POLITYKA

Michalik i niezdrowy żur. Bonżur!

Poświęcam kilka zdań Michalikowi tylko po to, by uświadomić wam, że gość ciągle żyje i nie jest tak, że za dotknięciem czarodziejskiej różdżki zapadł się w niebyt. Mogłoby być pięknie, ale niestety aż tak pięknie.

Biskup z charakterystycznym świątecznym tym razem miłosierdziem opierdalał wszystkich Polaków „gorszego sortu“, za brak zrozumienia dla dobrej zmiany.

„Pojawiła się nowa Targowica. (…)Oskarżają Polskę, mobilizują narody obce na forach międzynarodowych do nienawiści wobec Polaków, którzy mieli odwagę wybrać innych, a nie ich samych. (…) Nieprzychylne rządowi osoby wykorzystują zdobyte zaufanie „przeciw ojczyźnie”.

Obowiązkowo dostało się też KODowi, który jest solą w oku, glutem w nosie i bolesnym żylakiem na środku dupy nie tylko pana Michalika. Wkurw jest tym większy, że nawet dziś KOD dał popalić, organizując manifestację pod kancelarią Szydłowatej. Hasło przewodnie manifestacji to „Bonżur wolność!„. Niechaj więc tym i owym, świąteczny żur ością w gardle stanie.

8 komentarzy dotyczących “Michalik i niezdrowy żur. Bonżur!

 1. Proszę grzecznie o powrót do poprzedniej formy bloga. Na androidzie nie mozna czytac w pionie. Trzeba przesuwać tekst. Wkurw łapie.

  Polubienie

  • Mariusz

   U mnie na Andku działa, choć faktycznie najlepiej czyta się w poziomie, ale to dotyczy chyba większości blogów. Zależy też od wielkości telefonu.

   Polubienie

 2. Pingback: Michalik i niezdrowy żur. Bonżur! — | komp13

 3. Stanisław

  Okrzyki ” Targowica ” w paszczy Michalika – to szczyt zakłamania i hipokryzji!
  Panie Michalik, a gdzie żeś pan był, gdy Duda donosiła na ” fałszowanie ” wyborów samorządowych, a macierewicz z fotygą bredzili USA? Szukając wsparcia dla swojej teorii ” wybuchu i morderstwa smoleńskiego ” ? Mam wymieniać dalej…? Wstyd panier Michalik, wstyd i szczyt bezczelności!!!!
  Poza tym: Czy dziś – to jakaś rocznica niechlubnej ” Targowicy ” – czy też Wielkanoc? Pomyliło się osobie???
  Stanisław

  Polubienie

  • oPiSywanie PiSu

   Michalik kieruje swój przekaz do ciemnego luda, którego pamięć nie sięga tak dalekich czasów, w których PiS był w opozycji.

   Polubienie

 4. Anonim

  Arcydureń. Kropka.

  Polubienie

 5. Ten michalik to jest czarny idiota i jak zwykle bredzi jak te wszyskie katabasy

  Polubienie

 6. Stanisław

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: