Chcieli zbojkotować ale jaj zabrakło

krzyz-160415-1100500
był krzyż, była impreza

Szkoda, że Platforma znów wykazała się absolutnym brakiem jaj i nie poszła za głosem rozsądku. Otóż po skandalicznych wczorajszych wydarzeniach w sejmie, w klubie narodził się pomysł, by w związku z tym zbojkotować dzisiejszą kabaretową imprezę pod tytułem 1050 lat chrztu Polski. Niestety skończyło się na gadaniu, bo jak przyszło co do czego, wszyscy (lub prawie wszyscy) parlamentarzyści platformerscy odmeldowali się na uroczystym spędzie zarządzonym i pilnie monitorowanym przez episkopatowych katabasów.

Zabrakło jaj, zabrakło odwagi, zabrakło motywacji, wstydu zabrakło.

Tym bardziej, że branie udziału w tego typu dętej, żenująco prymitywnej imprezie na pewno nie jest powodem do dumy. Co koledzy, chcieliście się przekonać, co też znów głupiego ma do powiedzenia kolega Budyń? I tak pewnie jutro prezes i kierownik Kaczyński wszystko odwoła. Trzeba było zostać w domu i pooglądać telewizję. Pokazywali to samo i nawet momentami lepiej było słychać.

Poza tym jakie chrzest Polski? To był co najwyżej – głośno od dawna to powtarzam – chrzest pana Mieszka i paru, w mniejszości występujących, kumpli pana Mieszka. Pan Mieszek dostał chcicy na widok pani Dobrawy, która zresztą z niejednego łóżka chleb jadła i od tego się wszystko zaczęło. Chodziło mu też aby dostać się do klubu takich samych jak i on watażków, by się nie wyróżniać, by łatwiej wchodzić w alianse, a w perspektywie łatwiej grabić, kraść i mordować. Polska w ogóle w tej grze się liczyła, bo nikt, żaden z tych możnowładców, o Polsce nie myślał, bo tej Polski tak naprawdę to wtedy jeszcze za bardzo nie było. Mieszko więc zabiegał o to co jego własne, a nie o to co polskie. No, ale z drugiej strony co mi do tego i jakie ma to dziś znaczenie. Tylko Platformy mi szkoda, bo owych jajec i charakteru to oni nie mają za grosz i od dawna.

 

Opublikował/a

Tu jest to samo co w gazetach tylko inaczej. Pewne nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane.

5 myśli w temacie “Chcieli zbojkotować ale jaj zabrakło

 1. To jest dowód na totalne skretynienie Platformy i pełną uległość wobec watykańskiej mafii!
  Bo, gdyby się nie pokazali w Poznaniu… coby – o nich – mówił panujący ” epidiaskop” i ich wierny kurdupel/kartofel?
  Platforma nie umie wyciągać wniosków z niedawnej historii. Platforma MUSI być uległa, posłuszna!
  Narracja kościelnych i kurdupla ma charakter ogólnie obowiązujący:((((
  Stanisław

 2. wczoraj była mowa że PO, Nowoczesna i PSL zastrajkują, wszystkim im jaj brakuje; o PSL słychać, że do PIS mają się przytulić

 3. Platforma na pewno swoją obecność usprawiedliwiła „poprawnością”.Tak wypada:)Rząd o to nie dba. Dlatego tacy ludzie rządzą.A platforma na drodze do niebytu. Mnie już ich nie żal:)Kościół jak i rząd zawsze zabiegali o „własne”korzyści.
  W imię Polski i w imię wymyślonego Boga.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.