Idzie nowe, choć zasady ma bardzo stare

Loty z rodzinką na koszt sejmu, do tego telefon dla syna opłacany również z sejmowej kasy, no i stary numer pisiaków, czyli oszustwa na kilometrówce. Do elitarnego klubu przekrętasów dołączyła właśnie Małgorzta Gosiewska. To znaczy dołączyła wcześniej, bo proceder trwa od lat, teraz tylko ktoś to wreszcie zauważył.

Szczegóły przestępczego procederu pani poseł możecie sobie wyczytać gdziekolwiek, ja jedynie dodam, że przewały szły sprawnie, na dużą skalę a pani poseł nie miała i nadal nie ma z tego powodu jakiś szczególnych wyrzutów sumienia.

gosiewska-150920-300

Niewprawnym i mniej zainteresowanym politycznym szambem, należy się przypomnienie Otóż są dwie Gosiewskie, i – nota bene – jedna atrakcyjniejsza od drugiej. Dzisiejszą bohaterką jest ta pierwsza, gabarytowo większa Małgorzata z domu Kierat, bo druga, Beata z domu Jabłońska, suchsza i bardziej płochliwa, jeszcze nic nie nawiwijała, a przynajmniej na razie nie mamy o tym wiedzy.

Ciekawym jest przeto, co ją spotka. To ostatecznie była żona narodowego bohatera i najsłynniejszego w tej części Europy budowniczego peronów, tragicznie poległego pod Smoleńskiem . Czy też ją skażą na banicję jak Hofmana i jego kolegów, czy może zamiecie się sprawę pod dywan, bo wdowy po bohaterach są nietykalne.

Jest też druga kwestia.

Bo jeśli pani Małgorzata, to przedstawicielka tego „nowego“, które idzie by rządzić po „nowemu“ Polską, to okazuje się, że to „nowe“, stosuje stare i dobrze znane metody.  To „nowe” w czasie prywatnych podróży płaci za hotele z kasy sejmu, tunninguje dokumentację i wyłudza pieniądze, bywa że bije swoje żony i nie płaci alimentów, upija się do nieprzytomności, oraz nie płaci prostytutkom za ich usługi. To tylko niektóre ze standardów, które promuje to „nowe“.

Oczywiście, można przyjąć, że kradną wszyscy, z prawa, z lewa i z centrum, ale w przypadku partii, która ma gębę pełną frazesów o prawodrządności i tak chętnie i konsekwentnie wytyka innym grabienie i ich za to potępia, tego typu praktyki wydawałoby się niemożliwe. Wydawałoby się! Bo to tylko złodziej krzyczy łapaj złodzieja!

Więc bardzo się niepokoję co też stanie się z tą panią, czy będzie znów tym posłem w niedalekiej już przyszłości, czy może ją z tych list (na szkodę województwa świętokrzyskiego) skreślą. Acz liczę na wyrozumiałość prezesa, bo skoro kryminalista z trzyletnim wyrokiem odsiadki kandyduje i z to z pierwszego miejsca, to dlaczegóż by pozbawić tej możliwości spadkobierczynię testamentu politycznego Przemka Gosiewskiego? No, nie godziła by się taka niegodziwość. Poza tym, jak już nie ma innych argumentów, zawsze jest ten jeden dyżurny, z którym trudno dyskutować: ta pani jest [ —– ], więc jej prawo nie obowiązuje! (r)

Opublikował/a

Tu jest to samo co w gazetach tylko inaczej. Pewne nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane.

5 myśli w temacie “Idzie nowe, choć zasady ma bardzo stare

 1. Skoro ta pani jest katoliczką, to każda próba prześwietlenia będzie odebrana jako atak na najświętszy kościół katolicki.

  Polubienie

 2. Do wyliczanki przestępstw pisowców należy dodać:
  1) „zatrudnianie” jako asystentki europosłów PiS osób, mieszkających w odległych miejscach, które nawet tych europosłów nie widziały;
  2) wyłączenie przez Lecha Kaczyńskiego za pośrednictwem jego prawnika, a obecnie prezydenta A. Dudy SKOK – ów spod nadzoru KNF, co umożliwiło senatorowi PiS Biereckiemu transfer ponad 60 mln na jego jednoosobową spółkę w Luksemburgu; odwdzięczył się A.Dudzie i PiS zorganizowaniem z wielkim rozmachem kampanii w wyborach prezydenckich;
  3) ułaskawienie przez tych samych panów kumpla zięcia L. Kaczyńskiego, którego to kumpla dosięgła jednak ręka sprawiedliwości i obecnie zarówno on, jak i były już zięć Dubieniecki, przebywają w areszcie.

  Polubienie

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.