister tym razem ten od zdrowia, zadysponował, aby w czasie wspomnianego Szczytu, szpitale psychiatryczne nie udzielały przepustek chorym. Inicjatorem pomysłu był z kolei ministerialny kolega od policji Zieliński, który w mailu do Radziwiłła argumentował, że takie rozwiązanie w znaczącym stopniu podniesie poziom bezpieczeństwa Szczytu.

» REKOMENDOWANE DZIŚ :: Co jest dziś ważniejsze: przyczyny katastrofy czy stan zdrowia Macierewicza

Już widzę tego Napoleona z Tworek, albo papieża z Drewnicy siłą wdzierającego się na narodowy stadion.

Zieliński musi mieć zdaje się wyobraźnie pantofelka, żeby coś takiego wymyślić. Szkoda że w mailu nie wspomniał o tym, że prosi również o pilne przebadanie samego siebie, gdyż źle się czuje, ma omamy i psychicznie jest w kompletnej rozsypce.

Natomiast jeśli by poważnie potraktować problem, a rzeczy nazywać by po imieniu, to mamy oto do czynienia z najzwyklejszą bolszewią i to w najgorszym wydaniu. To nie jest jakimś szczególnym zaskoczeniem a jedynie kolejnym potwierdzeniem stanu zdrowia i umysłu władzy. Sędziowie z PRLu, prokuratorzy z PRLu, sekretarze POP z PRLu, no i rozwiązania rodem z PRLu i byłego ZSRR.

Spodziewam się teraz, że ten pan minister od policji, najprawdopodobniej poprosi pana ministra od zdrowia, by w związku ze zbliżającymi się dniami młodzieży i wizytą ojca Franka w tle, na pewien czas przymusowo izolować w psychuszkach najbardziej głośnych, zjadliwych i medialnie aktywnych wrogów kościoła, nowej władzy i dobrej zmiany. To też rozwiązanie z PRLu, więc mentalnie i moralnie koledzy z PiS nie powinni mieć z tym problemu.

Opublikował/a

Tu jest to samo co w gazetach tylko inaczej. Pewne nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane.

2 myśli w temacie “Ministerstwa głupich kroków

 1. Dzięki niepowtarzalnej i niepodważalnej ” mondrości ” narodu wolskiego mamy dziś, u władzy:
  Homo-sovieticusów, odzianych w koszulki z orłem w koronie, chronionych ryngrafami przereklamowanych ” świętych „, pod patronatem watykańskiego kołtuna!
  Taki zestaw nie rokuje niczego dobrego, a żaden kretynizm nie powinien dziwić…Połączenie człowieka radzieckiego, z fanatycznym katolicyzmem, to mieszanka zaiste wybuchowa:) A to dopiero przygotowania, bo najgorsze przed nami.
  Stanisław

 2. Konia z rzędem to najsampierw temu który mi przedstawi jeden ROZSĄDNY powód dla którego Rosja miała by się do nas pchać.
  Nie ma w tym kraju nic czego by Rosjanie pożądać mogli.
  A jeśli coś jest to oni u siebie tego maja po kucyki – surowce na ten przykład.
  Co by o Putinie nie mówić , czy się go lubi czy nie idiotą na bank nie jest.
  I nie będzie robił draki z jakąś Polską o biezdurno.
  No chyba , że Antek Smoleński wyśle Grom , Formozę , chłopaków z Krakowa i Lublińca aby szybkim desantem odbili święty wrak.
  Wtedy Ruscy się wkurwią i pokażą , że mogą w tydzień stanąć na linii Odry.
  Pozostawiwszy za sobą ziemię i wodę jeno.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.