POLITYKA

Kto znów nie z Mieciem tego zmieciem?

Na miejscu Mateusza Kijowskiego i wszystkich osób w ścisły sposób związanych z KOD a zwłaszcza z jego aktywnością polityczną, bardzo poważnie zacząłbym się obawiać o swoje bezpieczeństwo. Za sprawą Kaczyńskiego, a chwilę potem za sprawą spuszczonego ze smyczy Dudy, rozpoczęły się poważne przygotowania do szybkiego unicestwienia Ruchu. Niezależnie jakimi metodami. Kaczyński właśnie wydał opinii, a tym samym wskazał kierunki działania.

„Celem kampanii KOD-u jest nienawiść. To jest szkodliwe, to działalność antypolska”.

To diagnoza dyktatora. A jak dyktator coś diagnozuje, to tak jakby wydawał rozkazy. Chwilę potem długopis dyktatora Duda, po otrzymaniu telefonu, rozpoczął realizację scenariusza wysłanego mu wcześniej mailem.

„Widzę na tych manifestacjach twarze ludzi, którzy (…) którzy na naprawie III RP tracą wiele, ale na ogół oni zyskali wiele nieuczciwie, niesprawiedliwie. (…) Chcę jasno powiedzieć: spokojnie, będziemy realizowali swoje. Nie zniechęci do tego żaden krzyk, żadne kalumnie rzucane przez ludzi, którzy zostali odspawani od stołków, na których wydawało im się, że będą siedzieć przez lata. (…) Jeśli ktoś mówi, że demokracja wymaga ochrony, (…) ale przecież nie na tym polega demokracja, że można mówić w każdym miejscu i czasie, że jest się niezadowolony”.

Jeśli ktoś nie zrozumiał, to niech jeszcze raz uważnie przeczyta.

Na szczęcie zrozumiał to i w mig pojął minister od policji Zieliński. I wyrecytował przez noc wyuczony ma pamięć tekst:

„Wszędzie, gdzie łamane jest prawo, muszą być wyciągane konsekwencje”

Drogi memu sercu KODzie… zwracam uwagę, a w zasadzie ostrzegam. Ruszyła oto machina. Już preparowane są dowody na permanentne, brutalne i pozbawione skrupułów łamanie przez was prawa. Za moment służby, policja i niezależna oczywiście prokuratura (ten baleron Święczkowski wie co się w takiej sytuacji robi i jak się robi) dostaną w waszej sprawie „rzetelną” dokumentację, tak by minister Zieliński nie miał kłopotu z „wyciąganiem konsekwencji”. A te będą wyciagane z całą surownością. Aresztowania, zastraszenia, tajemnicze zniknięcia, to za chwilę będzie polska rzeczywitość.

Róbcie dalej co robicie koledzy i koleżanki z KOD, ale już od dziś pod ręką w przedpokoju, niechaj spoczywa dobrze spakowany plecaczek. A nim koniecznie: mydło, szczoteczka i pasta do zębów, niewielki ręczniczek, zapasowe majtki i skarpetki na zmianę, plus coś do czytania, byle by obojętnego w wymowie, żeby nie zarekwirowali. Oto mój message na dziś!

Kto nie z Mieciem tego zmieciem, zaś kto nie z Jarkiem tego znajdziecie z przetrąconym karkiem.

Kategorie: POLITYKA

Tagi: , , ,

2 odpowiedzi »

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.