EXTRASY NIENAWIŚĆ

Jezus Marian Mazurek!

mazurek-160429-1000300

Zacznę dziś od określenia podstawowej tezy: mamy oto kolejną „Wielką Beatę”. Wszystkie normalne Beaty na wszelki wypadek przepraszam, ale szczerze przyznać musicie kobitki drogie, że to wasze imię kontekstowo kontekst mają nie najlepszy.

◊ ◊

Do rzeczy jednak… Jeśli chodzi o Beatę Mazurek, dziś rzeczniczkę PiS, to do tej pory była ona znana z tego, że była nieznana. To się zmieniło za sprawą szarży owej pani Beaty na sędziów Sądu Najwyższego których nazwała „zespołem kolesi”. Wiemy o co chodzi, nie ma co więcej przypominać.

W każdym razie po tej galopadzie, Mazurek znalazła się nagle w centrum zainteresowania i wszyscy zaczęli się zastanawiać skąd to Coś jest i czym to Coś jest.

Z sylwetki nakreślonej przez media, wynika niestety, że pani Beata to katomaso pełną gębą, bez najmniejszych szans na reedukację.  Nauki pobierała w liceum Sióstr Zmartwychwstanek, do tego skończyła też socjologię na KULu, uczelni odpowiedniej dla tych wszystkich, którzy poważnie myślą o karierze na prawicy a inne uczelnie z jakiś powodów bywają poza zasięgiem.

Gdzie ona nie należy, albo gdzie nie należała… Do zespołu członków i sympatyków Ruchu Światło-Życie, do Akcji Katolickiej oraz Stowarzyszenia Rodzin Katolickich. Organizowała spotkania ze słynnym intelektualnym popaprańcem księdzem Oko. A także, broniła zaciekle TV Trwam (choć sama nie wie przed czym),  głos zabierała w sprawie usuwania krzyży ze ścian uczelni wyższych, potępiała bezczeszczenie jakiegoś obrazu na Jasnej Górze, oraz nie opuściła ani jednej imprezy organizowanych przez najsłynniejszego toruńskiego biznesmena. Na 23. urodzinach Radia Maryja, stała w pierwszym szeregu i śpiewała „sto lat” trzymając się za ręce z innymi rydzykowymi  obciągaczami.

W tej sytuacji mili państwo, dobrotliwy i po katolicku przewrotny passus o „zespole kolesi” nie może dziwić, a nawet jest przejawem szczególnej miłości do bliźniego. Bo z bliźnim można się różnić, ale najważniejszym jest, by różnić się pięknie. (r)

 

TRZY „WIELKIE BEATY”

 

5 komentarzy dotyczących “Jezus Marian Mazurek!

 1. Tak dla porządku. Oczywiście Uczelnia Katolicka to jest przykład oksymoronu, ale zwłaszcza przed odnową trafiali tam również rozsądni ludzie. Z tych którzy mi przychodzą w tej chwili do głowy to chociażby Janusz Palikot i Jan Hartman.

  Polubienie

 2. Zastanawia mnie pewne podobieństwo Mazurkowej do odsiadującej wyrok zakonnicy z Zabrza – niejakiej bernadetty. Umieściłem nawet graficzną analizę porównawczą na moim koncie w Salonie 24:
  http://vonkattowitz.salon24.pl/708406,mile-przyjazne-twarze-dobrych-kobiet

  Polubienie

 3. Pingback: Geniusz ! Jezus Marian Mazurek! — TABLOID ONLINE – komp13

 4. Anonim

  Babochłop z olbrzymią dupą….

  Polubienie

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: