Zaniemówiłem przywalony Audytem!

kaczynski-160511-1000300

Proszę Szanownego Państwa i proszę niezwykle Szanownych Bywalców… Ten audyt jest tak porażający, a wystąpienia ministrów tak porażająco a nawet obezwładniająco szczere, że z wrażenia zaniemówiłem a rozpacz to mnie tak ścisnęła za gardło, że aż klawiaturę mi zablokowało z powodu zatracenia czucia w palcach.

Naprawdę nie żartuję! Jeśli się okaże, że jutro nic nie napiszę i nic tu nie opublikuję, to wiedzcie, że znak to, iż ciągle jestem w szoku. Proszę o wybaczenie, ale sami rozumiecie, że są rzeczy ważniejsze niż jakiś tam blog, zwłaszcza gdy ojczyzna dogorywa, gdyż wampiry z PO wyssały z niej wszystkie życiowe soki. Na szczęście siły zła odeszły w niesławie, a siły dobra robią wszystko, byśmy  dumni wstali z kolan. A wszystko dzięki ludziom takim jak Jarosław Psychoza, Antoni Brzoza, pan Zbyszek Zbój a na dokładkę jeszcze Andrzej… no ten, jak mu tam…

Opublikował/a

Tu jest to samo co w gazetach tylko inaczej. Pewne nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane.

13 myśli w temacie “Zaniemówiłem przywalony Audytem!

 1. Błagam szanownego Gospodarza o nieużywanie słowa ” audyt „, bo:
  Audyt – systematyczna i NIEZALEŻNA ocena danej organizacji, systemu, procesu, projektu lub produktu. Przedmiot audytu jest badany na zgodność z określonym punktem odniesienia – listą kontrolną, przepisami prawa, normami, standardami lub przepisami wewnętrznymi danej organizacji (polityki, procedury).
  Celem audytu jest określenie poziomu zgodności z normą audytową oraz wskazanie możliwych niezgodności, stanowiących prawne, finansowe lub inne ryzyko dla przedmiotu badania.
  Tyle encyklopedia!
  Więc pytam grzecznie i konkretnie:
  Dlaczego wszyscy, wraz z żurnalistami mówią – za pis-lamistami, że to co zrobili, ten dzisiejszy cyrk/burdel – do ” audyt ” !
  Do szkoły: usłużne gryzipiórki i komentatorzy z kaczej łaski!
  Jak wół ” stoi napisane „, nieuki i usłużne durnie:
  NIEZALEŻNA OCENA !
  Po raz kolejny przyjmujecie, jak bajki biblijne – pislamistyczne słownictwo za: prawdę objawioną! A wystarczy przeczytać definicję słownikową!
  Ja też przeżyłem ciężko ten haniebny cyrk, na Wiejskiej..
  Miłej Nocy, bez koszmarów:)
  Stanisław

  Polubienie

  1. szef kazał przekazać że posługuje się terminami zaproponowanymi przez PiS. inaczej nie wszyscy by wiedzieli o co chodzi.

   Polubienie

 2. Wielce Szanowny Jahu – Redaktorze Naczelny etc.etc.etc. ! Każdy rząd i w PRL-u i w Najjaśniejszej RP miał i ma obowiązek na koniec roku przedłożyć Sejmowi bilans
  z wykonania budżetu państwa. Bilans ten bada długo i zawzięcie Najwyższa Izba Kontroli – jako jedyny i Konstytucyjny organ do tego uprawniony. NIK przedkłada Sejmowi wniosek o udzielenie lub nieudzielenie ABSOLUTORIUM dla rządu. Nad wykonaniem budżetu odbywa się w Sejmie debata. Na koniec Sejm udziela lub nie udziela rządowi ABSOLUTORIUM. Jeżeli nie udzieli – rzad upada. Przez minionych 8 lat NIGDY nie doszło do takiej sytuacji aby rząd nie uzyskał absolutorium. NIE ZDARZYŁ SIĘ TEZ PRZYPADEK ABY POSŁOWIE PiS-u zaskarżyli do Trybunału Stanu udzielone rządowi ABSOLUTORIUM. Tedy niech obecnie Pankaczyński i jego ferajna słuch sobie radyjka i „mordę w kubeł”. Nigdy i nigdzie nie jest tak, że „rząd ocenia rząd”. Wczorajsza hucpa powinna spowodować lawinę pozwów do sądów o ZNIESŁAWIENIE – bo tak w istocie rzeczy było. A wszystko z powodu tego, że Pankaczyński po sobotniej manifestacji KOD-u i innych opozycji dostał sraczki ze strachu. TAKIEJ DEMONSTRACJI nie było od 25-26 lat i świadczy to o tym, że NARÓD może skorzystać z jeszcze jednego zapisu konstytucyjnego, o którym należy pamiętać – Konstytucja stanowi : ..”…..naród sprawuje swoją władzę poprzez demokratycznie wybranych przedstawicieli lub BEZPOŚREDNIO”..Znaczy się, że naród ma prawo także posadzić kogoś na taczce…. bo to jest jak najbardziej bezpośredni sposób wykonywania władzy. Już tak bywało. Miłego dnia życzę – także pani Sekretarce. Czas na poranną kawusię dla Szefa !!!!

  Polubienie

  1. Niestety szef kawy nie pije, a ze mną nie chce się spoufalać. Szkoda, bo w sumie niezły z niego facet. 🙂

   Polubienie

 3. Wszystko pieknie, ladnie. Mozna sie smiac i kpic z tego kuriozalnego „audytu”, tylko jest jedno ale. Pis ma wladze i teraz wykorzysta ja do rozprawy z opozycja. Zarzuty beda dla niepoznaki kryminalne ale przeciez oto chodzilo od poczatku, zeby sie pozbyc opozycji. I teraz maja pretekst. Oni juz sie chyba nie cofna, sprawy zaszly za daleko. Zreszta dynamika zdarzen bedzie taka ze to jest poza kontrola kogokolwiek.

  Polubienie

  1. dlatego czas najwyższy przestać demonstrować przed komitetami. Komitety trzeba zacząć palić. Historyczna i sprawdzona już zasada.

   Polubienie

 4. Ciemnemu ludowi zaczadzonego dymem z kadzideł nie wyjaśnisz nie wytłumaczysz
  „Toto” nigdy nie przeżyło audytu, nie brało udziału w takowym lub nie opracowywało.To skąd ma wiedzieć i znać różnicę, miedzy audytem, a zwyczajnymi pyskówkami, z pomówieniem.
  I taki był cel tego”audytu” robiony przez idiotów dla idiotów.
  Idiotów cwanych bo dziś,gdy powołasz się na np.liczby które oni wymieniali to powiedzą „nic takiego, przesłyszałeś się”
  Ze wszystkie audyty zawsze zakończone są pisemnym raportem”toto” nie wie No bo skąd.Powiedzieli kolesie audyt, no to będzie z niego czerpał „smakowitsze” powiedzonka czy przykłady.
  Coraz bardziej jestem przekonany, iż ci kolesie z PIS gdziekolwiek sie znajdują i działają to banda chorych na umyśle.
  Bo przecież, czy ktokolwiek rozumny tak sobie strzelałby w stopę ?
  Czekaja na „rating” który to opracowywany jest na użytek banków inwestorów ,przemysłowców ZEWNĘTRZNYCH i przez 10 godzin w Sejmie opowiadają jak to źle było w Polsce.
  Kogo to przekona ze wszystko to „zło” zostało usunięte w przeciągu 8 miesięcy?
  I że w Polsce należy i trzeba inwestować No kogo? Idiotów chyba
  Najbardziej „rozczulił”mnie największy kolejny idiota Macierewicz,perorujący przez godzinę w jakim to fatalnym stanie jest nasza armia.Jakie to ma braki w uzbrojeniu,flocie czy rakietach.
  Kretyn, jak na tacy podał, z mównicy sejmowej coś, nad czym trudzą się szpiedzy, wszystkich państw.
  A zwykły obywatel, za taka informacje zostałby osadzany, za szpiegostwo i posadzony, na wiele lat.
  A ten kretyn zwany chyba dla z przyzwyczajenia”Ministrem Obrony”, z cala świadomością i publicznie, podaje im to, na tacy.
  Analitycy wszystkich a nieprzyjaznych nam krajów śmieją się do rozpuku/Zresztą to nie pierwsze takie „publiczne ujawnienie” tajemnic w wykonaniu tego psychopaty/
  Słyszac jego późniejsze wyjaśnienie na słuszne zarzuty „o zdradzie głównej” można sie tylko utwierdzić o jego niepoczytalności.
  Tak było, ale teraz pod takim „wodzem” armia ma się świetnie.
  Przez 8 miesięcy przybyło nam okrętów, rakiet, samolotów a i żołnierze sa zdecydowanie lepsi
  Pomyśleć tylko 8 miesięcy a staliśmy się potęgą militarna,wystarczyło tylko wywalić na zbity pysk generałów,oficerów i tych co mieli coś wspólnego z WSI i już jesteśmy „silni zwarci i gotowi”
  Widomym tego znakiem jest”warta honorowa” stawiana „pod pałacem i pod krzyżem” w każdą miesięcznicę, oraz inne asysty wojskowe w czas kościelnych jubli.No jak nie ,jak tak jak powiada Ferdek Kiepski.
  Potegom my som ! Kolejny „cud nad Wisła” i to dzięki Antkowi

  Polubienie

 5. Czy czasem nie skupiacie się na tym co niezbyt istotne,ale „nasze”?Odkąd pamiętam,po 89r nie ważna jest treść tylko kto się ośmielił cuś takiego powiedzieć.
  Od zawsze takim np ex komunistom nie wolno było twierdzić,że białe to białe,zaś czarne to czarne.Przywilej ten był zawarowany od Boga tylko dla naszych. Zwłaszcza tych którzy walczyli.Nie ważne z czym (może ze sraczką).Najczęściej z cudzą własnością.Byle głośno.Osobiście,uważam,że pisuary,zwłaszcza w stadzie są dopustem bożym.Ale nie zmienia to faktu iż reszta etosu nie jest mniejszym.
  Skoro ktoś wreszcie się znalazł i bez wzgl na pobudki spróbował ich rozliczyć,to chwała mu za to.I tak,nawet po uważaniu,nigdy się nie dowiemy jaka była prawda.
  A zwłaszcza jaki procent prawdy mamy szansę się dowiedzieć.Najgorsze w tym bajzlu jest podstawowa prawda.Część min,referujących inkryminowany audyt,już od kopa nie budzi zaufania.Ale weźcie pod uwagę,że część z was ma mózgi,a nie przedłużone rdzenie kręgowe i potrafi przyjąć do nich nawet przykre wiadomości.
  Nie można twierdzić,a priori,że np taka lista pokrzywdzonych wykonawców
  autostrad jest nieprawdą.Sprawa jest aktualna już od dobrych kilku lat i tylko
  schowana była pod dywan.Całe mnóstwo małych firm poszło z torbami,bo zaufało obietnicom poprzedniej koalicji,że zaległości płatnicze zostaną wyrównane.
  Osobiście znam faceta,z którego ściągnięto podatek,a pieniędzy nie dostał do dzisiaj.Przecież te sprawy bywały opisywane wielokrotnie i co?Ostatnim razem przemykało się to w związku z robieniem koło dupy exministrowi(słynny zegarek)
  który ośmielił się za bardzo interesować fakturami w Zarządzie Budowy Autostrad.
  Obawiam się,że zainteresowanie ciemnego luda zostanie zwekslowane na sprawy bardziej nośne,choć mniej istotne.Takie jak horoskopy dla psów.Skończy się więc pozbawieniem kilku urzędników niższego szczebla premii kwartalnej i zwolnieniu 2 sprzątaczek.To „je” etos,a każdy większy zarzut (czyli> 10mln €)czyni sprawę polityczną,która „może” zostać uznana przez KE za niezgodną z prawem jewropejskim.Delikwent,który byłby o takie cuś oskarżony,automatycznie zostaje kombatantem walki z reżimem.Co prawda, niezbyt sobie wyobrażam jak Sz.Antoni wmiesza do tego Putina,ale harcerze już nad tym pracują.Zwłaszcza ci ukraińscy. Tak więc b.pełowcy modlą się o przetrzymanie do ME w szmaciance,żeby ciemny lud mógł się czymś zająć.Bo później będzie już z górki.Zwłaszcza,gdy wróci moda na śpiewanie; Polacy przecież nic się nie stało.Cośmy ukradli to zawsze mało.

  Polubienie

 6. Chyba już czas pójść hurmem pod sejm z taczkami, znaczy, wyegzekwować konstytucyjną zasadę bezpośredniego sprawowania władzy przez naród, .

  Polubienie

 7. Czy wyobrazicie sobie w jakimkolwiek kraju jakiegokolwiek Ministra Obrony Narodowej, który publicznie powiada
  Mamy najnowsze moździerze,ale nie mamy do nich amunicji!
  Mamy fregatę „dar”z Ameryki ale do jej wyrzutni rakietowych nie posiadamy rakiet.ect ect
  .Kretyn to czy zdrajca?
  Dla mnie gdyby w magazynach MOB miał tylko zardzewiałe kosy, jeszcze w spadku po Kościuszce,to „morda w kubeł”
  Dla mnie gdyby w magazynach MOB miał tylko”zdobyczne poniemieckie karabiny” i po garści amunicji do niej.lub pepesze co je „zdali”kombatanci spod Lenino i po jednym bębnie amunicji do nich, to morda w kubeł
  Dla mnie,gdyby w magazynach MOB miał granaty ręczne jeszcze w „spadku”po okupancie,to morda w kubeł.
  Minister Obrony jest od tego „jak d..od srania ” aby prężył pierś opowiadał jaka to mamy silna armie i robił wrażenie „no niech no kto nam tu podskoczy to…
  A ta łajza tyłowa wykłada karty na stół i odsłania miękkie podbrzusze”
  Nie wiem czy historia pamięta taki przypadek by durna łajza była Ministrem I to Obrony
  Nawet Beck znając stan armii i sytuacje geopolityczna prężył pierś „trzymał fason” i powiadał „nawet guzika nie oddamy”

  Polubienie

 8. Nerwy wkradaja SIE w szeregi PiSgwardii pod kierownictwem widza JAROSLAWA ! Smiech na sali I bogactwo absurdow zalewa sale Sejmu RP, ale w gruncie rzeczy mamy obraz typowego bezprawia I niesprawiedliwosci pod szyldem PIS ! Jak dlugo ten Stan rzeczy utrzyma SIE ? Rzecz NIE tyle wazna, co rozmiar zmian I DESTRUKCJI tego, co TAK mozolnie Polacy budowa lei od 1989 Roku ! CZY to odbedzie SIE bezkarnie ? Mam nadzieje, ZE Psychopaci I SZydercy zapalca za to Wszystko przed obliczem Temidy ! Kpina ktora jednoczesnie zatrwaza swym wymiarem I zasiegiem ! Pytanie TYLKO, CZY I jak opozycja , no I kiedy zamierza wymiesc ZE sceny pokitycznej te PiSowska szumowine ?

  Polubienie

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.