ŻYCIE

Lekarze, nie idźcie tą drogą!

Wyjaśnijcie mi jak to się dzieje! Facet – Chazan – ewidentnie łamie prawo, postępuje wbrew zawodowej etyce, nie udziela pacjentce należnej jej pomocy, naraża ją na cierpienie fizyczne i psychiczne, okazuje się nieczułym bydlakiem, a jego kolesie wycierający dupskami ciepłe fotele w tak zwanej Naczelnej Izbie Lekarskie, mówią, że nic się nie stało. Że gość jest w ogóle super, niewinny i w zasadzie o co co chodzi?

icon-blackmotiv-200

Przypomnijmy, iż ów Chazan, swego czasu dyrektor szpitala im. Świętej Rodziny (już sama nazwa szpitala budzi dreszcz grozy), powołując się na jakąś jebaną klauzulę sumienia, odmówił wykonania zabiegu aborcji, choć były wyraźne wskazania medyczne. Czyli popełnił przestępstwo numer jeden: naraził pacjentkę na niebezpieczeństwo utraty zdrowia a może i życia, a także postąpił wbrew etyce lekarskiej.

Ale to nie wszystko.

Bo nie dość, że nie pomógł, to jeszcze nie wskazał innego szpitala, gdzie pacjentce mogli by pomóc. To nakazuje prawo, które Chazan ewidentnie złamał. Za te dwa ciężkie przestępstwa powienien być nie tylko wypierdolony z dyrektorskiego stołka (co go zresztą słusznie spotkało), ale też powienien być pozbawiony prawa do wykonywania zawodu, a być może nawet powinien kiblować.

chazan-140610-1100
…powienien być nie tylko wypierdolony z dyrektorskiego stołka (co go zresztą słusznie spotkało), ale też powienien być pozbawiony prawa do wykonywania zawodu, a być może nawet powinien kiblować.

Tymczasem jego kolesie…

…dbając tylko o własny interes i wzajemnie się ochroniąc, uznają że nie było przestępstwa, nie było sprzeniewierzenia się lekarskiej etyce, wszystko było w jak największym porządku, bo najważniejsze, że nie została naruszona klauzula sumienia. O postępowaniu prokuratury w tej sprawie nie wspominam, bo o działaniach prokuratury w ogóle wstyd jest w Polsce wspominać.

Powiedzcie mi, jak się nazywa takie postępowanie panów doktorów?

No przecież ewidentnie chuje chronią chuja takiego samego jak i oni. Czy ktoś w związku z tym – poza mną oczywiście – jest zdziwiony?

To katolickie towarzystwo wzajemnej adoracji.

Założę się, że zaraz wam odmówią transplantacji i nie wskażą szpitala gdzie wam pomogą, a jedyne co będą w stanie zrobić, zgodnie ze swym katolickim oczywiście sumieniem, to uporczywie utrzymywać was przy życiu, skazując na cierpienie, i nie leczyć broń panie boże, bo leczenie to przecież przeciwstawianie się woli boga. Bo bóg widocznie chciał żebyście zachorowali.

I w tej sytuacji, ten jako się rzekło chuj Chazan, chodzi teraz w glorii sławy, uważa się za bohatera i uciśnnionego człowieka czystych zasad! Mówi:

„Myślę, że to doda otuchy tym lekarzom, którzy są prześladowani za chęć skorzystania z klauzuli sumienia“.

Jebany katol. Założę się, że ten buc, napewno bije żone, podsłuchuje sasiadów i obrabia im dupę, nie daje napiwków w knajpie i podkrada wafelki w Biedronce. Jak to katol. No, ale kto się chujem urodził, ten chujem zdechnie. Przeto koledzy lekarze, ci z odrobiną jeszcze oleju w głowie, nie podążajcie drogą swego kolegi. Wstydźcie sie go!

11 komentarzy dotyczących “Lekarze, nie idźcie tą drogą!

