POLITYKA

Zakompleksiony i nienawistny

ziobro-160601-1000500

Zaciekłość w wylizywaniu dupy Amerykanom przez Ziobro jest zaiste zastanawiająca. Co chce osiągnąć tym, że – teoretycznie – wyda Polańskiego Amerykanom? Spodziewa się istotnych korzyści osobistych, czy może dozgonnej wdzięczności narodu amerykańskiego dla narodu polskiego. A może Polański uwiódł mu żonę i przez dzielnego małego rycerza przemawia chęć zemsty na innym małym rycerzu? Macie na ten temat jakieś frapujące wiadomości albo buzują w was domysły?

No, bo przecież nikt nie jest aż tak naiwny, by nagle uwierzyć, że Ziobro jest aż tak praworządny. To jest zupełnie nieprawdopodobne, bo pewnej grupy ludzi i pewnych typów ludzkich taka dolegliwość nie dotyczy. Nie rozumiem przeto owej zaciekłości Ziobry i dlatego podejrzewam, że w tle musi być jakiś poważny uraz osobisty.

Chodzi o jakaś zadra pewnie, upokorzenie, jakieś irytujące poczucie niższości, jakaś pretensja do życia. Że na przykład jeden jest małym wzrostem i  piekielnie zdolnym Żydem (a może właśnie o to chodzi?) któremu wszystko wychodzi i uwielbiają go tłumy,  a drugi  jest równie małym wzrostem i a na dodatek jeszcze charakterem, który nie dość że nie jest Żydem, to nigdy nim nie będzie, nawet gdyby się obrzezał z dwóch stron na raz. Na dodatek nic mu w życiu nie wychodzi i  nikt go nie lubi i nigdy nie polubi, gdyby nawet skały srały! Tylko to coś tłumaczy, nie zaś jakiekolwiek względy prawne.

Tym bardziej – w skrócie sprawę przypominając – tak po prawdzie nie chodzi tu o pedofilię, tylko o seks za pieniądze, nie o biedne molestowane dziecko, tylko nieletnią dziwkę (swawoliła z armią innym panów), której alfonsem była własna matka. Poza tym Polański nigdy potem takich czynów się nie dopuścił, ani nie wykazywał żadnych inklinacji do tego typu rozrywek z nieletnimi, że czyn o który oskarżają Polańskiego w Polsce dawno się przedawnił a w takiej sytuacji nie ma obyczaju ani nawet prawnej możliwości wydawani obywatela innemu państwu, że Polański siedział już za ten czyn w więzieniu, krótko bo krótko, ale taki zawarto prawny kompromis, że prokurator na plecach Polańskiego robił sobie osobistą karierę i złamał wszelkie możliwe ustalenia i umowy, oraz manipulował faktami, że błędów proceduralnych było tyle, iż nawet sądy w Iranie wykazują się większą dbałością o szczegóły…

No i co jeszcze można przytoczyć na „nie”? I ciekaw byłbym ogromnie, czy pan mały rycerz Ziobro byłby taki rycerz i tak praworządny by był, gdyby Polański był za przeproszeniem księdzem, albo gdyby hipotetycznie rzecz jasna nagle stał się członkiem PiS? Wychodzi mi na to jednym słowem, że to mały, zakompleksiony i nienawistny… pierożek ten Ziobro.

13 komentarzy dotyczących “Zakompleksiony i nienawistny

 1. Na temat Ziobry wolę się nie wypowiadać , bo musiał bym tylko ,,Bluzgać ”. Najtrafniej określił go Miller . Co do Polańskiego …to szczerze mówiąc , nie lubię go , co nie znaczy że cenię jego dorobku artystycznego . A jego przygoda z małoletnią prostytutką podstawioną przez matkę , powinna być bardziej nagłośniona , bo dużo takich ciemniaków jak Ziobro nic na ten temat nie wiedzą . Moim zdaniem najbardziej winna jest matka stręczycielka i to ona powinna być ukarana . Kochliwy Romek jest niewinny …został wrobiony .

  Polubienie

  • Sprostowanie.Miller wprawdzie dawno temu ocenił go na Zero, ale ostatnio stwierdził, że wtedy przeszacował.

   Polubienie

 2. Chciałbym poznać stanowisko pana Prokuratora Generalnego w sprawie propagowania pedofilii w lekturach szkolnych.Niejaki Mickiewicz opisuje wydawanie za mąż dziewczynki, która ledwo skończyła 13 lat (księga V. wiersz 105).

  Polubienie

  • spróbuję sytuację wysondować w sprawie rzeczonego Mickiewicza, mającego jak widać pedofilskie zapędy 🙂

   Polubienie

  • Wiek Zosi jest określony dokładnie. Nie wiem ile lat miała Julia od Romea, ale chyba też podpadała pod prokuratora.

   Polubienie

 3. Stanisław

  Nie mogę patrzeć na tą kreaturę! Zwłaszcza, że zdjęcie jest w takim zbliżeniu! Buc, prymityw, niedokończony ” prokurator ” !
  Jakże to idiotyczny jest kraj, w którym indywiduum, które powinno siedzieć w więzieniu – wygłasza patryjotyczno- moralistyczne tyrady!
  Dom wariatów, burdel.. to bardzo dostojne instytucje, w porównaniu do wolski!
  Dziś się już zapluwają, bo Komisja Europejska jest odporna na ich bełkot! Patrz – dzisiejsze oświadczenie K.E.
  Stanisław

  Polubienie

 4. Junona

  atam, chodzi o dokopanie Sądowi Najwyższemu; nie mam wątpliwości, ze SN odwali kasację, a wtedy Zero rzuci się na system jako zgniliznę moralną popierającą gwałty na dzieciach.

  Polubienie

 5. Chodzi na pewno o SN, ktory wypnie sie na pana 0, a Polanski to tylko pretekst, bo facet jest znany i sprawa rowniez. Gdyby zajal sie czyms innym, to nikt poza specjalistami by nie uslyszal. Ludzie by sie stukali w glowy i pytali, co ten 0 wymysla. Smieszne w tym calym bajzlu jest to, ze Polanski wypnie sie na pisowska sprawiedliwosc i bedzie omijal ich tereny szerokim lukiem.

  Polubienie

 6. Ja naprawdę bardzo przepraszam Wielce Czcigodnego Redaktora
  Naczelnego, ale nazwanie ministranta zero ”małym rycerzem” uwłacza godności rycerstwa…wystarczy ”mały”….”donosiciel”…,tak słyszałem, przepraszam…

  Polubienie

 7. Gajowy Jarucha

  Problem Ziobry polega na tym że zazdrości Polańskiemu. Też by sobie bowiem podymał małolaty tylko nie wie jak się do tego zabrać.

  Polubienie

 8. adamiela

  Co trzeba mieć w sercu, żeby tak lekko pisać o skrzywdzonym dziecku lat 13 i tak się wzruszać sprawcą lat 47. I ile nienawiści w sercu, by o ministrze swojego rządu pisać tak prymitywnie… Smutne!

  Polubienie

  • Sekretarka Revelstaina

   Przekazuję co Szef nakazał: „Dziecko” to kurewka, sympatyczna ale jednak, zaś minister to prymityw nie z naszego tylko waszego rządu.

   Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: