archiwalne

Beata, mistrzyni wiejskiego tunningu

Minister Beata „Saska“ Kempa, to istny człowiek kameleon, madame Jekyll and Hyde polskiej sceny politycznej. To również notoryczna kłamczucha, bo notorycznie podaje się za prawnika, a jest co najwyżej dyplomowaną biurwą. Tak moi drodzy, absolwentki administracji to nic innego jak najzwyczajniejsze w świecie biurwy. 

Poza tym madame biurwa Kempa, to mistrz w odwracaniu kota ogonem, i broń panie boże wcale nie chodzi tu o kota Prezesa. Taki mały cytacik podaję:

„Jeżeli z tego powodu [chodzi o przeciek z komisji weneckiej] na Polskę zostaną nałożone sankcje, to będziemy mogli podziękować opozycji, za to, że doprowadziła do takiego stanu, że Polska była łajana przez zewnętrzne gremia“.

No, tylko kto tu tę komisję zapraszał i kto wyszedł przed szereg? Kto robi wiochę i oborę z całkiem przewidywalnego nie tak dawno kraju? Kto nieustannie mówi o „dobrej zmianie„, skoro nawet skończony matoł wie, że wymiana prześcieradeł w burdelu, wcale nie uczyni go atrakcyjniejszym. To nie jest dobra zmiana!  I co, i temu wszystkiemu winna jest opozycja? No pani Beato, proszę w tych okularach co pani nosi na nosie, wymienić szkła zerowe na jakieś konkretne. Nie ma co udawać, pani jest ślepa!

Nawet Błaszczak, wyjątkowy przyznać trzeba talent w przeginkach, mógłby u Beaty łyknąć parę lekcji.

Poza tym Beata, to również mistrzyni w przebierankach i zewnętrznym tunningu  Robi to tak często, że nikt już dziś, w piątek, nie pamięta, jak wyglądała w czwartek. To szczerze mówiąc nawet dobrze o niej świadczy, bo jest świadoma i swoich słabości i z trudem bo z trudem, ale jednak podąża za trendami.

Kończąc ten nieprzyjemny generalnie temat, dorzucam więc kilka historycznych już fotek naszej bohaterki, żeby nie było, że coś sobie wymyśliłem. Mógłbym nawtykać ich tu zdecydowanie  więcej, ale wiem, że jakże wielu Bywalców jest jeszcze przed śniadaniem, a całkiem sporo tuż po śniadaniu. Miłego dnia i gwarantuję, że do obiadu wam przejdzie. (r)

13 komentarzy dotyczących “Beata, mistrzyni wiejskiego tunningu

 1. Gdyby była tylko brzydka, trudno. Jednym natura dała, innym nie. Ona jest do kompletu głupia, a jednocześnie cyniczna do bólu.

  Polubienie

 2. Stanisław

  Najpierw — powoli — jak żółw — ociężale,
  Ruszyła — maszyna — po szynach — ospale,
  Szarpnęła wagony i ciągnie z mozołem,
  I kręci się, kręci się koło za kołem,
  I biegu przyspiesza, i gna coraz prędzej,
  I dudni, i stuka, łomoce i pędzi,
  A dokąd? A dokąd? A dokąd? Na wprost!
  Po torze, po torze, po torze, przez most,
  Przez góry, przez tunel, przez pola, przez las,
  I spieszy się, spieszy, by zdążyć na czas,
  Do taktu turkoce i puka, i stuka to:
  Tak to to, tak to to , tak to to, tak to to.
  Gładko tak, lekko tak toczy się w dal,
  Jak gdyby to była piłeczka, nie stal,
  Nie ciężka maszyna, zziajana, zdyszana,
  Lecz fraszka, igraszka, zabawka blaszana.

  Ten fragment ” Lokomotywy ” – J. Tuwima przytoczyłem – jako komentarz do pierwszego zdjęcia , zamieszczonego pod wpisem Gospodarza! Zdjęcia… Kempa na plaży!
  Stanisław

  Polubienie

  • Poganin [czyli Katolik]

   Drogi Stanisławie. Spróbuj może podpalać, gwałcić lub skrytobójczo zabijać [ w czym możesz osiągnąć biegłość] ale nie cytuj cudzych wierszy i – broń Pegazie – nie pisz sam [jak to robisz u Elizy Maglarki]… Pozdrawiam.

   Polubienie

 3. Jądruś

  Witaj, Jahu. Nie znam, niestety, Twojego adresu mailowego, bo chętnie przesłałbym tę informację „bokiem”. Przepraszam, ale z czystej ciekawości pozwoliłem sobie po kilku dniach od mojego ostatniego komentarza weść na Twój blog i muszę przyznać, że jestem pozytywnie „szoknięty”. Nastąpiła cudowna metamorfoza: okazuje się, że można przekazywać teksty bez wulgaryzmów, w sposób kulturalny, bez wielkich złośliwości. Aż się chce czytać. I mówię to bez sarkazmu. Jesteś wielki. Rozczarowałem się jedynie wpisem Kamili 789 1 marca g. 20.11, którą kiedyś wziąłem w obronę (pewnie zapomniała o tym, szkoda). Nazwała mnie antysemickim prymitywem, oznajmiła, że bełkoczę, wyrzyguję psychotyczne brednie, a dobrodziej sra mi pod czachę w kościółku jako przedstawicielowi betonowej elektorni pisuarni. Podważyła moje IQ pisząc, że potrzebuję psychologa (nie wiesz, Kamilo, że w parafialnej kartotece mam przerąbane po wyrzuceniu na pysk z mojego mieszkania Jego Fluorescencji Dobrodzieja, który wlazł do mieszkania nieproszony). Ot – kobieca niewdzięczność. Mimo to wybaczam Ci, Kamilo – nie pij już więcej. PIS mam naprawdę w dupie – mimo, że ostatnie „ruchy” są do przyjęcia. Kiedyś sympatyzowałem z lewicą, która za sprawą Millera zeszła na psy i znikła z firmamentu. No i dobrze – polityką już się nie zajmuję. Wracając do tematu – dziękuję Ci, Jahu, że nie skorzystałeś ze swoich uprawnień i pozwoliłeś mi się do końca wypowiedzieć. WSzystkiego dobrego.

  Polubienie

  • Jędrusiu, mój adres mailowy jest powszechnie dostępny. Choćby na stronie, bezpośrednio pod tytułem pod linkiem KONTAKT. Poczta jest tez na samym dole strony – mały symbol koperty przy ikonach społecznościowych. PZDR

   Polubienie

 4. Michał

  Proponuję poszukać na YouTubie wystąpienia Pani Beaty u Rydzyka.
  Od tamtej pory, jak ja widzę to zbiera mi się od razu na wymioty, nie muszę słuchać co ma do powiedzenia…

  Polubienie

  • Stanisław

   XXIV Rocznica Powstania Radia Maryja: Wystąpienie min …

   To jest chyba to, o czym Michał wspomina… Nawet głos się kempie zmienił! Z jazgotania na : słodko – poddańczy:(((
   Sorry… idę pawia strzelić:(
   Stanisław

   Polubienie

 5. Oj – Wy, niepoprawni… Panią Klempą się zajmować, gdy tyle różnych różności dokoła… Ot choćby – Zbińko Ziobro z Paranoi i Schizofrenii został ministrem i prowokatorem generalnym, a generałowie zusammen uciekają z Ludowego Wojska Macierewiczowskego..,A Zaleszczyki za granicą…. Kto i przed kim nas obroni?

  http://s6228.chomikuj.pl/ChomikImage.aspx?e=ZEyayH9Y3uLbZWU5NAuBIDoDG_6dhsN1Nj6BcsPcATFMO7pB01RiXfoQlRlHJsG-vHla_GxFL8mX5wk4x0fkrX3J5qz2iEXHx-N2N_pUmUk&pv=2

  Polubienie

 6. Stanisław

  Pokaz agresji w tramwaju. „Dochodzimy do władzy i … – Tvn24
  http://www.tvn24.pl/…/grozby-wyzwiska-i-rubaszne-smiechy-w-poznanskim-t...
  To ci, którzy popierają kempę i kurdupla!
  Takich ma gnom wyznawców! To ICH wychowankowie!!
  Stanisław

  Polubienie

 7. Ale hardcor.

  Polubienie

 8. Beata ma cos w sobie

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: