archiwalne

Ziemiec lubi obierać ziemniaki dlatego jest prawdziwym mężczyzną

Jedyną wartością Krzysztofa Ziemca jest  to, że wyznaje wartości, które dla innych są średniej wartości. I nie jest też prawdą, że Ziemiec przez kolegów nazywany jest „ekspertem od trudnych rozmów”. Zdecydowana większość kolegów nazywa go „oszołomem”, choć otwarcie się do tego nie przyznają, ponoć żeby Krzysztofowi nie robić przykrości. „Bo on jest taki naiwnie zaangażowany i tak strasznie przejęty swoją rolą, że żal mu psuć humor i dobre samopoczucie”. 

W wywiadzie dla pop-magazynu „meLord”, Ziemiec mówi, że wartości, które są dla niego najważniejsze, to „Bóg, Honor, Ojczyzna”. Bez tego człowiek jest człowiekiem kompletnie bezwartościowym i tym różniącym się od małpy, że od czasu do czasu się goli. Ziemiec – jak opowiadają sąsiedzi – nawet jak sika to odmawia zdrowaśki za ojczyznę, co oczywiście jest średnio ciekawe, bo dużo ciekawsze jest to, czy po tym myje ręce.

Ziemiec mówi też:

„Trzeba wierzyć, że żyje się dla innych, a nie dla samego siebie. Że są w życiu wartości nadrzędne, których nie należy się wyzbywać za nic w świecie. Że nie wolno zostawić ludzi w potrzebie, a kapitan schodzi ze statku ostatni”. 

To oczywiście wszystko prawda, na dodatek pięknie brzmiąca prawda,  ale kontekst całości jest taki, iż ten rodzaj wrażliwości i przyzwoitości jest osiągalny tylko ludziom głębokiej wiary, takich jak Ziemiec właśnie. Dla innych, tych letniej nieco wiary, oraz dla niedowiarków, postawa ta jest zupełnie nieosiągalna, bo z założenia są oni ludźmi złymi, nieczułymi i skurwysynami jednym słowem.

Ziemiec nie ukrywa też, że najważniejsza jest dla niego rodzina, czym oczywiście jako człowiek głębokiej i utrwalonej wiary zdecydowanie wyróżnia się na tle innych, niestety tylko niby-ludzi.

Pamiętajmy bowiem, że ateiści i niewierni, nie mają rodzin, a jeśli je mają to tak jakby ich nie mieli, no bo cóż to za rodzina w której nie ma boga. Powiedzmy szczerze, to chuj nie rodzina.

To samo zresztą dotyczy prawdziwych mężczyzn, którym bez wątpienia Ziemiec jest. A co to jest ten prawdziwy mężczyzna?

„Dla mnie prawdziwy mężczyzna to facet, który umie ustąpić kobiecie, a jak trzeba zakasać rękawy i pomóc żonie obierać ziemniaki lub pójść po zakupy, to to zrobi. I nie wstydzi się pójść z dziećmi na spacer”. 

Ziemiec to wszystko robi i dlatego jest prawdziwym mężczyzną. To naprawdę wzruszające spostrzeżenie, bo trzeba sobie uprzytomnić, że – raz jeszcze to podkreślam – gdyby nie wiara, to nici byłyby z bycia prawdziwym mężczyzną. Prawda to może szokująca, ale jakże oczywista, że faceci pozbawieni wiary, nigdy nie ustępują kobiecie, biją ją nieustannie po ryju, jeśli jej w czymkolwiek pomagają to w rychłym zejściu z tego świata, po to by wziąć sobie następną, a o obieraniu ziemniaków to w ogóle zapomnijcie.

Więc błagam, nie wyrzekajcie się panowie drodzy boga, miłujcie go nad życie, bo albo będziecie prawdziwym mężczyzną jak Ziemiec, albo chuj bombki strzelił. Będziecie męską szmatą, bez charakteru i właściwości. 

melord-ziemiec-151006-250Zła wiadomość jest taka, że po 25 października nie trzeba już będzie obierać ziemniaków, bo na polach będą rosnąć już obrane (Szydło to obiecała), a wtedy niechybnie Ziemiec wiele straci na męskości, a co za tym idzie i na atrakcyjności.

Jest też druga zła wiadomość, kurewsko zła nawet, bo oto na tym nienagannym wydawało by się wizerunku Ziemca, jest bardzo poważna skaza i bardzo ona w oczy kole. Otóż gość, pracuje dla reżimowej gadzinówki i za kłamstwa i manipulacje które tam wygłasza bierze jeszcze judaszowe srebrniki.

Więc jak się do władzy mediach (przynajmniej niektórych) dorwie Skowroński wraz ze swoją bandą, to nie byłbym taki pewny, czy Ziemca uratuje ta jego sławetna wiara. Bo Chrystus też w coś wierzył a powiesili go za niewinność.

12 komentarzy dotyczących “Ziemiec lubi obierać ziemniaki dlatego jest prawdziwym mężczyzną

 1. „Zła wiadomość jest taka, że po 25 października nie trzeba już będzie obierać ziemniaków, bo na polach będą rosnąć już obrane (Szydło to obiecała)…” -będą same jaja, czyli będzie miał co obierać.

  Polubienie

 2. kto to jest, kurwa, Ziemiec?!

  Polubienie

  • Anonim

   To ten gość na którego patrząc zastanawiasz się, dlaczego coś Ci w nim nie pasuje, a po chwili już wiesz – jest w krawacie, a powinien być w koloratce.

   Polubienie

  • cheronea

   Anonimie, świetne spostrzeżenie 😀

   Polubienie

  • Anonim,
   Niewykluczone, że to wyjątkowo celny opis, ale i tak dalej nie mam pojęcia,kto zacz ten Ziemiec. Wiem kto to np. Gowin ( też pasuje do opisu ) ale Ziemiec???

   Polubienie

 3. W bajkach jest napisane , że niejakiego Chrystusa przybili do krzyża a nie powiesili . A Ziemiec …i tu cisną mi się na usta takie słowa , że przezornie nie napiszę , bo nawet nie warto o nim wspominać . Najgorsze jest to , że takich ,,Natchnionych Duchem Świętym ” oszołomów , jest w Polsce wielu , jak choćby Duda …i oni zajmują bardzo odpowiedzialne decyzyjne stanowiska , a to jest niebezpieczne .

  Polubienie

 4. Każda prawie stacja telewizyjna ma swojego Ziemca. Taki TVN na przykład ma Pohanke, którą wyróżnia dziewicza biel kostiumów. Ciekawe dlaczego w przaśnym Polsacie nie dostrzegam kogoś na podobieństwo Ziemca. Polsat za to pokazuje prawdziwe oblicze Wolaków w serialu Kiepscy.

  Polubienie

  • Dyskusyjne co do szczegółów…
   bo po pierwsze Pochanke ma tyle wspólnego z religijnością co ja z alkoholizmem mniej więcej. Armia katolibów jednak tam istnieje (pierwszy z brzegu to Zubilewicz i Grysiakowa), ale niestety, albo stety, nikt z nich nie jest (przynajmniej na razie) prezenterem głównego wydania informacji.
   Po drugie wbrew pozorom Polsat wcale nie jest już przaśny, a przy okazji czytelniejszy i dużo bardziej wyważony od TVN, ale to temat na odrębną dyskusję. Zaś na pokładzie ma własną wersję Ziemca czyli Gawryluk. Poza tym Kiepski wcale nie jest Wolakiem, bowiem brakuje mu do tego paru istotnych cech. Ale to akurat tu nie ma znaczenia. Pozdro

   Polubienie

 5. Podobno prawdziwy mężczyzna nie wstydzi się pójść z dziećmi na spacer.
  Przed tym musi jeszcze przejść trudniejszy test przyczyniając się do powstania tych dzieci.

  Polubienie

 6. Maya Zann

  Cała sprawa z wartościami czy postawą tego pana jest (tak sądzę, bo do nie znam) nierozerwalnie połączona z tym pożarem, który przeżył. Ja nigdy nie miałam takich sytuacji, abym musiała ratować swoje życie i jeszcze życie moich dzieci, ale z pewnością takie wydarzenie mocno wpływa na psychikę człowieka i na osobiste wartości.

  Polubienie

  • Legalny Obserwator

   On tak zawsze miał. Pamiętam go jeszcze z czasów pracy w Trójce (koniec lat 90-tych).

   Polubienie

 7. "Charlie Hebdo"

  Jeśli Ziemiec robi to, co mówi to sprzeciwia się woli i przykazaniom swojego boga i pastuchów w koloratkach.
  Przecież oni głoszą, że kobiety należy bić, gonić do garów i do wszystkich robót domowych, rodzenia dzieci (nawet te z gwałtu) i do usługiwania mężczynie.
  Ziemiec za obieranie ziemniaków i inne fanaberie pójdzie do piekła.
  Najgorsze jest to, że Ziemiec jeszcze o tym nie wie.

  Wszystkim ziemcom i ziemcopodobnym cepom oraz kobietom, które są wyznawczyniami stworzonej i szerzonej przez cwaniaków w sutannach religii cytuję kilka „miłych” przesłań dla Pań od „świętych” autorytetów kk:
  – „Każda kobieta powinna być przepełniona wstydem przez samo tylko myślenie, że jest kobietą” – św. Klemens z Aleksandrii,
  – „Kobiety mają milczeć w kościele.” – św. Paweł z Tarsu,
  – „Przez bramę raju wpuszczają nas kobiety do piekła.” – św. Cyprian,
  – „Kobieta jest istotą poślednią, która nie została stworzona na obraz i podobieństwo Boga”- św. Augustyn,
  – „Kiedy widzisz kobietę, pamiętaj to diabeł! Ona jest swoistym piekłem!” – Papież Pius II
  – „Za twym mężem powinno iść twoje pożądanie, to on powinien być twoim panem. Zniż się więc do poddaństwa, bądź jedną z podległych” – św. Jan Chryzostom,
  – „Dziewczynki rodzą się z uszkodzonego nasienia lub w następstwie wilgotnych wiatrów” – św. Tomasz z Akwinu,
  – „Obejmować kobietę, to jak obejmować wór gnoju” – św. Odo z Cluny,
  – „Kto obcuje z kobietami narażony jest na skalanie swego ducha” – św. Franciszek z Asyżu,
  – „Kobietę należy trzymać z dala od Biblii i wszelkich nauk. Kobieta uczona, to coś gorszego niż brodata” – François Garasse SJ,
  – „Kobieta to zwierzęca niedoskonałość” – św. Tomasz z Akwinu,
  – „Pośród wszystkich dzikich bestii nie masz szkodliwszej nad kobietę”- św. Jan Chryzostom.

  PS.
  Zaznaczam, że to nie są wszystkie opinie wypowiedziane i zapisane przez przedstawicieli przeróżnych religii pod adresem kobiet….
  Ileż w nich „miłości, szacunku i bożego miłosierdzia”…
  Współcześnie kler identycznie ocenia i traktuje kobiety.
  Zadziwiający jest w tej sytuacji fakt, że w Polsce ponad 80% wiernych uczęszczających do kościołów
  …to właśnie kobiety.
  „Gratuluję” tym wszystkim paniom „logicznego” myślenia, wiary w wymyślonego przez mężczyzn boga oraz poczucia godności i honoru.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: