archiwalne

Karol, chłopie, dlaczego się opierałeś?

W zasadzie korciło mnie żeby napisać soczyście coś o Dudzie, przede wszystkim w odpowiedzi Januszowi Wojciechowskiemu na jego 14 powodów, dla których warto głosować na Dudę. Nie napiszę jednak, bo po pierwsze obowiazuje kuriozalna cisza wyborcza, a po drugie, ja mam tylko jeden powód by Dudę olać (domyslacie sie pewnie). Post byłby więc wyjatkowo krótki a więc nieatrakcyjny.

icon-blackmotiv-200

Ale pozostańmy w kręgu sklerotyków.

Pamiętacie domniemaną przyjaciółke (kochankę?) Wojtyły Półtawską? No, więc ta Półtawska (Wanda co nie chciała Niemca, ale chciała Karola), to ponoć – uwaga – wybitny polski autorytet moralny! Jak to usłyszałem, to przestałem się dziwić, że Polska wygląda tak jak wygląda skoro ma takie autorytety.

Tymczasem schodząc z chmur na ziemię… Półtawska to żaden tam autorytet, tylko najzwyklejszy lekarz i do tego psychiatra, co dowodzi słuszności tezy, że najciemniej jest zwykle pod latarnią. Jakże dużo jest więc pychiatrów, którzy usiłują pomóc innym a sami sobie pomóc nie potrafią. Czyli taki  z niej lakarz jak i autorytet! No, bo nie mówcie mi, że zdrowym na umyśle jest ktoś, kto publicznie twierdzi, że „in vitro, aborcja, pigułka dzień po – to jest nowa obozowa zagłada“.

Specjalistyczny, poświęcony zdrowiu psychicznemu magazyn Flondra, tak oto podsumowuje bredzenie Wandy sklerotyczki:

„Trzeba przyznać, że siła apelu pani prof. Wandy Półtawskiej jest ogromna. Miejmy nadzieję, że Polacy otworzą oczy i zobaczą, że nadzieja na silną i zdrową Polskę znajduje się w tym, by Bronisław Komorowski jak najszybciej opuścił pałac prezydencki. Bo faktycznie, Polska na naszych oczach umiera, zbiera żniwo cywilizacji śmierci zasiane przez rząd PO-PSL“.

NIe będę tego komentował bo nie ma co, może poza drobną uwaga, ze Półtawska nie jest profesorem, natomiast będę brutalny do bólu: to nie Polska umiera tylko Półtawska. I to w straszny sposób.

Uwaga, apel na koniec publikuję:

Dziewczyny, drogie panie, matki, żony i kochanki… Bzykajcie się ze swoimi facetami jeśli tylko macie na to ochotę i bzykajcie się również z facetami na których macie ochotę. Nie odkładajcie tego, nie rezygnujcie z tej przyjemności, bo inaczej wyrosną z was na stare lata takie beznadziejne idiotki jak Półtawska. Żerżnęła by wtedy tego Karola raz a dobrze, to dziś była by zdrowsza i nie miała by wyrzutów sumienia, że mogłam ale się bałam. A on też ma swoje za pazurami, bo po co się bez sensu opierał?

5 komentarzy dotyczących “Karol, chłopie, dlaczego się opierałeś?

 1. Podejrzewam , że Wojtyła jako obecny święty , za życia miał dar przewidywania i pewnie zobaczył w przyszłości jak wygląda jeszcze żywy trup Półtawskiej …Kto by miał ochotę na takiego trupa …chyba tylko nekrofil , chociaż podobno Półtawska w kwiecie wieku była już raczej nie wyjściowa , taka zakochana w sobie ,,Samojebunia ” słodko-gorzka …

  Polubienie

 2. Przeważnie psychiatrzy, i ci których leczą, po pewnym czasie są nie do odróżnienia- pojebusy pierwszej wody, i tu mamy dowód/przykład w osobie nawiedzonej ,,czub-babiny”

  Polubienie

 3. Sowizdrzal

  Z ,,opornością” Lolka różnie bywało.
  Podczas II światowej zatracił się gdzieś na trzy lata. Mówiono, że ożenił się wówczas i owdowiał.
  W młodości napisał sztukę o miłości małżeńskiej pt. ,,Przed sklepem jubilerskim”. Krytycy sądzą, że wiedza autora w temacie nie była czysto teoretyczna.
  Był też w życiorysie Karola moment, kiedy nawet trawy szumiały na temat jego konkiet. Aż usłużni hunwejbini Kk. puścili w obieg teoryjkę, jakoby był to wymysł neutralizujący podejrzenie o homoseksualizm papy.
  Było nawet podejrzenie ojcostwa Karola-biologiczne nie teologiczne.
  Były więc drugie dna, pod którymi stwierdzano parę następnych.
  I te właśnie nie ujawnione jeszcze dna ciążą na niepokalaności Karola najbardziej.
  Świętym za życia nie był.

  Polubienie

 4. Jaka Flondra (Fronda), taki ałtoryter (od ała i od o rany).

  Polubienie

 5. Anonim

  Ani Augustyn (święty), ani Franciszek (święty) za życia świętością nie popisali się. Więc Lolek miał kogo naśladować. A co!

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: