archiwalne

Żywy przykład na to, że w Polsce każdy jełop może zostać senatorem

Senator Stanisław Kogut, przedstawiciel PiS jeśli by ktoś nie wiedział,  zwykł mawiać: „Jestem katolikiem i mam kręgosłup”. Niestety ten kręgosłup podtrzymuje jedynie pustą czaszkę. Gdyby na górze miła dekiel, byłaby zwykłym zbiornikiem na deszczówkę.

Pan senator, to absolwent zawodówki o profilu mechanicznym, z korzeniami małopolskimi. Splot tych dwóch czynników dał nam osobowość zdecydowanie ponadprzeciętną, o gruntownej wiedzy i po małopolsku nienagannych manierach. Dlaczego tak spodobał mi się dziś ten mechanik-humanista? Ano wszystko przez wypowiedź dla Radia Kraków:

„Jak wygramy wybory, to jest cały zespół, który w uzgodnieniu z episkopatem wprowadzi takie zmiany, żeby ludzie mogli mieć dzieci“

Być może w tej zawodówce słabo wykładano logikę (myślicie, że w zawodówkach była logika?), a być może przyszły pan senator częściej bywał na wagarach niż w klasie, bo gdyby się uczył czegoś innego poza obróbką skrawaniem, to pewnie by wiedział, że in vitro po to właśnie jest, by ludzie mogli mieć dzieci. No, chyba że pomylił in vitro ze sterylizacją, czemu szczerze mówiąc nie bardzo bym się dziwił.

Poza tym jeśli wiedza pana senatora jest prawdziwa i tak głeboka jak jego przekonania, i z tego in vitro rodzą się tylko dzieci chore i poważnie upośledzone, to mam bardzo poważne podejrzenia, wręcz graniczące z pewnością, że mamusia pana sentora kiedyś musiała poddać się temu zabiegowi lub czemuś podobnemu, bo bruzda u syna Stanisława jest widoczna gołym okiem. Tych bruzd jest prawdopodobnie więcej, ale nie liczyłem.

Senator-intelektualista Kogut raczył był też użyć określenia „jak wygramy wybory…„. Nie wiem jak wam, ale mnie się wydaje, że jak te pisiesyny i pisiecóry dalej tak będą namiętnie bredzić pierdolić jako i dziś bredzą, co to zmienią, co skasują i czego zakażą jak tylko wygrają wybory, to najprawdopodobniej jedyne co będą w stanie wygrać, to partię krykieta na przydomowym trawniku u Kaczyńskiego i to jeszcze pod warunkiem, że prezesowy kot słupków nie powywraca. Nikt bowiem normalny i mający odrobinę oleju w głowie, nie dopuści do władzy pacjentów psychiatryka chcących rozliczać lekarzy.

Jeśli zaś wam to generalnie nie przeszkadza, no to głosujcie tępaki na piździelców, na złość Platformie, tylko dlatego że zażerała się onegdaj ośmiorniczkami. Będziecie mieli w zamian takich Kogutów obżerających się kaszanką, ale czy to zasadniczo coś zmieni na lepsze, tego nie jestem pewien.

A tak w ogóle, jak się ktoś nazywa Kogut, a wygląda szczerze mówiąc jak makak na emeryturze po eksperymentach medycznych, to faktycznie musi być albo kogutem, albo debilem. Wychodzi na to jednak, że ten Kogut to debil i rosołu z niego nie będzie.

Dla wytrwałych i mało wybrednych, portret psychologiczny senatora Koguta w 2-minutowym filmie. I to by było dziś na tyle…

45 komentarzy dotyczących “Żywy przykład na to, że w Polsce każdy jełop może zostać senatorem

 1. Stanisław

  Kogut:
  Prymitywny buc porażający tępotą i prostactwem! Teraz właśnie tacy będą wizytówką Polski!
  Jeśli przypomnieć wypowiedż Dudy, że: ” katolicy lepiej będą rządzić Polską, bo jak się coś nie uda – to i tak ” wymodlą „… skłania mnie do rozszerzenia horyzontów i szukania drogi ewakuacji….
  Właśnie podano, że teleskop Keplera wykrył – niedaleko – bo tylko 1300 lat świetlnych od Ziemi, planetę o parametrach umożliwiających istnienie życia… Zaczynam się pakować, bo w Polsce …może już być tylko gorzej, a na pewno durniej!
  Szukajcie mnie na planecie Kepler 452B, za jakieś 2700000 lat, bo tyle zajmie mi podróż…:)))
  Mam nadzieję, że ta planeta wolna jest od katolicyzmu, innych wiar oraz pisu, łojca dyrektora oraz czarnych pajaców !!!
  Stanisłąw

  Polubienie

  • Barbro

   Oj, byly w polskiej polityce podobne typy, chocby Lechu Walesa. Mieszkalam juz w Szwecji, kiedy przyjechal odebrac nagrode Låt Leva (daj zyc) gazety Arbetet. Oj wstyd mnie zzeral, kiedy w tv widzialam i slyszalam tego kabotyna, a mowil po polsku, bo jakby inaczej. Na szwedzki tlumaczono to gladko i poprawnie, a pozniej szwedzcy znajomi nie mogli pojac, dlaczego ja nie znosze typa. Jest szwedzki zwrot „det dunkelt sagda är det dunkelt tänkta”co sie tlumaczy: metnie powiedziane to metnie pomyslane”. I tak mi sie to przypomnialo odnosnie casus Kogut. I wielu innych. O tempora…!

   Polubienie

  • cheronea

   Szanowny Stanisławie „tylko” 1.300 mln lam świetlnych. Chyba jednak nie dasz rady. Pozdrawiam 🙂

   Polubienie

  • Stanisław

   Czas jest pojęciem względnym, szanowna ” Cheroneo ” :)))
   ” Paradoks bliźniąt nie jest tak naprawdę paradoksem, tylko zadziwiającym faktem.
   Chodzi o następującą sytuację. Wysyłamy jedno z bliźniąt rakietą, która bardzo szybko się porusza. Zgodnie ze szczególną teorią względności czas w poruszającym się układzie (ale mierzony z „naszego”, spoczywającego układu) biegnie wolniej. W takim razie po powrocie podróżujący bliźniak będzie młodszy”
   Trzeba próbować, bo tu – już niedługo – nie da się żyć:))))
   Pozdrawiam
   Stanisław

   Polubienie

  • Anonim

   często po zawodowej mają więcej klasy i wiedzy niż teraz po studiach zwłaszcza że na uczelniach od ilości magisterek i doktoratów dostają stopnie naukowe .Dzisiejsze studia dają ułamek wiedzy tych co kiedyś mieli maturę!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Polubienie

  • Przecież już dziś niektórzy księża pomagają w przyroście demograficznym

   Polubienie

  • masz stachu rację to kretyn,ale w PiSbolszewii 99% to kretyni

   Polubienie

  • Anonim

   Z toba na czele ty idioto Jan

   Polubienie

  • Richi.

   Popieram!Kogut wyjatkowy prymityw.Hańba dla Sądeczan!

   Polubienie

 2. Dość już mam sejmowych debili , Marzy mi się sejm złożony z wykształconej administracji państwowej , bez podziałowy i bezpartyjny , który wdrażałby potrzebne i przemyślane ustawy . Tylko chyba w żadnym państwie czegoś takiego nie ma …a szkoda . Albo przynajmniej powinno obowiązywać takie prawo wyborcze , które nie dopuszczałoby brania udział w wyborach ludzi z mniejszym ilorazem wiedzy jak 140 IQ .Prawdopodobnie taki KOGUT mieści się w przegrodzie 40-60 IQ , co i tak pewnie w jego miejscowości jest niespotykane i dlatego miejscowy proboszcz gloryfikował go jako wybrańca do sejmu . Śmieszy mnie to , że Senat jako izba wyższa , poziomem jest niższa od sejmu w którym siedzi cały ,,Animal Farm ”według George Orwella . Takie psy , czy świnie prawie mnie już nie rażą , bo się przyzwyczaiłem , tylko najbardziej wkurwiają mnie otyłe , wytytłane w gównie , bezmyślne krowy i wykastrowane karłowate byczki …

  Polubienie

 3. Akurat bruzd, tych ukrytych głębiej pod czaszką, panu senatorowi mocno jak widać brakuje.
  Niestety ludzie będą głosować na kogutopodobnych, bo to taki swój chłop, nie wywyższo siem i tak normalnie godo, nie jak te pany z Peło.

  Polubienie

 4. Problem polega na tym, że każda osoba, która zostaje wybrana posłem, senatorem czy innym „ważnym” w kraju między Bugiem i Odrą, Karpatami i Bałtykiem poczuwa się do bycia wszechwiedzącym. S.Kogut na pewno posiada pewną wiedzę o kolejnictwie, wie (albo czuje) jak tanimi chwytami socjotechnicznymi pociągnąć za sobą jeszcze prostszych mieszkańców Stróży i okolic, ale niestety nie znajduje w sobie krzty pokory aby powiedzieć na medycynie to ja się nie znam.
  Zatem apel – na naukę nigdy nie jest zbyt późno. Proszę posłuchać lekarzy, ale proszę nie pomylić Panie Stanisławie, proszę posłuchać lekarzy !!! nie księży katolickich, choć jeden z nich też występuje w białym kitlu.

  Polubienie

 5. „Gdyby nie miała od góry kudłatego dekla, byłaby zwykłym zbiornikiem na deszczówkę.” – a tak stała się ekstraordynaryjnym rezerwuarem fekaliów.

  Polubienie

  • Zimny lech

   A co we łbie koguta może się mieścić?Jeden barani bobek.

   Polubienie

 6. Charlie Hebdo

  Jahu, nie powinieneś się martwić, że pisuary pierdo.ą głupoty wszędzie, gdzie się pojawią.
  Myślę, że bardzo dobrze, że zamiast kręgosłupów takie „koguty” i „kury” mają „krzyże” bo wtedy może ten trochę myślący motłoch nie będzie na nich głosował.

  Uważam, że jedyną alternatywą ratującą Polskę przed pedofilskim klerem, „dudami”, „kaczorami”, „szydłami”, „wróblami”, „kogutami”, „kłopotkami”, „gowinami”, „tuskami”, „kopaczami”, „kukizami” i „kurwinami” jest głosować na zjednoczoną lewicę pod przewodnictwem Barbary Nowackiej.

  Jest tylko jedno „ale”: jeżeli media nadal będą prowadzić kampanię nienawiści przeciwko tej zjednoczonej lewicy to motłoch to kupi i zagłosuje na pisuary.
  Proszę sobie wyobrazić, że taka na przykład Superstacja tv. zamiast popierać i promować postęp i świeckość, które w programie ma ta właśnie zjednoczona lewica przyłączyła się niestety do medialnej kampanii nienawiści.

  Nie od dziś wiadomo, że media są jedną z form sprawowania władzy i tak długo jak są one prokatolickie i proklesze – nic w Polsce na lepsze się nie zmieni.

  Ludzie wierzący pod przewodnictwem swoich pastuchów w koloratkach już od 1989 roku rozwalają i cofają Polskę do czasów mrocznego średniowiecza i kontrreformacji.
  Duda, Szydło i „kaczor” będą to dzieło kontynuować.

  Polubienie

  • Rowniez Superstacja mnie rozczarowuje , jedynie podobaja mnie sie wypowiedzi redaktora Tomka , jego riposty sa po prostu wspaniale , przy okazji pozdrawiam pana , tak trzymac !!!

   Polubienie

 7. Same wybżdziuchy związkowe- Koguty, Śniadki, a teraz może dołączy Duda Ps. Jak to na czarno ogacone dziwolągi mogą przerobić tumany poczęte na pojebów świętojebliwych !

  Polubienie

 8. z tego koguta to rosolu nie bedzie.to zwykly pisowy debil.

  Polubienie

 9. Barbara

  jak bezmyślnym trzeba być, żeby głosować na takiego chama?

  Polubienie

 10. Zaluje, ze odchodzi Cimoszewicz , ale w takim towarzystwie rowniez nie chcialabym byc !!! A ten caly Kogut to siedzi w senacie dla szmalu , choc niczym pozytecznym sie nie wykazal !!!

  Polubienie

 11. Senator Kogut jest najlepszym przykładem tego, że ludzie urodzeni z „boskiego poczęcia”, też mają psychiczne ułomności.

  Polubienie

 12. Abeuzzo

  Chyba wystarczająco opisano tego prymitywa. Skromnie dodam, że TEN Kogut kojarzy mi się bardziej z kapłonem, co jest nawet dla kapłona obelgą.

  Polubienie

 13. Szymon

  Widzę, że tu sami mgr inż. się wypowiadają :O Chciałbym zobaczyć wasze wypowiedzi na żywo, czy jakichś gaf byście nie popełniali. Wasze ilorazy inteligencji… Same OMNIBUSY! WOW! Obrażanie rodaków macie opanowane do perfekcji… Wszyscy z was tacy wykształceni , a co w życiu osiągnęli ?

  Polubienie

 14. witam..Na początek inf. tak ja Wy wszyscy Ja też nie lubię PISU ale co do Senatora Koguta fakt mało rozgarnięty ale dusza człowiek i w swoim okręgu wiele spraw pozałatwiał np. uratował przed likwidacją Szpital miejski w Krynicy Zdroju.Dlatego proszę nie oceniajcie ludzi tylko po tym co napiszę POredaktor.pozdrwiam

  Polubienie

 15. rzeznik

  Wszystko spoko ale artykuł a przekleństwami ……porazka

  Polubienie

 16. Anonim

  Taka chlopina po objeciu urzedu senatora moze poscic wodze fantazji , a pozniej mamy jeden czy drugi bubel prawny. Strach sie bac co taki typ o waskim swiatopogladzie zerowej wiedzy elementarnej moze nawywijac

  Polubienie

 17. Jacy wyborcy tacy senatorowie!

  Polubienie

 18. Patriota

  Byś koguci buraku ode mnie dostał taki wpierdol ze żaden immunitet by ci nie pomógł, miesiąc na OIOMie bym ci zagwarantował frajerze od brony oderwany

  Polubienie

 19. Niech się kolega odchami na normalnej imprezie 🙂 heheh http://londonsky.net/pl/darmowe-imprezy-w-londynie-06-08-2016/

  Polubienie

 20. Obywatel PL

  Wszędzie są tego typu ludzie. Ale to świeży nabytek we władzy. ALE NIECH MI KTOŚ ODPOWIE JAKIM TRZEBA BYĆ WIELKIM IDIOTĄ BY GŁOSOWAĆ NA DEBILA NIESIOŁOWSKIEGO z PO 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: