archiwalne

Najwyższy czas zrobić porządek z tą nagością

Upały chwilowo minęły, ale napewno wrócą, a wraz z nimi temat, który od pewnego już czasu bulwersuje tak zwaną zdrową część społeczeństwa. Bo upały proszę państwa, prowokują niektóre jednostki do nadmiernego rozbierania się, co z kolei bulwersuje inne jednostki, wyznające zasadę, że przyzwoitość obowiązuje zarówno na Saharze jak i na biegunie i nic nie usprawiedliwia moralnie gorszącej nagości.

Ograniczmy temat tylko do plaż, bo te z upałami kojarzą się najbardziej i są w związku z tym miejscem, w którym patologia rozbierania się przybiera największe rozmiary. Acz szczerze mówiąc, negliż w środku miast też jest już problemem, choć jeszcze nie tak dojmującym jak ten na plaży.

O ile udało się jakoś z bólem i niemałym trudem „uporządkować“ sytuację z kobietami, o tyle z mężczyznami problem jest i jest to problem od lat bagatelizowany.

Dziś, w Polsce AD 2015, zobaczenie na plaży kobiety z gołymi cyckami to wydarzenie zgoła niewyobrażalne, a jeśli się zdarzy, to na miejsce przybywają wszystkie wolne jednostki straży miejskiej, rzecz jasna na sygnale. Wysoki mandat za obrazę moralności to najniższa kara jaka może spotkać frywolną niewiastę. Zdarza się – jeśli delikwentka pyskata – przewiezienie na posterunek, koniecznie w kajdankach, a tam zazwyczaj darmowy seans obmacywania, no bo skoro chciała chodzić nago, to widocznie chciała też być pomolestowana. Strażnikom i tak nic nie udowodni, a poza tym oni działali w obronie porządku publicznego.

Problem polega więc na tym, że skoro kobietom zakazujemy paradować z gołymi cyckami/torsami, to czemu z gołymi cyckami/torsami mogą bezkarnie paradować faceci? To przejaw dyskryminacji kobiet i wyraźnego, nieuzasadnionego uprzywilejowanania mężczyzn. Poza tym drodzy państwo, moralność i przyzwoitość nie mają płci.

Dr Antonina Podleśna, przewodnicząca Sopockiego Stowarzyszenia Wiara Moralność Wychowanie dowodzi, że zakazanie paradowania mężczyznom z odsłonietymi torsami jest jak najbardziej racjonalne.

„Epatowanie nagością przez mężczyzn jest zjawiskiem powszechnym i coraz bardziej patologicznym. Nie widzę żadnego powodu, żeby wymagać zasłaniania piersi tylko od pań. Panowie również powinni być obięci tym nakazem, zwłaszcza, że wielu z nich ma piersi większe od niejednej z kobiet. Przy okazji należałoby też wprowadzić jakiś obowiązujący standard jeśli chodzi o kapielówki. Prezentacja męskiego przyrodzenia poprzez kuse zazwyczaj majtki jest nie do przyjęcia, bowiem demoralizuje nie tylko ludzi przyzwoitych, którzy przyszli odpocząć na plażę, ale także jakże liczne tam dzieci. Pracujemy nad tym problemem.“

Jeśli sopockie Stowarzyszenie dogada się z radnymi PiS (a akcję uświadamiająca w tym środowski podjął już kościół), oraz innymi organizacjami katolickimi, to być może jeszcze w tym sezonie faceci w na plażach Sopotu mogą mieć przechlapane. Choć nie tylko Sopotu, bo dochodzą wieści, że podobne przedsięwzięcia przygotowują różne ciała kato-społeczne praktycznie na całym Wybrzeżu.

Na pytanie czy w związku z tym mężczyźni też będą musieli chodzić w stanikach, pani Podleśna odpowiada:

„Proszę nie trywializować poważnego w sumie problemu. Oczywiście, że to absurd, nikt nie będzie wymagał od mężczyzny chodzenia w staniku. Wystarczy, że po plaży będzie się poruszał w jakimś podkoszulku, byleby schludnym i bez prowokacyjnych napisów czy obrazków, oraz w stosownych spodenkach nie podkreślających przyrodzenia“.

Nad prawidłowością zachowań plażowiczów będzie czuwała zachwycona pomysłem straż miejska. Strażnicy będą wpuszczać na plażę tylko tych odpowiednio ubranych, zaś lotne patrole non-stop będą monitorowały plaże w poszukiwaniu elementów łamiących zakazy. Rzecznik straży miejskiej powiedział nam, iż nie wyklucza stosowania przez strażników prowokacji, celem wyeliminowania osobników i osobniczek aspołecznych i krnąbrnych, podatnych na reakcje anarchistyczne. I tylko nie wiadomo, czy to wszystko to efekt upałow, czy może wiatrów wiejących ze zmiennych kierunków.

 

11 komentarzy dotyczących “Najwyższy czas zrobić porządek z tą nagością

 1. Pan Bóg stworzył człowieka na swój obraz i podobieństwo.Pismo Święte nic nie mówi aby Stwórca stworzył jakiekolwiek ubranie. Przeto zasłanianie Dzieła Bożego jakimikolwiek stworzonymi przez człowieka szmatami powinno być traktowane jako obraza uczuć religijnych.

  Polubienie

  • No wiesz …jak można by było oglądać taką Pawłowicz , Sobecką , czy Wróbel bez okrycia ich szpetnego ciała ? O rachitycznym Kaczyńskim ze zdeformowanym tyłkiem nie wspomnę ….zresztą każdy ma inny pogląd na piękno ludzkiego ciała , nawet jak to ciało przypomina Boga . Podobno ciało Kaczyńskiego dla PiS-owców jest boskie ….ale to już dotyczy koneserów trochę bardziej kochających .

   Polubienie

  • Bo te piękne, to stworzył Bóg. A te wyżej wymienione, to dzieło Szatana.

   Polubienie

 2. Komu może przeszkadzać piękne , młode , wysportowane ciało , leżące w zmysłowej pozie na gorącym piasku ? Co innego , jak jakiś zdezelowany kaszalot , wywali na czysty piasek , swoje śmierdzące obwisłe i spocone cielsko , a spomiędzy spasionych , grubych ud rozchylonych na siłę , wystają wiechcie kłaków ociekających rzęsistkiem ….To właśnie takie potwory powinny być na kopach usuwane z dostępnych i ogólnych plaży , karanych mandatami za niemoralny wygląd .

  Polubienie

 3. Spokojnie.Ta pani nie wejdzie na plażę, wstydziwszy się własnego wyglądu. Amen.

  Polubienie

 4. ta jaks dohtor to stara izramolala kutwa ktura zazdrosi pieknych i ponetnych cial polskim dziewczynom.Na pochybwl starej kurwie

  Polubienie

 5. Sobiepan

  Cierpliwości !!! Problem zostanie załatwiony po wyborach i w następnym sezonie plażowym

  Polubienie

 6. Charlie Hebdo

  Urojony bóg katoli stworzył golasów i tylko jakiś nadpobudliwy klecha kazał domalować i dorobić im listki figowe.
  Tak więc obleśna kołtunka religijna Podleśna popełnia ciężki grzech przeciwko swojemu bogu każąc wszystkim zakładać ciuchy.
  Obleśna Podleśna i wszyscy jej bracia i siostry w wierze powinni domagać się wprowadzenia w Polsce szariatu. Wszyscy płci obojga będą wtedy mieli obowiązek łażenia w szmatach od stóp do głów zawsze i wszędzie, a na widocznym miejscu mieć wytatuowany krzyż – symbol ich wiary.
  ps:
  Jest 21 wiek i aż nie chce się wierzyć, że w Polsce żyje i rządzi takie mnóstwo obleśnego podleśnego badziewia.

  Polubienie

  • Gosc01

   Poczytaj Biblie uwaznie, Charlie, a dowiesz sie ze to nie klecha domalowal listki tylko oni sami je sobie sprawili zobaczywszy ze sa nadzy po skosztowaniu zakazanego owocu. Po drugie, eksponowanie ciala jest grzechem tylko wtedy, gdy budzi ono pozadanie u plci przeciwnej. Chyba nie wmowisz nam ze rozebrany Kalisz czy Mann moglby podniecic jakakolwiek kobiete

   Polubienie

 7. Żal Anonim

  Nie rozumiem, dlaczego tylko kobiety muszą się zasłaniać! To jest chore i niedorzeczne!

  Polubienie

 8. Anonim

  To raczej jakiś debil pisał, jak debil to i zwolennik PiS u.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: