ŻYCIE

Kawałki życia: Penis w TVP, próchno w rządzie

Jeśli komuś umknęła ta informacja, to przypominam, że nowym szefem publicystyki w TVP Info został pan Rachoń, prominentny funkcjonariusz Telewizji Republika, oraz kolejny użytkownik pani Kasi Hejke. Pan Rachoń poza tym, że przejął ową kobiecą masę upadłościową po Górskim, Kurtyce, Kaczmarku i paru innych, zasłynął również tym, że swego czasu, a było to podczas wizyty Putina w Polsce, przebrał się za… penisa, czyli poi ludzku mówiąc w najzwyklejszego w świecie chuja. Nie wiem czy i jakie sukcesy w TVP odniesie Rachoń, ale wiem na pewno, że absolutnie nie musiał się przebierać, bo i bez przebrania wygląda godnie i wiarygodnie. Jak się ktoś chujem urodzi to i jest chujem bez przebrania.

Andersowa ministrem? Tak to nie żart!  Zarządzająca (teoretycznie) masą upadłościowa Wyższego Sortu Polaków premier Beata Szydło, powołała Annę Marię Anders na stanowisko przewodniczącego Rady Ochrony Pamięci i Męczeństwa. Dodatkowo, będzie ona także sekretarzem stanu w Kancelarii Rady Ministrów i pełnomocnikiem ds. dialogu międzynarodowego. Nie wiem co to znaczy, ale brzmi pięknie. Niezmiennie jestem też pełen podziwu dla lekkości i łatwości z jaką PiS wynajduje, zazwyczaj na śmietnikach, personalne rodzynki.

Bulwersujące odkrycie kardynała Maradiaga. Pan kardynał Oscar Maradiaga jest z Hoindurasu i właśnie odkrył coś o czym nikt do tej pory nie wiedział. A odkrył mianowicie, że – uwaga – „w Watykanie działa gejowskie lobby“. Wprost nieprawdopodobne! Czekamy teraz kiedy to kardynał Dziwisz odkryje i obwieści światu, że w Watykanie działało i działa lobby pedofilskie. To będzie sensacja.

2 komentarze dotyczące “Kawałki życia: Penis w TVP, próchno w rządzie

  1. ka-mi-la789

    Gdyby Stachu coś takiego ogłosił, to rzeczywiście byłaby sensacja, bo na razie obowiązuje wersja, że Lolo Kremówa był najzajebistszym homosapiensem w historii naszego gatunku, a naczelnym głosicielem tej prawdy objawionej jest właśnie fachura od zwalczania powodzi kawałkami zwłok.

    Polubienie

  2. Anonim

    No tak pan Rachon to huj nad huje i nie maco sie przebierac za takowego.Pani ania- marysia A.toz to padalec z odzysku i jako taka dobrze pasuje do tego calego pis -dzielstwa.A przed pania Marzenkom stoi swiat otworem morze obejmie shede po prezesie kaczym i jego kocie.Co do tego starego idioty z watykanu to szkoda sliny.

    Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: