ŻYCIE

Szczytowanie

szczyt-160607-1000500

Od dziś w praktyce Warszawa jest twierdzą nie do zdobycia, przede wszystkim dla swoich mieszkańców. To cud, że nie wysiedlono przynajmniej całej Saskiej Kępy, dając lokatorom dwadzieścia minut na spakowanie najpotrzebniejszych rzeczy w jedną walizkę i natychmiastowe opuszczenie mieszkań. Prawdopodobnie ktoś o tym zwyczajnie zapomniał. A przecież wiadomo jaki niebezpieczny element na tej Saskiej Kępie mieszka. Wszystko zaś, całe to zamieszanie to przez kuriozalną decyzję nieodpowiedzialnych fantastów. Żeby towarzyski spęd znudzonych członków owego Klubu Wesołego Szampana i Schłodzonej Whisky zrobić w samym centrum i tak zwyczajowo niedrożnego miasta, no to trzeba mieć nieźle tu i tam poprzestawiane. Zmierzam do tego, że do popitki i swobodnej dyskusji o pogodzie, w tym planach na wakacje, najlepsze są knajpy i to na uboczu. 

Generalnie więc moja opinia jest taka, że tak jak nie mam nic przeciwko NATO, tak jednocześnie cały ten Szczyt to po mojemu [ ———–] i dupa do kwadratu. Przeciętny Polak i każdy jako tako normalny ma [ ———- ] i w związku z tym nikt nam nie udowodni ani nas nie przekona, że to [————-]. Całe to [———– ] towarzystwo i cały ten szczytopomysł, to [ ———– ] i niechaj czym prędzej cmokną się w pewną część ciała. Dla swojego dobra i naszej radości. Nie muszę dowodzić jak w związku z tym się cieszymy i jak bardzo chwalimy i pod niebiosa wynosimy tych, [ —————- ]. Tak właśnie się kurwa cieszymy! Zaś jeśli ktoś myśli inaczej to nie odróżnia [ ———–] a w związku z tym naraża się na [———- ] co nie zmienia postaci rzeczy, że najbardziej ze Szczytu szczytują organizatorzy. I kto powiedział, że życie w Warszawie jest nudne? Rzec można, Warszawa stolicą wolnego świata!

Podsumowując [ ———————————————————— ].

 

icon-update-55Aha, w związku z mnożącymi się pytaniami, także tych panów co to pytają zawodowo, te wszystkie nawiasy są po to, aby niepotrzebnie nie narażać na szwank i nie daj boże nie ośmieszać polskiej polityki bezpieczeństwa nie tylko międzynarodowego w tak ważnym dla niej momencie.  Życzę Wam miłego dnia. 

7 komentarzy dotyczących “Szczytowanie

 1. ereglo

  Tak między nami, szkoda, że Putin nie jest taki straszny, jak go malują. Bo mnie, jako zgrzybiałemu już starcowi, przypomniała się inwokacja z końca lat 40: Panie Truman, spuść ta bania, tu jest nie do wytrzymania i pomyślałem – gdyby tak Putin spuścił banię ( a podobno ma supercelne rakiety w Kaliningradzie) na całe to towarzystwo zebrane na stadionie – pół świata – a my pierwsi – odetchnęłoby z ulgą. Ech, rozmarzyłem się…

  Polubienie

 2. wiesiek

  „Szczyt to po mojemu [ ———–] i dupa do kwadratu. ”
  Alez oczywiście, ze tak Gdyby było inaczej to czy do uczestnictwa w nim dopuszczono by Macierewicza. ?
  Faceta, który publicznie i z trybuny sejmowej powiada ze nasza armia to” kamieni kupa” i brak jej np amunicji większych kalibrów,rakiet dla samolotów a flota…..
  Przecież planiści NATO którzy w swoich planach wojennych uwzględniali naszą armię i jej „siłę”,rwali włosy z głowy i pukali się w czoła..100 tysięcy uzbrojonego chłopa i du…..da blada.
  Pewno tajnymi liniami poszło gdzie trzeba zapytanie i już w 3 dni po, Macierewicz zakrzyczał „armia nasza jest zwycięska” I ci co trzeba z NATO cichutko „sekretnie” zaczęli nam w armii robić audyt.
  Bo czy poważne plany wojenne można opierać na bredzeniach wariata ?
  Faceta który nakazuje aby nocą rozbić ścianę by dostaw się do placówki NATO bo wg niego „źle sie tam dzieje” a on „chciałby wiedzieć”
  Ot pogadają sobie wszem i wobec i publicznie, w większym gronie,dopuszczając „do dyskusji” takich Macierewiczów i tyle.A ze publicznie i w większym gronie i z takimi Macierewiczami Co mówiono pójdzie w świat.I o to chodzi O to chodzi.
  A to co „tajne,sekretne” opracowywać będą ‚zaufane gienieraly” i planiści wojskowi Macierewicza tam na pewno nie zaproszą.
  A ze utrudnienia ?
  Za parę dni będzie je przezywał Kraków spełniając zachciankę Dziwisza
  Takie to nam czasy nadeszły !

  Polubienie

 3. Stanisław

  W tak zwanym ” międzyczasie „, macierewicz i s&ka , właśnie na Stadionie Narodowym, zorganizowali ” wystawę ” poświęconą ” mordowi ” smoleńskiemu!
  Na pytanie , czy to-to zostało uzgodnione z gośćmi i organizatorami natowskiego spotkania, odpowiedział vice-macierewicz, mniej więcej tak:
  Nie musimy z nikim tego uzgadniać, bo jesteśmy u siebie, a ofiary ” mordu ” zasługują na międzynarodowy hołd ….
  Porąbane towarzystwo, chore i niezasługujące na jakiekolwiek poparcie i współpracę. Na współpracę z NATO- też nie!
  Stanisław

  Polubienie

 4. Stanisław

  Ministerstwo Obrony Narodowej, bez uzgodnienia z NATO montuje na terenie Stadionu Narodowego wystawę smoleńską. NATO zabiega, aby ją usunięto – poinformowało Radio ZET.
  Na terenie wokół Stadionu Narodowego prezentowany jest nie tylko sprzęt wojskowy. Jak poinformowało Radio Zet, w strefie niedostępnej dla dziennikarzy, przez pracowników Ministerstwa Obrony Narodowej montowana jest właśnie wystawa poświęcona katastrofie smoleńskiej.

  Nie została ona wcześniej uzgodniona z kwaterą główną NATO, która zabiega, by wystawę usunięto – podaje Radio Zet.
  Stanisław

  Polubienie

 5. Mirgal

  Coś podobnego ?
  Antos wyg łasza mowę powitalną na otwarciu panelu ekspertów NATO
  i to jeszcze prawdopodobnie w języku angielskim.
  Cud jakiś ?
  Być może doczekam się jeszcze tego, że w trakcie wizyty Franciszka Odśpiewa Mu na powitanie jakąś pieśń po łacinie.
  Cuda, cuda
  Czego tośmy się doczekali ?

  Polubienie

 6. wiesiek

  Stasiu a wraku niestety nie pokażą ,A tak sie chwalili „Gdy my” ……to ściągniemy,”czarnych” skrzynek tez nie dostali.
  A tak miedzy nami.Gdyby pijany syn sąsiada zakończył życie w samochodzie i na Twojej posesji oddałbyś ten wrak sąsiadowi?Przed zakończeniem dochodzenia Dopuścił bys go do niego
  Tym bardziej ze Cie on oskarża, iż wina jest po twojej stronie bo „zamgliłeś drogę” posadziłeś 25 lat temu drzewo o które on pierdyknął a na parapecie robisz eksperymenty elektromagnetyczne bo na nim trzymasz radio Stolica i słuchasz RFM.
  Dziwie się tylko ze prosty lud smoleński daje wiarę w każdą brednie wymyśloną przez Macierewicza.I nikt nie mówi ‚sprawdzam”

  Polubienie

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: