duperele EXTRASY

To Kaczyński wyłączył ten prąd

Henryka Krzywonos wyznaje w wywiadzie dla Wyborczej, że spytała Kaczyńskiego, czy się nie wstydzi. A Kaczyński ponoć na to jak na lato, czyli wzruszył ramionami. Ale pamiętajmy, że Kaczyński to bohater opozycji, w zasadzie jedyny poważny i godny szacunki i nie będzie odpowiadał na zaczepne i z tezą postawione pytania jakiejś głupiej tramwajarki.

Żebyście bowiem mieli jasność: ta Krzywosnos, to żadne tam mecyje, żadna tam bohaterka i żaden symbol Solidarności. Bo jak dowiódł kilka dni temu poseł Andrzej Jaworski z PiS (tak, to ten katolski zbok z Wybrzeża), powołując się zresztą na spreparowane na prędce „dokumenty“ IPN, tramwaj prowadzony onegdaj przez Krzywonos zatrzymał się sam, bo prąd wyłączyli. Więc nie może być abolutnie mowy o jakimkolwiek bohaterstwie tej Krzywonos. Ot, czysty przypadek.

Zresztą, wedle tych samych „dokumentów“, nikt z ówczesnych bohaterów nie był żadnym tam bohaterem. To tylko bezpodstawne legendy, dopisane potem na prędce epizody do życiorysów, nic jednym słowem co miałoby jakikolwiek związek z rzeczywistością.

→ Kto więc wywołał ten cały solidarnościowy ferment, kto stał na czele rewolucji, kto był mózgiem, okiem a jak trzeba dupą tej rewolucji, kto skakał przez płot i kto wyłączył prąd w tramwaju Krzywonos? No, jak to kto? Kaczyński!

No i po części przyczynił się też do tego sam Jaworski (tak, ta katolska pizda z Wybrzeża), który po wielokroć był prześladowany i zamykany przez bezpiekę, bowiem mając 10 lat, w egzemplarzu Trybunu Ludu taty, Jaruzelskiemu długopisem domalował wąsy. Serio! On tak twierdzi i na tej podstawie domaga się kombatanckich papierów.

Natomiast wracając do tego wywiadu Krzywonos…

Zdaje się, że w dwóch kwestiach ma ona rację (choć w paru innych też). A mianowicie po pierwsze:

„Ja rozumiem, że PiS wygrał, tylko PiS musi pamiętać, że nie wszyscy na nich głosowali. Ba, nawet nie większość, bo nieco ponad 18 proc. uprawnionych. Czy PiS tego chce, czy nie – jak widać, nie chce – Polacy wybrali do Sejmu jeszcze PO, Nowoczesną, partię Kukiza i PSL. I trzeba szanować przede wszystkim wyborców, a nie szanuje się.“

Trudno faktycznie dyskutować z cyframi, bo cyfry zazwyczaj mówią jakąś prawdę. W tym wypadku należy jedynie dane doprecyzować, czyli nazwać po imieniu. Proszę Państwa, nie wstydźmy się mocnych słów.

→ PiS został wybrany przez degeneratów i debili z wrodzoną wadą mózgu, co akurat o tyle nie jest zaskakujace, że statycznie biorąc, w każdym społeczeństwe jest plus minus 15-19% kretynów, więc nie ma dramatu, mieścimy się w normie.

Po drugie Krzywonos zauważyła że:

„Gdyby Lech Kaczyński wstał z grobu, toby się chyba ze wstydu jeszcze raz położył, jakby zobaczył, co tu się dzieje. Lech Kaczyński mówił, że Trybunału Konstytucyjnego za nic w świecie nie wolno ruszać. Kiedy kończymy z Trybunałem, kończy się demokracja. A dziś jego brat siedzi w ławach poselskich, uśmiecha się i w łapki klaszcze, kiedy udaje mu się sponiewierać autorytet Trybunału.“

To kolejna taka – pochlebna dodajmy – opinia na temat Lecha Kaczyńskiego, co pozwala mi powoli dochodzić do przekonania, że Polsce stała się jednak krzywda niesłychana, bo w tym Smoleńsku powinien jednak polec (trzymajmy sie oficjalnej nomenklatury) diaboliczny Jarosław a nie dupowaty Lech.

I gdyby tak się stało, to dziś nie musiałbym pisać może tego co właśnie piszę, choć z pewną mimo wszystko przyjemnością jednak to piszę.

Wierzącym zaś i praktykującym, jeśli w ogóle tacy tu bywają, chcę w związku z powyższym postawić odpowiedzialne zadanie. Módlcie się przyjaciele gorliwie i żarliwie, niechaj bóg naprawi błędy. Przez grzeczność nie będę pisał o szczegółach, ale się uśmiecham i w łapki na samą tę myśl klaszczę.

17 komentarzy dotyczących “To Kaczyński wyłączył ten prąd

 1. A tak naprawdę to tym tramwajem nie kierowała Krzywonos, tylko Kaczyński przebrany za Krzywonos.

  Polubienie

  • Starszy kaczyński przebrany był za p.Krzywonos, zaś młodszy za tramwaj.

   Polubienie

 2. Maciek

  Jaworski nie jest z Wybrzeża tylko z Kujaw. Na Wybrzeże wysłał go prezes jako członka wysuniętego z ramienia partii na czoło czy jakoś tak. 🙂

  Polubienie

  • czyli wszystko się zgadza, kandydował z Wybrzeża i w sejmie jest jako tego Wybrzeża przedstawiciel.

   Polubienie

  • 😀 ….rozbawił mnie Pana komentarz 😀

   Polubienie

  • psycholog

   revelstein? lubię to pisanie!

   Polubienie

  • Ten Jaworski zachorował na tę samą chorobę co wszyscy prominentni towarzysze z PRL w strukturach terenowych: ” członek z ramienia wysunął się na czoło”

   Polubienie

 3. Dobrze napisane

  Polubienie

 4. Ja przypuszczam, ze plan nowych włascicieli Wolski Ludowej jest prosty jak budowa bata, i nie ma co tu robić piętrowych analiz. Ich doktryna (ktorej sie domyslam, bo nie jest nigdzie jasno wyłozona) mowi „ciemny lud to kupi, natomiast wyksztalciuchow zastraszymy i spacyfikujemy”. Jak widac, pierwsza częsc jak na razie sie spełnia na skutek osmiu lat prania mozgow. Narzędziami do drugiej częsci będa posłuszne sądy, prokuratorzy, urzędnicy, resorty siłowe, i aparat propagandy szyderczo zwany „mediami publicznymi”. Jest to najkrocej mowiąc plan odbudowy PRLu w warstwie represyjno-propagandowej, ale z pozostawieniem gospodarki poza tymi mechanizmami. Mozna takze powiedziec, ze PiS chce zbudowac w Polsce drugie Chiny: represyjna kontrola nad umysłami, ale nie nad gospodarką.
  Ja mysle, ze taki plan wylągł sie w głowie Kaczynskiego na skutek jego paranoi. Kaczynski to jest typowy paranoiczny satrapa. Jego plan jest realistyczny, poniewaz był wielokrotnie stosowany w roznym natęzeniu, i wszędzie przynosił efekty poządane przez paranoicznego przywodce. Osobnicy tacy jak Kim Dzong Un (czy jak tam sie to monstrum nazywa) budują wokol siebie szczelny mur, zza ktorego rządzą represjami. To jest dokładnie marzenie Kaczynskiego, czemu dał dowod budując wokol siebie scianę z ochroniarzy. Sam ten fakt powinien byc od dawna traktowany jako niepodwazalny dowod obłędu. Teraz on te scianę będzie rozbudowywał na cały kraj. Pacyfikacja kolejnych instytucji wynika z samej chorej logiki takiego myslenia. Co na drodze, to nieprzyjaciel. W tej chwili TK, potem sądy, potem uczelnie, potem telewizje i inne media prywatne (publiczne zagarną zaraz na początku). Myslę, ze bardzo niedługo nastąpi atak na Agore, poniewaz ludzie z GW musza byc cierniem w tyłku Kaczynskiego i jego pretorianow. Na tej drodze nie ma przystankow („walka klas nasila sie w miarę postępow budowy socjalizmu”) poniewaz zawsze znajdzie sie ktos, kto przeszkadza paranoikowi. Paranoja lęgnie sie wewnątrz głowy, a nie na zewnątrz, wiec zadne działania nie zlikwidują u satrapy poczucia zagrozenia i przymusu kontrolowania otoczenia.
  Polskie społeczenstwo wpadło w tę sama pułapkę, co wiele innych w przeszłosci. Mając do czynienia z oczywista chorobą umysłową, społeczenstwo usiłuje sie doszukiwac sensu, drugiego dna, albo wrecz geniuszu. A to zaden geniusz, tylko bardzo inteligentny, ale poza tym zwyczajny paranoik. Jemu sie wszystko układa w spisek, bo na tym polega ta dewiacja. Nie ma na to lekarstwa. Takiego trzeba grzecznie prosic, zeby sie zamknął w domu i pisał kryminały. A jesli on te kryminały usiłuje realizowac, to nie wolno mu pozwolić. Niestety, ciemny lud nie czyta Kępinskiego i dlatego cały kraj zapłaci bardzo wysoką cenę za własną ciemnotę i brak oczytania w temacie dewiacji umysłowych.

  Polubienie

  • krótko , kulturalnie i wprost !! -zawsze mówię douczcie się , czytajcie ,a nie będzie zdziwienia !! Kępiński już to opisał i nie odkrywajmy Ameryki!!!Tu nie ma wyjątkowości -tu jest PARANOJA!!!!

   Polubienie

 5. wiesiek

  ” Kto więc wywołał ten cały solidarnościowy ferment, kto stał na czele rewolucji, kto był mózgiem, okiem a jak trzeba dupą tej rewolucji,”
  Tez pytanie
  Rozwalali ci i tacy jak prokurator Piotrowicz,sędziowie Kryze i Wojciechowski biegający po korytarzach sadowych w czas stanu wojennego i przynoszący ukojenie doprowadzanym przez „przyjaznych a zblatowanych SB -kow Przecież wiadomo iz takie ZOMO mogło zabić.A nie zabijali /przynajmniej masowo a Wujek to wypadek przy pracy/ Oni tylko udawali ze bija markowali uderzenia.
  A te wyroki serwowane przez Konradów Wallenrodów „3 lata jak za brata a mógł dac 5 lub 15 ”
  Tak wiecf nie „Solidarność” ale PZPR wraz ze zblatowanymi z aparatu ucisku,przyniosło nam wolność.
  To sztandar kiedyś tam wyprowadzony powinien być noszony w pochodach a i skandowane winno byc PZPR
  No jak nie jak tak Tam były same „ciche bohatyry”

  Polubienie

 6. @Mruk56: ile teraz Ruscy płacą od komentarza? Stawka spadła po osiągnięciu celu, czy pozostała niezmieniona po wyborach?

  Polubienie

 7. Piszesz czlowieku o glosujacych na pis – debile. To ty jestes debilem bo nie wiesz ze w demokracji oddaje sie glos na kogo sie chce.

  Polubienie

  • Revel, Twój blog został chyba dostrzeżony przez ruskich trolli, to nie lada wyróżnienie 🙂

   Polubienie

  • co nie zmienia postaci rzeczy że debile głosują w ten sposób na debili, człowieku…

   Polubienie

  • Głos możesz oddawać na kogo chcesz.Ważne kto je liczy.I kto ogłasza ważność wyborów

   Polubienie

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: