archiwalne

Polityk, kobieta upadła i pieniądze (based the true story). Część 1

Jest to tekst o tym, jak pewien polityk zapragnął miłości i ją kupił. Nic nadzwyczajnego, zdarza się. Niestety, ów polityk i funkcjonariusz publiczny – poseł prawicowego i deklarującego przywiązanie do tzw. wartości ugrupowania, postanowił przyoszczędzić. 

Dalej mamy szantaż, proces i przykre towarzysko konsekwencje. I to jest wstęp do całej historii, czyli w tym wypadku koniec części pierwszej. Co dalej z tego się wykluło dowiecie się z części drugiej. Niestety, z powodów powiedzmy obyczajowych, tekst jest otwarty tylko przez jeden dzień, a potem będzie dostępny tylko dla stałych użytkowników (Bywalców) tego bloga. Jeśli więc jesteś owym Bywalcem, czyli identyfikuję cię po nicku i numerze IP, to śmiało proś o hasło. Jest szansa, że hasło dostaniesz i przeczytasz część drugą.

Uwaga: część druga dostępna już bez żadnych haseł!

6 komentarzy dotyczących “Polityk, kobieta upadła i pieniądze (based the true story). Część 1

 1. Dorota

  Poproszę o hasło

  Polubienie

 2. Brochocki

  A ja mogę prosić o to hasło?

  Polubienie

 3. poproszę o hasło

  Polubienie

  • Niestety wygląda na to, że jest tu Pan po raz pierwszy. Zero komentarzy i IP którego nie znam, to samo dotyczy adresu mailowego. Przykro mi ale treści chronione są przeznaczone tylko dla grupy tzw. Bywalców. Pozdrawiam

   Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: