Armagedon? Jest czas żeby temu zapobiec

Nie ma co dłużej ukrywać tej bolesnej prawdy. Tak zwane Światowe Dni Młodzieży planowane na koniec lipca przyszłego roku, powinny być natychmiast i bezwzględnie odwołane. Koniec kropka.

I wierzcie mi, że nie chodzi tu o jakąś szczególną manifestację antyreligijną (choć oczywiście wszelakie religijne spędy jak najbardziej budzą moją głęboką niechęć, a nawet wrogość), nie chodzi też o samopoczucie i bezpieczeństwo papy, a zwłaszcza panów biskupów, chodzi tu jedynie o bezpieczeństwo naiwnych młodych ludzi. Bo biskupom tak jak i rządowi (który jak wiadomo wyżywi się sam) pewnie nic się nie stanie niestety, natomiast jeśli ktoś ma ucierpieć, to właśnie ci młodzi, bezbronni absolutnie ludzie.

Taki spęd plus-minus miliona dusz z dużym hakiem, to w tych nerwowych czasach wymarzony wprost cel ataku religijnego inaczej frustrata, który nie ma nic do stracenia a wiele do zyskania. Sławę, wieczne zbawienie i darmowe kurwy w niebie (choć Koran mówi o „dziewicach“ ale to ściema, czyli zwyczajne kłamstwo). Czy dla takich zaszczytów nie warto zaryzykować? Wielu już zaryzykowało i są zadowoleni. Allah o nich zadbał, przygarnął, napoił i nakarmił i nagrodził wiecznym życiem, w którym w przeciwieństwie do tego doczesnego nie trzeba się już wysadzać w powietrze. Tak, to jest pokusa (prawie kusa) i naprawdę jak znam arabów, to mało który z  nich jest w stanie jej się oprzeć.

Poza tym, powiedzmy sobie szczerze, kto będzie w stanie zadbać o bezpieczeństwo tych uczestników?

Nasze służby specjalne pospołu z tak zwaną gwardią papieską, czyli zbieraniną fircykowatych gejów w fikuśnych papuzich strojach? Ludzie, ci nasi specjalni agenci, wszystkie te służby razem wzięte, nie były nawet w stanie zadbać o to, by Macierewicz nie został ministrem, a teraz skutecznie mają zadbać o bezpieczeństwo miliona a może nawet dwóch, upchanych w jednym miejscu wędrowców?  Przyznajcie, że to się kupy nie trzyma!

I kto powiedział, że potencjalnym terrorystą ma być brodaty, śniady pastuch o semickich rysach, z plecakiem i w kamizelce grubej jak baleron z wystającymi na dodatek kablami? Koniecznie jeszcze w spodniach moro i kałachem pod pachą. Takiego może nasi agenci by rozpoznali, acz pewności oczywiście nie ma. Problem polega jednak na tym, że tam z plecakami, w kamizelkach i bojówkach, będą pewnie setki tysięcy ludzi. Który z nich to terrorysta? Ten z brodą w bejsbolówce, czy może ten w gustownej marynarce i w kapeluszu? Obaj mają plecaki.

A w ogóle to skąd my te służby specjalnie weźmiemy?

Nie łudźmy się. Za rok to nawet nie będzie po nich śladu. Macierewicz ze swoimi kohortami zapaleńców, wszystko skutecznie rozwiąże i rozgoni, a na dodatek jeszcze upubliczni nazwiska, kontakty i struktury, tak aby chłocy z ISIS za bardzo się nie wysilali. Zaś sam generał Bolko  czy też Polko (jak go zwał tak zwał),  raczej nie wystarczy mimo, że kogucik z niego jest może niepozorny, ale zadziorny, mściwy, co to żywemu nie przepuści nawet jak popuści. No więc tak się pokrótce sprawy mają. Przyznacie sami że źle się mają!

Jedyna nadzieja więc w Dziwiszu.

Po pierwsze, że zrezygnuje z głupawych ambicji, co to zastaw się a postaw się, chuj wie w sumie po co. Oraz po drugie, to on ma te wszystkie bezcenne relikwie popapowe, które nie tylko cudownie leczą i rozum kaleczą, ale i cudownie chronią.

Tak Janie Pawle Wojtyło, ty jesteś nadzieją. Niechaj twoja krew zamknięta w ampułkach przez chciwego kolegę, choć raz posłuży czemuś sensownemu.

I w to głęboko wierzę, ja który nie wierzę.

Opublikował/a

Tu jest to samo co w gazetach tylko inaczej. Pewne nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane.

7 myśli w temacie “Armagedon? Jest czas żeby temu zapobiec

 1. Ja z taka jakaś niecierpliwością oczekuje teraz „homilii”Prezesa na temat zgromadzenia w jednym miejscu, w Krakowie, na tzw „SDM” przybyszów /I uchodźców miedzy innymi tez/.
  Czekam na to, aby wypowiedział się, o zagrożeniu terroryzmem,pasożytami czy cholera.prawdziwych Polaków i jeszcze bardziej prawdziwszych patriotów
  Przyznacie bowiem, iż wśród przewidywanej ilości przybyszów w ilości 2,5 miliona i to w jednym miejscu jednym mieście będą i osoby chore,zarażone
  / pasożyty i pierwotniaki w organizmach, Są już przecież objawy pojawienia się chorób bardzo niebezpiecznych i dawno niewidzianych w Europie./ mawia Prezes
  A także o zgrozo mogą się kryć/osoby/ terroryści które będą zechciały „zrobić kuku” Kard Dziwiszowi czy rozp,to cale Centrum.
  Jak rzad PIS -u zapewni nam bezpieczeństwo i czy i jak długo Kraków zostanie objęty kordonem sanitarnym z zakazem wydalania się poza jego obszar „potencjalnie zarażonych”
  Ja rozumiem iz Dziwisz tym „zlotem” zapewnia sobie kasę
  /Od 150 do 690 zł będą kosztowały tzw. pakiety pielgrzyma podczas Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016 a „wolontariusze” za obcowanie ze świętością zapłacą 250 zł od łeba
  To jeszcze rozwija przy centrum JP siec hoteli na kilka tysięcy miejsc oraz restauracje bary i stołówki, wszystko pod szyldami „Domy Pielgrzyma” czyli świeża kasa, bez podatku Haraczu płaconego państwu nas pozostawiając opiece boskiej.
  O przepraszam to my zapłacimy miastu za oczyszczanie i wywóz śmieci
  Co pan prezes na to ?”? Czy po „Dniach”Kraków będzie zbombardowany wypalony do cna i zaorany by wyeliminować siedlisko zarazy.
  Pomyślcie jeśli wam nie starcza wyobraźni,2,5 miliona w jednym miejscu albo i więcej gdy prezes już „wieszczył” zagrożenie w rozproszonych po całej Polsce ewentualnych przybyszach a Macierewicz juz dokonuje wymiany i „lustracji”
  Larum trzeba grac !! Juz głośno krzyczeć !!
  Kraków w szponach zarazy ll Kopcie groby juz jutro”
  Tu zagrożenia nie dostrzegają ?Tu P Kaczyński nie ma racji Tu Antoni się nie odważy,zamachnąć Tu pan Szymański będzie milczał
  Ja rozumiem zamach w „takim miejscu” to murowana przepustka do Raju Jedni do Mahometa a drudzy do „Domu Ojca” i wszyscy zadowoleni .Nieprawdaż?
  Jedynie Generał Polko coś tam próbował ,bąknąwszy, ostrzec.Ale zaraz został zagłuszony
  No bo marnować tyle kasy, głupotą by było.No i za pogrzeby w miejscach zamieszkania tez „coś tam” marności wpadnie Jak zwykle przecież „co łaska niemniej niż”

  Polubienie

  1. A jak sprawdzisz ze to katolicka.Po wyglądzie?Portki będą na bramkach spuszczać czy nie obrzezani.Tyle czy to jest wyznacznik „katolicyzmu” Wejdzie paru z plecaczkami pielgrzyma masowo sprzedawanymi w firmie Dziwisza,i „zrobią kuku”
   Pomijając te zmasowane „rozsadniki chorób” jakie przewiduje Prezes.Krakowowi i krakowianom biada.

   Polubienie

 2. Święte Zgromadzenie dla uczczenia Świętych Myśli Boga Ojca Ojców Pedofilów !!!
  My nie mamy innego Boga,lecz Ojca Świętego Kaligule !!!

  Polubienie

 3. A może by się zapytać tego plus-minus miliona młodych gamoni, dlaczego chcą brać udział w podejrzanej moralnie imprezie, w niewłaściwym towarzystwie?

  Polubienie

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.