Bomby Targowicy plus bezsilność psychiatrii

Niewątpliwie doktor Targalski to ulubieniec wszystkich polskich psychiatrów. Wielu z nich chciałoby na jego przykładzie robić habilitacje i specjalizacje, niestety pacjent nie wyraża na to zgody. Acz swój wizerunek chętnie ujawnia w mediach. 

Trzeba przyznać, ze to człowiek absolutnie nienagannej urody i równie nienagannej inteligencji. Idiotyzmy zaś które głosi, znajdą podatny grunt u bezmózgowców, u lepszego sortu obywateli. Czym znów zasłużył sobie na uwagę ów pomyleniec?

Otóż kiedy do centrów handlowych, urzędów i redakcji w kilku polskich miastach dotarły informacje o podłożonej bombie, Targalski, natychmiast zidentyfikował winnych. Sprawcami tych alarmów, a także promotorami chemika z Wrocławia i niedoszłych podpalaczy radiowozów z Ursusa jest… Targowica, oraz zagnieżdżona ciagle w służbach agentura. Czym jest Targowica AD 2016 chyba wszyscy wiedzą, nie ma więc powodu by to wyjaśniać.

„Akcja Targowicy na ulicach nie wypaliła, w związku z czym odwołano się do wypróbowanych metod (…) Pamiętam jak w 2005 roku, przed wyborami, też były alarmy bombowe i nigdy nie odnaleziono sprawców. Trudno, żeby ABW sama siebie złapała. Teraz jest to po prostu prowokacja wymierzona w rząd, żeby pokazać, że rząd nie panuje nad sytuacją“.

Niestety – dowodzi Targalski – dużą winę za to ponosi sam PiS, bowiem jak na razie wykazał się zbyt małym zdecydowaniem w oczyszczaniu służb specjalnych. Kamiński zamiast zabrać się do roboty, upaja się otrzymanym stanowiskiem i gro czasu spędza na przymierzaniu kupowanych za służbowe pieniądze garniturów. Mało robi w sprawie bezpieczeńtwa i przez to właśnie rząd PiS może upaść. Co gorsze – ciągnie Targalski – wraz ze zbliżającym się szczytem NATO prowokacje będą się nasilać, bo chodzi o to by ten szczyt się nie odbył.

Wątpliwości, że to jednak pierwszej wody wariat raczej nikt nie ma, a jedyne nad czym należy się zastanowić, to czy przypadkiem gość ów nie prześcignął już modelowego dotąd wariata Macierewicza.

Poza tym jakoś trudno przejść obojętnie nad taką oto konstatacją, że to być może (a być może napewno), rządzący wszczynają owe alarmy bombowe, żeby w ten sposób uzasadnić uchwalenie ustawy antyterrorystycznej i wzięcie wszystkiego krótko za mordę. Chcę w to nie wierzyć, ale jakoś coraz mniej mogę.

Opublikował/a

Tu jest to samo co w gazetach tylko inaczej. Pewne nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane.

2 myśli w temacie “Bomby Targowicy plus bezsilność psychiatrii

  1. Bardzo sympatyczny miś. Taki leniwiec o mętnym wzroku. A tak poza wszystkim… skąd u prawicy ów talent do przechwytywania i przytulania tak wyjątkowo obleśnych typów?

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.