 1. Willę już sobie ,,wyskrobał ”. Myśli że klauzulą sumienia zasłoni sobie diabelskie oblicze .Chazan i naczelna izba lekarska , to przedsmak tego co nas czeka pod rządami PiS , Kaczyńskiego , Duda kościelnego i całej tej zgrai obszczymurów z Kukizem na czele , Wiplerem pijaczkiem , czy onanistą Bosakiem …O zyzowatym Zawiszy wstyd wspominać ….

  Polubienie

 2. Chazan swoim prawdziwym patriotyzmem ostrzega nas przed głosowaniem na PiS, pokazując co by nas czekało, gdyby (co nie daj nieistniejący boże) PiS odpowiednio sfałszował nadchodzące wybory.

  Polubienie

 3. Stanisław

  Coraz częściej tak się zdarza w Polsce, że: prokuratury, sądy, różnego rodzaju komisje wewnętrzne nie kierują się prawem. ” Łone ” kierują się światopoglądem!
  A, że w Polsce katolicyzm ma się tym lepiej, im więcej bandyckich przestępstw i dewiacji i plugawego łajdactwa kościelnych, wychodzi na światło dzienne – mamy takie i ” orzecznictwo ” !
  Orzecznictwo ideologiczno-religijne!
  Chazan to wyjątkowy łajdak, który kobietę potraktował jak przedmiot, mając głęboko w dupie – Jej stan psychologiczny, po urodzeniu potworka, który i tak MUSIAŁ umrzeć!
  On się kierował ” naukami ” kościelnych, dodatkowo je udoskonalając! Powinien mieć : dożywotni zakaz wykonywania zawodu. Bo teraz ta zaraza – zacznie się rozpowszechniać. mając ” przykład ” Chazana i już za chwilę – wsparcie ortodoksyjnego Dudy, jako prezydenta.
  Stanisław

  Polubienie

 4. chazan to jest huj nad huje. Oczywiscie prywatnie to skrobal i nie wiadomo czy dalej tego nie robi po cichu w jakims pierdziszewie. a te gamonie i naczelnej rady lekarskiej to na pewno terz cholerni skrobacze. chazan i te bande nalerzy postawicz przed sadem i skazac ich nawieloletnie kary.lekarze ksztalca sie na koszt panstwa i zadna klauzula sumienia ich nie dotyczy

  Polubienie

 5. JohnMR

  Poziom obecny doktorów w Państwie Kościelnym jest za hujowo-niski,do tego klauzula sumienia jak najbardziej im jest na rękę.
  Doktory zarabiają dużo we wspomnianym P.K.,system zdrowia-hujowy,system zarządzania systemem-hujowy.
  Więc tak naprawdę chorować nie radzę,a jak ktoś się ”decyduje” chorować w Państwie K. to lepiej MORTO.
  Ani dobrych lekarzy,ani nawet weterynarzy.

  Polubienie

 6. Cóż. To tylko dalekosiężny, przewidywany przeze mnie już od kompromitacji z ACTA, skutek polityki ciepłej wody w kranie Donalda europejskiego, któremu nie chciało się pilnować pałacowego żyrandola na Krakowskim Przedmieściu, ale nie widział przeciwwskazań do pilnowania żyrandola brukselskiego. Wyciął po drodze myślących polityków PO, porzucił obietnice wyborcze udzielone podczas pierwszych i drugich wyborów, przyczynił się do powstania prekariatu i całej masy wykluczonych, którym wisi, że mamy coś do stracenia. W takim bajorze Chazan też nie może czuć się bezpiecznie. Stał się bogaty, więc można mu to bogactwo odebrać w dowolny sposób. I żadna klauzula sumienia mu nie pomoże, bo sam przyłożył ręki do lekceważenia prawa w Polsce.

  Polubienie

 7. kamila789

  Wszelkie izby (a lekarska najbardziej) to gangi służące do ochrony dup towarzyszy. Pacjent ma płacić i stulić mordę.

  Polubienie

 8. Charlie Hebdo

  Ludzie wierzący w jakąkolwiek religię i ich pastuchy w sutannach i habitach nie powinni w ogóle korzystać z usług szpitali ani z jakiejkolwiek pomocy medycznej, a katomatoły lekarze nie powinni mieć prawa pracy w placówkach służby zdrowia.
  Jest to bowiem ostentacyjne i świadome sprzeciwianie się „woli bożej”.
  Wszystko powinna załatwiać ich wiara we „wszechmogącego pana ichniego”, a nie jakaś tam nauka czy też medycyna i praktykujący ją lekarze.

  Powszechnie wiadomo, że kościół i kler zawsze blokował i nadal blokuje rozwój medycyny (przeszczepy, in vitro, środki przeciwbólowe i antykoncepcyjne oraz, co najważniejsze, badania i wykorzystanie komórek macierzystych do leczenia najgorszych chorób)…
  Skoro „święte księgi” wyraźnie mówią o „bożym planie”, według którego „stwórca” osobiście i dla każdego jego wyznawcy z osobna zaplanował wszystkie niedomagania, choroby i stosowne cierpienie (od zatwardzenia aż po nowotwory i AIDS…), to czemu taki klecha jeden z drugim (a w ślad za nimi całe tabuny ich wiernych) z byle gównianym bólem kałduna czy złotego zęba domaga się i natychmiast otrzymuje „bezbożną” pomoc i opiekę lekarza lub szpitala…?
  Dlaczego najlepsze kliniki i najlepsi medycy dbają o zdrowie i ratują życie papieży, kardynałów i biskupów, a więc tych w religijnej hierarchii „najbliżej boga”…?
  Ciekawe, że jak ktoś jest ciężko chory lub umrze, to klecha zaraz trąbi, że to „bóg tak chciał”, a jak klechę kły załupią, to raz dwa medyka woła, o żadnej „woli boskiej” nawet nie wspominając…
  Kropią klechy kropidłami przychodnie lekarskie, szpitale i inne ośrodki stosowania nauki, wiedzy i techniki… bezlitośnie wykorzystując tępotę zapraszających i finansujących religijne gusła matołów.

  Cwaniactwo kleru i tępota ich wiernych powoduje stan państwa, w którym na troskę o podatnika, a więc i Jego zdrowie brakuje miliardów, które tymczasem z powagą, bezprawnie i bez szemrania przekazywane są do dyspozycji pasożytów i oszustów.
  Klechy i katole won od medycyny!
  Wszystkim pastuchom w koloratkach życzę, żeby ich szlag jaknajszybciej trafił.

  PS:
  Chazan i jemu podobni powinni być pozbawieni prawa wykonywania zawodu i odsiadywać w więzieniach surowe wyroki, a alkoholik Głódź powinien oddać wątrobę, którą mu „wbrew woli bożej” i bez kolejki przeszczepiono.

  Polubienie

 9. cheronea

  Od pewnego (konkretnie od 24 maja) czasu praktycznie nie ma mnie na forum i odłożyłam klawiaturę. Pajęczyna na niej osiada. O czym Jahu pisać?! Co z tego, ze wrze w NORMALNYCH ludziach krew, że bezprawie zalewa już wszystko – nikt i nic nie pomoże. Nikt nie kiwnie nawet małym palcem by zacząć zmieniać tę przerażającą rzeczywistość. Co ja mogę? Nic! I Herkules dupa kiedy ludu kupa. Nie jestem Herkulesem. Jestem jednostką, która nic nie może. Zamykam się więc w swoim świecie, niech to wszystko toczy się dalej beze mnie. Będzie tylko gorzej.
  Z pesymistycznym pozdrowieniem 😦

  Polubienie

 10. wujcio

  Izba lekarska szykuje się na sytuację powyborczą, w której Chazan może okazać się ministrem zdrowia. Felczerzy ustawią się z wiatrem, żeby tylko któraś tam kolejna RP nie wymiotła im toyot z willowych garaży.

  Polubienie

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: