POLITYKA

Oszałamacha liści

icon-kiss-my-ass-55Zadziwiające jest to przekonanie ministra Szałamachy, że gdy by nie wypowiedzi  Rzeplińskiego,  to agencja Moodys’s nigdy by się nie dowiedziała co w tej Polsce się dzieje. No bo jakim cudem miała by się dowiedzieć? Więc nie wiem czy jest to zadziwiająca naiwność Szałamachy, czy jakiś kolejny cyniczny numer kolegów od „dojnej zmiany”. Nie sądzę jednak żeby Szałamacha był  skończonym idiotą, więc zakładam też,  iż doskonale wie, że na taki czy inny (raczej niski) rating Polski wpływają słowa i działania oszołomów takich jak on i jego koledzy, którzy permanentnie niszczą Polskę, a nie słowa i działania prezesa Trybunału.

W takim razie dalej aktualnym jest pytanie,  po kiego chuja pisze on taki list do Rzepińskiego? Chyba tylko, żeby podgrzać konflikt. Bo naiwnym raczej było by sądzić,  że Szałamacha w stosunku do Rzeplińskiego coś może, poza tym, że może mu skoczyć,  oraz naiwnym by było również sądzić,  że Rzepliński takiego kuriozum jak list Szałamachy nie upubliczni.

3 odpowiedzi »

 1. Bardzo słusznie postąpił prof. Rzepliński informując o tym ” liście ” szałamachy! Szałamacha uwypuklił swoje cechy notorycznego pisiora!
  Można być sqrwysynem, ale… mówienie i upublicznianie tego faktu jest beee… Żeby nie przypomnieć Targowicy:) Burak i tyle!
  Boi się , że zabraknie kasiory na inne nawiedzone pomysły/łapówki dla motłochu/ kaczora? Tym bardziej, że:
  Prezes Trybunału Konstytucyjnego przekonuje, że chciał spotkać się z szefem resortu finansów, aby porozmawiać o otrzymanym piśmie, ale został zlekceważony. Rzepliński podkreśla, że jego wystąpienia uspokajają sytuację w sporze wokół TK – informuje „Rzeczpospolita”. (http://www.tvn24.pl)
  Niestety: ” Czarna dziura ” zasysa Polskę! I wiadomo, że wyjścia z niej już nie ma!:((((
  Stanisław

 2. Proponuję szałamasze, wystosować kolejny list , do onr-owców, żeby…: Nieco wstrzymali się przed paleniem i wieszaniem Żydów, bo to też – choć słuszne – może zaszkodzić Polsce przed opublikowaniem ratingu!
  Bezczelny gnojek i tyle!
  Stanisław

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.