POLITYKA

Wiemy już co minister Szyszko zdejmie z anteny

Tak, wiemy to już całą pewnością, ale wpierw istotne wprowadzenie. Nie będę szczególnie oryginalny jeśli napiszę, że w Polsce roku pańskiego 2016, minister kretyn to normalka, a tezę tę udowadnia krótki opis sytuacji. Pewnie jak doskonale już wiecie, minister środowiska, Szyszko, zakazał w telewizji dalszej emisji spotów promujących segregację odpadów. Powód: spot w miękki sposób lokował ideologię gender, „która jest sprzeczna z tradycją”.

Jesli ktoś ten spot widział (plus nie mniej słynny z Mikołajem), to podobnie jak ja, nie ma żadnych wątpliwości że Szyszko to faktycznie kretyn i w klubie podobnych mu kretynów czuje się niczym ryba w wodzie. To są fakty, które będą miały jednak dalsze konsekwencje.

Otóż jak zaznaczyłem na wstępie, wiemy już co następnego zniknie z anteny po osobistej interwencji ministra Szyszko u prezesa Kurskiego. Na pewno nie pojawią się już tam „Samki czasu“ Okrasy, i dotyczy to zarówno odcinków archiwalnych, jak i ewentualnych nowych produkcji.

Facet, który beztrosko gotował sobie z innym facetem, promując tym samym gender a może i coś więcej, a na dodatek było to w reklamie sieci, która pewnie unika opodatkowania, nie może być pokazywany przez narodową już teraz telewizję. No fucking way!

Jednocześnie minister Szyszko wspólnie z prezesem Kurskim (nota bene rozwodnikiem i puszczalskim, mającym swobodny dość stosunek do pojęcia rodzina) zwrócili się do ministra Ziobro, aby ten swoim autorytetem i siłą swej perswazji ministra sprawiedliwości, wymógł na innych telewizjach – jeszcze niezależnych od rządu – by te odstąpiły od emitowania skażonych gender reklam. Jeśli będą podskakiwać (zwłaszcza TVN, bo Polsat już tańczy jak mu zagrają), to zacznie się od kar a skończy na odebraniu koncesji.

Inicjatywą wykazał się też kolega po fachu minister zdrowia Radziwiłł (koniecznie przez dwa „ł“), który będzie się domagał, aby każdy obywatel w specjalnym oświadczeniu określił swoją orientację seksualną.

Lustracji obyczajowo-seksualnej obowiązkowo podlegać będą przede wszystkim aktorzy, pisarze, dziennikarze oraz reżyserzy, a więc wszyscy ci, którzy teoretycznie mają wpływ na innych i mogą być dla innych wzorem. Niepokorni, odmawiający ujawnienia swej orientacji, po przyłapaniu, będą za karę znakowani różowymi trójkątami, noszonymi w widocznym miejscu.

Przypadek Radziwiłła jest o tyle wytłumaczalny, że to potomek zblazowanej arystokracji, efekt rozrodu i chowu wsobnego ze wszystkimi tego jak widać konsekwencjami.

Oto w dużym skrócie plany rządu i poszczególnych jego ministrów na najbliższe miesiące. Jedyne co niezmiennie w takiej sytuacji zastanawia, to pytanie, skąd się w Polsce wzięła, taka wielka ilość mentalnego mułu i wodorostów, którym rzeczywistość odjechała przynajmniej dwa wieki wstecz.

4 komentarze dotyczące “Wiemy już co minister Szyszko zdejmie z anteny

 1. Prawdopodobnie zazdrosna ,,Balbina ” zakazała występów w telewizji znanych homoseksualistów w reklamach . A co do zakazanych programów to się mylisz , bo zabronią tych w których występują czołowi przedstawiciele ,,tęczowej opcji ” tacy jak : Znany kreator , tancerz i oceniacz innych , reżyser , piosenkarz ,…jest tego w TV bez liku . Już dawno znana aktorka Joanna Szczepkowska walczyła z blokującą jej karierę kliką popierających się kolesi , chodzących okrakiem …niestety przegrała .

  Polubienie

 2. vannelle

  Napisałeś:
  „Jedyne co niezmiennie w takiej sytuacji zastanawia, to pytanie, skąd się w Polsce wzięła, taka wielka ilość mentalnego mułu i wodorostów, którym rzeczywistość odjechała przynajmniej dwa wieki wstecz.”

  Odpowiedź:
  Totalna indoktrynacja watykańskiej mafii zaczyna rodzić owoce.

  Polubienie

 3. szyszko to idiata nad idiotami jak ci wszyscy porabani pisomeni.dziwne ze w tej parti zebralo sie tylu skretynialych zgredow.

  Polubienie

  • …”szyszko to idiata nad idiotami”… A nieprawda! Tak generalizować nie wolno! Inni wcale nie są gorsi… Niejaki Rachoń, co to niedługo zostanie sam w jakiejś tam swojej TVP Info, w jakiejś tam „swojej” narodowo-narodowej TVPiS, jak niejaki rezydent Du*a w Kapitule Orderu, ogłosił ochotniczy zaciąg do szeregów narodowo-narodowych [bo teraz wszystko ma być narodowo-narodowe] na funkcje „redachtórów” czy innego badziewia. Wystarczy podesłać mu filmik minutowy zaledwie o tym, co robi sąsiad z sąsiadką [ a jeszcze lepiej sąsiadka z sąsiadką; bo dwaj sąsiedzi, wiadomo – narodowo chlają!] i już się będzie TW-Informatorem. Fucha – pycha! Ochlaj i zagrycha! Narodowo-narodowe!

   Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: