archiwalne

Nie ma już Beaty Szydło. Jest Pani Prezes Beata Szydło

Jest coś obrzydliwego, ale jednocześnie ciekawego i fascynującego w tym nowym zjawisku. Otóż ci, którzy do tej pory z wyjątkowym zapałem a czasem i poświęceniem wylizywali dupę Kaczyńskiemu, nagle rzucili się do wylizywania cipy Beacie Szydło. Nowe rozkazy, czy może jednak przemożna ochota na nowe smaki?

Zauważcie bowiem, że o ile do niedawna mówiło się co najwyżej o „Beacie Szydło“, to teraz jest taki powszechny trend, że pisiaki w mediach i nie tylko, mówią już o „Pani Prezes Beacie Szydło“. Wszystko oczywiście z dużej litery, a te litery to nawet w radiu słychać.

Do niedawna też jeśli wspominano coś o Szydło, to raz na miesiąc co najwyżej a może nawet przez pomyłkę, teraz zaś nie ma dnia, żeby Szydło nie była odmieniana przez przypadki i to wielokrotnie. Nie ma takiego przymiotnika którym by już nie opisano Pani Prezes, zaś „wspaniała“, „genialna“, „wybitna“ i „mądra“, to te, które padają najczęściej.

Niestety, nie usłyszałem jeszcze przymiotnika „piękna“ i „urodziwa“, ale wbrew logice i oczywistym faktom, jeno patrzeć jak jakiś gorliwiec wyskoczy przed szereg, bo polizanie cipy Pani Prezes, nawet przez majtki, to dla wielu największym pewnie będzie zaszczytem.

No, takie w PiSie wieją ostatnio wiatry.

Rzecz w tym pewnie, iż cały pisowski mainstream uznał (choć nie zawsze otwarcie się do tego przyznaje), iż wygrane wybory prezydenckie to jednak cud, a sprawcą tego cudu chcąc nie chcąc, stała się właśnie owa Szydło. Sprawdziła się też taktyka odstawienia Prezesa w cień, bo tym samym nie pokazując się, nie denerwował i nie zniechęcał elektoratu.

Połączenie tych dwóch faktów prowadzi więc do takiego oto wniosku, że warto jednak brać na poważnie tą Szydło, warto przewartościować swoje wartości, warto na wszelki wypadek polizać to i owo (mimo odrazy czasem oczywistej), a nawet włożyć jej palec, bo może jej się to spodoba, może sobie to zapamięta, zwłaszcza kto lizał i z jakim zapałem, a to z kolei może mieć istotne znaczenie w niedalekiej pewnie przyszłości.

Spryciarze tak właśnie rozumują i tak postępują, co nie zmienia faktu, iż nadal (też na wszelki wypadek i z równą odrazą) wylizują i obciągają to i owo Kaczyńskiemu, wedle starej zasady, że pokorne ciele dwie matki ssie.

21 komentarzy dotyczących “Nie ma już Beaty Szydło. Jest Pani Prezes Beata Szydło

 1. Niestety , dla mnie i jedno i drugie jest obrzydliwe i nie do zaakceptowania , a znając zachowanie i sposób zarządzania głupkami z PiS-u ,,pederasta ” Kaczyński , jak tylko wygra PiS , schowa Szydło do wora , a sam się namaści na premiera , bo jeżeli nie teraz , to kiedy ? A zemścić się na Tusku i Komorowskim kiedyś musi , albo ich przynajmniej poniżyć …kurdupel jebany !

  Polubienie

 2. vannelle

  Toż to zwyczajna ściema, ale lud boży nie takie żaby łykał. Może być ciekawie. Oby lizusy się przejęzyczyli, trafią wtedy na prawdziwy smak PiSu.

  Polubienie

 3. Co racja to racja lizanie cipy szydlo to rzecz gustu jeden lubi drugi nie, tak samo jest z lizaniem kaczki pederasty czy pedofilnych czrnych i purpuratuw.Ale wpis na blogga jest bardzo dobry jak wszystko co bloger Rawelstain publikuje.

  Polubienie

 4. hohooo ! A co z ,,kawalerem” ?

  Polubienie

 5. Spokojnie, to tylko PiS. Jego smak niezmienny jest od zawsze.

  Polubienie

 6. Jądruś

  Ja to tego towrzystwa dodałbym jeszcze Panią prof. Staniszkis z pięknymi dwoma kolorami walącymi po oczach: siwizną i ordynarną czerwienią. Istna prostytuta pasująca jak ulał do kompletu przede wszystkim z racji zjednoczonych poglądów. 😦

  Polubienie

  • kamila789

   Warto dodać, że czerwonousta profesiurka parę razy się skrobała, niewykluczone, że u Chujzana. Przez co jeszcze lepiej pasuje do zgrai cudownie nawróconej 4 czerwca 1989.

   Polubienie

 7. Tak ta profesura staniszkis to tez wredna baba lirzaca kaczke i purpuratow.A co do skrobanek to te prostytuty innym zakazuja a same sie skrobia na potege nie wykluczone ze u chujzana. Alle dostaly rozgrzeszenie od pedofilnych i pedalskich purpuratow

  Polubienie

 8. Charlie Hebdo

  90% polskiego społeczeństwa to tępy, nawiedzony religjnie, rozpity i okrutny motłoch, który obojętnie czy Jaruś się pokazuje czy nie – i tak na niego będzie głosował.
  Z tych 90% część głosuje na „pisuary”, część na „pełowców”, a część na najbardziej tępych „kłopotków” czyli PSL.

  Polubienie

 9. Sobiepan

  Wielce Szanowny Jahu – Redaktorze Naczelny etc.etc.etc. !!! Gdzie diabeł nie może – tam babę pośle. Nadto Pankaczyński zaobserwował, że np.pani Merkel u sąsiadów, już trzecią kadencję robi za „kanclerzynę” i ma się dobrze. Zatem „odpatrzył” metodę na sprawowanie „swojej” polityki.Czy to ma szanse u nas ??? Po roku premierowania pani Kopacz – rezultaty są raczej mikre i męska część kuchcików z PO zaczyna już odsyłać ją do garów. Tak tez prognozuję wobec pani Szydło, zwłaszcza, że jej sponsor starym kawalerem jest i nie da się rozstawiać po kątach babie.

  Polubienie

 10. Sobiepan

  P.S. – dodam jeszcze – patrząc na fotkę pani Szydło w mundurze strażackim, że może to sugerować jakieś asocjacje w kierunku „kłopotków” z PSL-u. Ostatnimi czasy przebudził się z letargu „gienerał” strażacki pan Pawlak i podszczypuje grzybiarza Piechocińskiego. Kto wie – co tam w trawie PiSczy, a trawa to rzecz łatwopalna.

  Polubienie

 11. JohnMR

  Jak w pysk strzelił,te pyski pasują do roli przywódców Państwa Kościelnego:
  Brzydcy,tępi,głupi pewnie chorzy, wierni i religijni.
  Oczywiście że jest brzydka z wielkimi uchami,niewymalowana- bo to grzech ciężki,głupia i niekompetentna,z nadwislańskimi niebieskimi małymi ślepiami o cielęcym spojrzeniu jak wiekszość z nich.

  Polubienie

  • kamila789

   Cielątka mają spojrzenie sympatyczne i pyszczki urocze. Dlatego cielęcina była pierwszym gatunkiem mięsa, który przestałam jeść. Weź mi pokaż kogoś takiego w pisuarni.

   Polubienie

 12. Co za odrażający język tego artykułu. Chciał pan skompromitować PIS a skompromitował pan siebie tymi obrzydliwymi sformułowaniami. Nie jestem zwolenniczką PIS-u, ale tym artykułem jestem kompletnie zniesmaczona. Takim obleśnym językiem to żadna wartościowa dama nie dała by panu polizać… bo jest pan obrzydliwy, panie redaktorze.

  Polubienie

  • JohnMR

   Tak zwracam honor cielątka są bardzo sympatyczne,też zastanawiam się czy aby weganinem nie zostać.

   Polubienie

  • Znawca

   Ej Maryjko – przyznaj się – chciała byś, ale w twoim wieku – fujjjj !!!

   Polubienie

 13. Znawca

  Jakie tam cielątko, to już dorosła „mućka” teraz dojona przez panaprezesa. Tak a propos – obejrzyjcie wszyscy pierwsza stronę ANGORY. Jest tam ZNAKOMITY fotomontaż i komentarzyk – Beata Szydło z twarzą Kaczora. Ten fotomontaż powinien odtąd jej towarzyszyć do końca kariery w PiS-ie.

  Polubienie

 14. Znawca

  Jahuuuu !!!! OBOWIĄZKOWO obejrzyj sobie stronę tytułową dzisiejszej ANGORY. Jest tam ZNAKOMITY fotomontaż – w sylwetkę i fryzurę pani Szydlo – nominowanej ostnio na premiera Marcinkiewicza – wmontowano twarz panaprezesa. ZNAKOMITY FOTOMONTAŻ – mógł bys go zamieścić w swojej blogowej galerii !!!!

  Polubienie

 15. Loozac

  A ja Wam powiem (napiszę) tak mam to w … tak właśnie tam. Jestem już w takim wieku, że pis’iarnia z parti dewot i hipokrytów może mi skoczyć. A naszemu narodowi wybranemu tak jak izraelitom może potrzebne jest przejście przez RedSea. Wiec niech podwoją, co tam potroją liczbę godzin religii rz-k w szkołach, nich zakarzą rozwodów, za skrobankę więzienie i publiczna hłosta. W następnych wyborach Biedroń prezydentem .

  Polubienie

 16. Mirella

  pis’uaresq to nawiedzonych obateli ród a zostanie po nich tylko smród! kaszanka i pasztetowa a bo by się zapomniało … i do tego jow’a

  Polubienie

 17. wstretna i obrzydliwa baba. Totalny brak prezencji. Ohydnie brzydka baba

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: