POLITYKA

Chamski rechot historii

piotrowicz-160624-1000500

PiS-Polska w swojej śmieszności i bezczelności zaczyna bić rekordy Europy. Owszem w naszej historii śmieszni bywali już komuniści, ale ci nowi władcy Najjaśniejszej nie odpuszczają. Nie tylko dzielnie komuchów naśladują, ale w wielu dziedzinach uczeń zaczyna przerastać nauczyciela. No, bo jeśli komunistyczny sędzia wsławiony gnębieniem ówczesnej opozycji, dziś podając się tym razem za „obrońcę demokracji”, znów raz jeszcze sądzi tego, którego już kiedyś sądził, to nawet nie jest śmiech historii. To jest wyjątkowo wulgarny, chamski rechot. 

Oczywiście to żadna nowość, żadne nie znane dotąd zjawisko. Działania tych skurwysynów strojących się w piórka odnowicieli Polski, doskonale już znamy, wiemy do czego są oni zdolni. Chodzi więc jedynie o odnotowanie, zapisanie w pamięci i w dokumentach, kolejnego przejawu owego skurwysyństwa, żeby potem czarno na białym stało za co tych fiutów rozliczamy i dlaczego tak surowo.

Więc krótka oto notatka do rozliczeniowego pamiętnika, teczki IV RP.

Sejmowa Komisja Sprawiedliwości i Praw Człowieka właśnie opiniowała wnioski w sprawie wyboru na członków Kolegium IPN. Wśród kandydatów do tego ciała byli także dawni zasłużeni dla demokracji opozycjoniści Henryk Wujec i Bogdan Lis. Tych ludzi zaś weryfikował, przepytywał i ocenił nie kto inny jak pan Stanisław Piotrowicz, bo to on tą sejmową komisją dowodzi, niczym kiedyś prokuraturą i sądem w Krośnie.

Podkreślmy raz jeszcze mocno z kim mamy do czynienia. Członek pisiego establishmentu a wcześniej gorliwy członek PZPR i sędzia stanu wojennego, który takich jak Lis i Wujec bez mrugnięcia oka w imieniu ludowej władzy wsadzał do pierdla.

Dziś ta menda i – nie bójmy się tego słowa – chuj wyjątkowy, raz jeszcze śmie wzywać przed swoje oblicze i wydawać wyroki na ludzi, którym w pas powinien się kłaniać, prać im skarpetki i czyścić buty, oraz z całych sił błagać o wybaczenie.

piotrowicz-dok-160624-900

Jesteśmy więc świadkami „dobrej zmiany“, o której jak się myśli, to wręcz nóż w kieszeni się otwiera.

Nie muszę dodawać (bo to pewnie wiecie), że ani Wujca ani Lisa do składu Kolegium IPN nie wybrano, bo „swoją przeszłością i wątpliwą postawą wobec Polski“ udowodnili, że tam po prostu nie pasują. Oto nowy wyrok sądu kapturowego. W składzie znalazło się zaś pięciu innych „zasłużonych dla sprawy“ typów, których nazwisk przez szacunek dla Bywalców nie wymienię.

Za moment PiS zacznie werbować byłych esbeków (ponoć już są ciche przymiarki), bo w sumie nie ważne co kiedyś robili, ważne żeby byli wierni, a poza tym, nikt nie zna się na brudnej robocie tak dobrze jak oni. PiSowi tacy ludzi na gwałt, że tak powiem, są potrzebni. Niewykluczone że Piotrowski znów będzie miał swoje pięć minut. A może nawet dziesięć jak dobrze pójdzie.

8 komentarzy dotyczących “Chamski rechot historii

 1. vannelle

  Tym razem po utracie władzy nikt tym szubrawcom nie przepuści.

  Polubienie

  • Dlatego władzy raz zdobytej, za przyzwoleniem swojego ludowego elektoratu, nie oddadzą. Dzisiaj na widok Marcina Mellera nóż w kieszeni staje na baczność za jego umizgi do PiS-u przed wyborami i stwierdzenie, że PiS demokratyczną partią jest osadzoną w demokracji Polski. To dopiero chichot historii.

   Polubienie

 2. Stanisław

  Tym samym: ” dobry” katolicki bóg powiedział…:
  Azaliż powiadam wam, że warto być sqrwysynem, bo ta przypadłość zostanie nagrodzona, porządnym Człowiekiem – niekoniecznie:(((
  Stanisław

  Polubienie

 3. Stanisław

  Kandydat na prezydenta USA, Trump, z nadania republikanów, wrzeszczy radośnie, na wieść o brytyjskim „brexicie”:
  ” To bardzo dobra wiadomość ” !
  Brytyjski premier Cameron, wbrew swoim zabawom partyjnym, w łonie konserwatystów, które przeniósł na G.B. oraz na całą Unię, zadowolony nie jest i zapewne, gdyby tylko mógł – cofnąłby czas…
  Szanowna pani faszystka,Le Pen, w Francji – dostaje politycznego orgazmu, w Holandii nacjonaliści – o krok od władzy.
  Wielka Brytania – może się pomniejszyć o Szkocję, może też o Irlandię i straci tym samym – przymiotnik ” wielka ” 😦
  Polscy europejscy ” sceptycy „/ delikatnie mówiąc/, z pis-lamu – nagle poczuli przywiązanie do U.E.
  Oprócz wariata Korwin – Mikkiego, któremu już nic nie pomoże… No, może lewatywa, bo ta / jak mawiał Szwejk / – jest dobra na wszystko.
  Na Kremlu odbiją ” sawieckoje igrustnoje „, pijąc toasty za to, co się wczoraj stało…Za początek rozpadu Unii, za Camerona, za panaprezesa – też!
  I nie wiem jakby panaprezes dziś zaprzeczał – ma swój udział w sianiu europejskiego fermentu, a swoją antyeuropejskością – wsparł Camerona. I „cameronowe”, wewnętrzne pogrywki partyjne!
  Pan prezes mówi dziś o potrzebie głębokich zmianach w Unii, po deklaracji wyjścia G.B. Czy miłościwie nam panująca kaczka – myśli o podobnych zmianach, jakich dokonuje w Polsce? Dziś Brexit, a jutro: Pol-end?
  I to jest ” Chichot historii” w wersji globalnej
  Stanisław

  Polubienie

 4. pablobodek

  Piotrowicz słusznie, jak piszesz, jest kompetentny w temacie gwałtów.
  To on wraz z Michalikiem bronili proboszcza pedofila z Tylawy Michała Moskwę przez dziesięciolecia krzywdzącego wiejskie dziewczynki. Według prok. Piotrowicza palce wkładane do dziecięcych siusiaków leczyły!!
  Przeczytaj, proszę, art. „Dyktatura Tylawy” i sam reportaż Wojciecha Tochmana „Atmosfera miłości”. Wstrząsające!

  Polubienie

  • Stanisław

   Oto fragment wzmiankowanego artykułu W. Tochmana:
   …Zanim zwymiotuję, muszę zanotować ku pamięci: na przewodniczącego sejmowej komisji sprawiedliwości i praw człowieka wybrano posła Stanisława Piotrowicza, który, pełniąc kiedyś (2001) funkcję szefa prokuratury rejonowej, usprawiedliwiał czyny księdza pedofila. Pokrzywdzeni zeznali, że ksiądz, za zgodą rodziców, nocował u siebie małe parafianki, rozbierał je do naga, kąpał, spał z nimi w jednym łóżku, całował, pieścił po brzuchu i wkładał palce w pochwę. Działo się tak przez 30 lat, aż ktoś (pewna dzielna kobieta) odważył się donieść. Prokuratura kierowana wtedy przez Piotrowicza, dziś posła Prawa i Sprawiedliwości, umorzyła sprawę. Bo dała wiarę księdzu, tłumaczył Piotrowicz na konferencji prasowej, że jego czyny nie miały podtekstu seksualnego. Ksiądz masował dzieci po brzuchach, bo ma zdolności bioenergoterapeutyczne. No i w Tylawie, według świadków, „nikogo to nie raziło”. Więc ogłosił Piotrowicz to, co ksiądz robił dzieciom, „nie zawiera znamion czynu zabronionego”.

   I ten ” katolski smaczek małomiasteczkowy ” :
   „Pokrzywdzeni zeznali, że ksiądz, za zgodą rodziców…”
   Takim ” rodzicom” powinni prawa rodzicielskie odbierać w trybie pilnym!!!!
   Stanisaław

   Polubienie

 5. Kaczyński i co ty na to,znowu wina Tuska?

  Polubienie

 6. aviator

  Jeden Piotrowicz to nie EsBe barany. Stawiacie poza nawiasem tysiące ludzi którzy zostali poddani zbiorowej odpowiedzialności przez „platfusów” i „pisowców” mimo, że nikomu osobiście nic nie zrobili. Wśród jak to nazywacie „esbeków” byli bardzo przyzwoici ludzie którzy teraz czują się wykluczeni przez jednych i drugich. Wstyd mi za taką Polskę i jej zaścianek.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: