archiwalne

W imię ojca i syna i pedofila świętego amen!

Żeby nie wiem jakie szpagaty robił kościół, to i tak mało kto uwierzy w szczerość ich intencji. Kościół walczy bowiem z pedofilią słowem i pustymi deklaracjami, unikając jak ognia czynów. Wszystko zaś zgodnie z zasadą jasno kiedyś określoną przez biskupa Pacyfika Dydycza: księża to nie donosiciele i nie będą z donosami na kolegów biegać do prokuratora.

 

W tej sytuacji trudno się dziwić, że ponad 72 procent Polaków krytycznie ocenia postawę kościoła wobec przypadków pedofilii wśród duchownych. A oceniając w ten sposób kościół, respondenci myślą przede wszystkim o polskim kościele, bo przecież ten jest im najbliższy. Dla równowagi podajmy, że zaledwie (a może aż!) 8 procent spośród badanych uważa, że działania polskich biskupów są wystarczające.

Wniosek ogólny jest więc taki, że pedofile w sutannach czują się w Polsce bezpiecznie i mają się całkiem dobrze. Ich przełożeni zaś, nie rzadko też pedofile, czują się jeszcze lepiej, puszczając do nas oko i przekonując, że z pedofilią walczą z większym zaangażowaniem niż Stalin z Niemcami pod Stalingradem.

Ale i my, nie sukienkowi, mamy sobie wiele do zarzucenia. Zwłaszcza zaś zastanawiającą w tym przypadku bezczynność.

Bo pytania są takie. Dlaczego tak niechętnie policjanci aresztują frywolnych księżulków? Dlaczego panowie (i panie) prokuratorzy, tak niechętnie, z wyraźnym ociąganiem ich oskarżają i doprowadzają przed oblicze sądu? Dlaczego wreszcie ów sąd jest tak dobrotliwy i wyrozumiały, że jeśli nawet przez czysty przypadek ten księżulo trafi przed ich oblicze, to zazwyczaj jest uniewinniany? A jak zdarzy się jakiś cud (w co jak w co, ale w cuda to kościół wierzy) i napalonego na dzieciaki księżulka dosięgnie – że tak powiem – korporacyjny sąd, to skazują go na przeniesienie, a w najlepszym wypadku na przymusowe prace społeczne w przedszkolu, albo w domu dziecka. Pamiętajmy, że pijak Jarecki, został skazany na prace społeczne… w browarze. Dlaczego to tak wszystko działa?

Ano może dlatego, że trzeba w takiej sytuacji dokonywać zazwyczaj bardzo trudnych, życiowych i towarzyskich wyborów.

Wy mnie aresztujecie – mówi ksiądz lub biskup – i jest to wasz wybór. Może nawet mnie skażecie, jak będziecie mieli odwagę, a przede wszystkim dowody. Ale zapamiętajcie sobie kurwa raz na zawsze, moi kumple nigdy nie dadzą wam ślubu, w dupie będą mieli chrzest waszych zasmarkanych bachorów, a i o pogrzebie zapomnijcie. Ni chuja jednym słowem, bo jak Kuba bogu tak i bóg Kubie. A jak się naprawdę ci moi koledzy wkurwią, to na dodatek wyruchają jeszcze wasze dzieci. No, to jak będzie? Dalej bawimy się w policjantów i złodziei?

Tak to mniej więcej działa.

A o Gila już się Watykan upomina, że wyrok niewspółmierny do udowodnionych czynów (wątpliwych zresztą jak piszą), oraz warunki odsiadywania wyroku nieludzkie i niegodne kapłana nawet chwilowo byłego.

11 komentarzy dotyczących “W imię ojca i syna i pedofila świętego amen!

 1. cheronea

  Niestety, masz smutną rację 😦

  Polubienie

 2. Już niedługo , jeszcze parę lat i ostatni bastion ciemnoty kościelnej padnie , tak jak padł w całej Europie .

  Polubienie

  • Nie bylbym tego taki pewien. Poki co wszystko wskazuje na to, ze od jesieni ta ciemnota bedzie rzadzic Polska, na spolke z narodowcami.

   Polubienie

 3. „Ale zapamiętajcie sobie kurwa raz na zawsze, moi kumple nigdy nie dadzą wam ślubu, w dupie będą mieli chrzest waszych zasmarkanych bachorów, a i o pogrzebie zapomnijcie. Ni chuja jednym słowem, bo jak Kuba bogu tak i bóg Kubie.”
  Oczywiście to jaja, ale nawet gdyby to było naprawdę, to tylko kwestia ceny.

  Polubienie

 4. Stanisław

  Karol Wojtyła, z woli Benedykta, został okrzyknięty świętym…A był przecież kościelnym ” dywanem „, pod który chowano skrzętnie i ukrywano – wszystkie zbrodnie seksualne księży kościoła kat! A jego umiłowane ” Legiony Chrystusa ” ? A ” ojciec założyciel ” – tej sekty zboczeńców i seksualnych zbrodniarzy? A zbrodnie w Irlandii?
  ” Ruszyło ” – póżniejszego ” świętego ” zagrożenie upadku większości parafii amerykańskich, z racji na olbrzymie odszkodowania wypłacane ofiarom księży zbrodniarzy!
  Szef ” Legionów Jezusa/ Chrystusa, nigdy nie poniósł żadnej odpowiedzialności! Dożył swoich dni w luksusie, ukrywany w Watykanie.” Pupilek ” naszego Karolka:( A dopuszczał się zbrodni, które normalnym ludziom – nigdy nie roiły się w głowach.
  Tylko kara finansowa, olbrzymia karta finansowa, może w Polsce powstrzymać chore chucie koloratkowych. Powinny być wypłacane przez kosciół – nie pojedyńczych ludzi. Tak jest na świecie.
  Kiedy nastąpi przełom w Polsce? No… jak na razie, jedyną ” nadzieją ” jest taki przypadek, że „ksiondz” zacznie się dobierać do: córki, wnuczki, syna, wnuka – prominentnego polskiego polityka. Wtedy – mam nadzieję – zaczną śpiewać innym głosem, a ich ” gorąca wiara ” uleci jak powietrze z przebitego balonika!
  Na dziś wygląda to tak, że panuje zmowa milczenia: władz, organów ścigania, polityków – kosztem dzieci! Które przecież są tak umiłowane przez nasze katolskie wadze ! Lecz ” one ” – bardziej kochają: blastule, zygotę, zarodek – mając los polskich dzieci, już żyjących – w dupie!
  Przykład: Ostatnio była afera, że miejscowy ” bógmen „…przez 6 lat molestował dziewczynki, które ” przygotowywał do komunii… Nikt ryja nie otworzył, nikt pary nie wypuścił…
  Nawet rodzice.. bo: ” Co by było gdyby dziewczynka, nie została – za karę – dopuszczona do świętego wafelka? Co coby się qrwa , wtedy działo? Wiedzieli wszyscy…
  Stanisław

  Polubienie

 5. JohnMR

  Teraz Biskupi,Arcybiskupi a przed nimi wspaniała przyszłość……od sierpnia stają się Świętymi Bogami Żywymi,Królami Pedofilami ,otrzymują Święty dekret Ojca Ojców Św. pod tytułem
  Zemsta Bogów.

  Polubienie

 6. Anonim

  Jeszcze nie dojrzałeś Autorze do wywalenia tego prymitywnego „kącika”?… A zdajesz sobie sprawę, że mizoginia/lęk/przedmiotowe traktowanie kobiet wywodzi się także z religijnego prania mózgu? Zadziwiające, że można mieć umysł otwarty na tyle, aby odrzucić religię, a jednak wciąż zbyt ciasny, by zacząć traktować kobiety jak ludzi a nie jak paprotki…

  Polubienie

 7. Pingback: W imię ojca i syna i pedofila świętego amen! | komp13

 8. Charlie Hebdo

  Ludzie zachwycający się byłe smrodem spod sutanny głównego pasożyta Franka
  zapominają o tym, że ten ich „wspaniały” Franek ukrywa pedofilów w Watykanie (w tym arcypedofila Wesołowskiego z Polski), a teraz zgodnie ze starym porzekadłem „ kruk krukowi oka nie wykole” upomina się o pedofila Gila…
  (przepraszam kruki za poniżające je porównanie do kleru)

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: