Polityka rasowa księdza Oko

Czy to nie zabawne? Gość o fizjonomii rasowego esesmana i w esesmańskich co nieco okularkach, uprawia bez żadnych przeszkód i przy aplauzie gawiedzi, takąż esesmańska politykę wykluczenia i na razie słownej tylko eksterminacji. Kiedy przejdzie do czynów? Mowa oczywiście o księdzu Oko, który w najlepsze podróżuje po kraju i judzi, wygłasza chore teorie i nie ma takiego mocnego, który by powiedział „stop”.

icon-blackline-200

Nikt poza tym wariatem nie zna badań na które się powołuje, ani jakiegokolwiek źródła z którego czerpie dane. Aż w zasadzie, to źródło jest znane: to jego chora głowa. To są dane, które pan ksiądz sam sobie wymyślił. Potwierdzeniem niechaj będzie fakt na który zwracają uwagę niektórzy uczestniczy mitingów księdza, że na każdym spotkaniu podaje on nieco inne dane dotyczące tego samego problemu, czyli ględzi co mu akurat ślina na język przyniesie. Mógłby chociaż notować to co mówi, by unikać wpadek.

Może i zdarzają się geje, którzy w życiu mieli pięciuset partnerów seksualnych, tak jak i zdarzają się niewątpliwie hetero którzy również mieli pięćset partnerów/partnerek (a nawet na pewno się zdarzają), ale uogólnianie tego i robienie normy obowiązującej w danym środowisku, to nawet nie nadużycie, to najzwyczajniejsza dewiacja umysłowa.

Rewelacje tego typu ksiądz Oko ogłasza najchętniej na prowincji lub głębokiej  prowincji, gdzie klimat jest nader sprzyjający a wiedza uczestników nader ulotna delikatnie mówiąc.

Żaden też mądry nie będzie w stanie wytłumaczyć, dlaczego głupkowatemu księdzu homoseksualizm kojarzy się nierozłącznie z gender  i na odwrót, oraz dlaczego pedofilia, czyli ulubione hobby jego kolegów, już z gender mu się mało kojarzy.

Jest też autorem teorii, jakoby geje przyjmowani do szpitala stanowili śmiertelne zagrożenie dla personelu.

„ Kiedy do szpitala przychodzi taki gej, to jest alarm dla lekarzy i pielęgniarek, żeby uważać, bo można zarazić się chorobą zakaźną” – twierdzi.

Wniosek jest więc jeden (acz jeszcze otwarcie pan ksiądz go nie formułuje), że gejów nie powinno się wpuszczać do szpitali, gdyż szerzej na to patrząc, stanowią poważne zagrożenie nie tylko dla personelu, ale dla wszystkich pacjentów. Gejów nie powinno się w związku z tym leczyć, bo nie ma ani takiej potrzeby, ani konieczności. Trzeba ich jednak izolować, niech tam sobie we własnym towarzystwie zdychają, byle by tylko nie roznosili zarazków i nie infekowali zdrowego społeczeństwa. Najchętniej w jakimś  obozie, z powodów pewnie taktycznych nie nazwanym jeszcze koncentracyjnym. Stąd też wzięła się moja początkowa uwaga o fizjonomii i okularkach księdza.

Opublikował/a

Tu jest to samo co w gazetach tylko inaczej. Pewne nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane.

7 myśli w temacie “Polityka rasowa księdza Oko

 1. To nie jest zabawne!
  To co pieprzy Oko – jest smutne ! Jest zatrważające!
  Ale mamy państwo – takie jakie mamy i… nie znajdziesz jednego SPRAWIEDLIWEGO, który by zamknął kleszą gębę!
  Stanisław

  Polubienie

 2. Niezmiernie Ci się dziwię Jahu, że poświęcasz swój czas temu ***. On z tego czerpie wielką podnietę. Słuchać go albo czytać to dla niego więcej niż stado młodych kleryków. Tego *** powinno otoczyc całkowite milczenie, wtedy będzie niepocieszony.
  Nieustannie itd…

  Polubienie

 3. Tępić gejów również jak i tępić księży(bo celibat to nader dewiacja)
  Taki oto Oko,facet wyrośnięty,wypoczęty,wyspany,wysrany,wyjedzony(za konkordatowe podatników),nie ryzykujący niczym i z nikim, co on wyprawia ze swoim członkiem ???…chciałbym się zapytać znawców.
  Czy on jest chory,czy impotent,czy jakiś kiepski ???
  Takiemu Oku i reszcie 30-tu paru tysiącom plus 150 hierarchom proponuje ustawowo odcięcie kompletu GENITALIÓW w imię św,Gender i powszedniego publicznego całospalenia tychże kapłańskich genitaliów.
  W innym przypadku nie może wykonywać posługi kapłańskiej- ustawowo zgodnej z konkordatem.
  Chcesz być wyświęconym kapłanem,hierarchom a może Ojcem Świętym GENITALIA OUT !!!

  Polubienie

 4. Ciekawe, czy ten bęcwał nie zdaje sobie sprawy z tego, że pierwszymi i najliczniejszymi pensjonariuszami miejsc odosobnienia dla gejów byliby jego koledzy po fachu. Akurat ich wyzdychanie byłoby dla społeczeństwa czystym zyskiem.

  Polubienie

 5. Badania x Oko ( dla znajomych Eye) sa jak najbardziej rzetelne i sa wynikami ankiet przeprowadzonych w polskich seminariach duchownych- czy jak to sie tam nazywa 🙂

  Polubienie

 6. Dziwię się, że środowiska LGBT do tej pory nie wytoczyły spraw sądowych pedofilom w kieckach takim jak Oko, DeBerier, Michalik, Dziwisz, Głódź i im podobnym.
  Guślarze watykańskiego okupanta urzędujący w Polsce sieją również nienawiść do kobiet i dzieci ogólnie mówiąc do „gender”.
  Proszę popatrzeć jacy to są bezmózgowcy: sami przecież chodzą w kieckach, a więc potępiają to co sami stosują.
  ………
  Prawo w Polsce jednoznacznie zabrania siania nienawiści i dyskryminacji.
  Polska prokuratura powinna z urzędu ścigać osoby, które uprawiają taką nienawiść i dyskryminację tworząc w społeczeństwie konflikty, niepokoje i preteksty do przestępczych zachowań przeciwko dyskryminowanym i znienawidzonym mniejszościom.
  To, co robi Oko i jego kolesie po fachu podczas publicznych spotkań z młodzieżą i z dorosłymi jest przestępstwem i podlega karze.
  Także media (TVN24, TVP, Polsat, Trwam etc.) publikując relacje z takich spotkań uczestniczą w przestępczej działalności jaką wśród wiernych kościoła bezkarnie uprawiają księża kk.
  Za taką działalność KRRiT powinna nakładać olbrzymie kary i kierować do prokuratury zawiadomienia o popełnianych przestępstwach.
  W zarządzanej przez kler i prokleszą władzę Polsce bezkarność kościoła i kleru jest uważana za normalne zachowania, co jest dowodem na religijny totalitaryzm ustrojowy zniewolonego kraju.
  Polska jest watykańskim kondominium pod okupacją wrogiego Polsce państwa Watykan i jak długo w Polsce będą rządzić skorumpowani lobbyści kościoła katolickiego – tak długo nie będzie ona ani wolna, ani suwerenna, ani bezpieczna, ani demokratyczna.

  ps:
  Homofobia to spowodowana religijną indoktrynacją dewiacja heteroseksualnych i należy ją leczyć.

  Polubienie

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.