OBYCZAJE

Bijcie baby to wasz obowiązek. Suplement

Teza z mojego postu sprzed mniej więcej roku, który teraz dopiero wzbudził emocje, nadal jest aktualna. Teza zaś brzmi: nie ma co sobie dupy zawracać takimi bezbożnymi konwencjami o przemocy, bo to bóg ustalił pewien porządek i nikt nie ma prawa porządku tego zmieniać. Czas mijał a ta prawda ustalona przez biskupów trwała i wydawało się, że trwać będzie w nieskończoność. Wczoraj jednak rzeczywistość mile nas zaskoczyła. Okazało się bowiem (wreszcie!), że PO od czasu do czasu potrafi się jednak wznieść ponad poziom betonu.

Konwencja antyprzemocowa z bólem przeszła przez sejm i pewnie z bólem, ale jednak przejdzie przez izbę leni, sklerotyków i kompletnych durni, czyli jaśnie senat.

W atmosferze wrzasków, krzyków i pohukiwań (Gądecki, Hoser, Michalik i cała ta zgraja zgredów ma nowe pole do popisu) trafi do prezydenckiego podpisu. I to jest właśnie ta szansa na odwrócenie złej passy, na „uratowanie Polski, polskiej rodziny i polskiej (sic!) religii“.

Prezydent będzie miał jednak szyszkę w dupie i to całkiem sporą.

No bo to przecież rok wyborczy, a on właśnie zdecydował, że wystartuje. Jeśli przeto podpisze konwencję, może podpaść prawicowo-kato-talibowemu elektoratowi a powiedzmy szczerze, nie jest to elektorat aż tak bagatelny.

Nawet największy komuch, gdyby startował w tych wyborach i chciał osiągnąć jaki taki wynik, musi chcąc nie chcąc oświadczyć, że chodzi do kościoła dwa razy w tygodniu, co tydzień się spowiada i  spożywa wafelka (czyli przyjmuje komunię), a baby dyma bez prezerwatywy bo w tylko celach prokreacyjnych i najlepiej żeby dymana była tylko żona (wiadomo, rodzina jest najważniejsza). Przeto Komorowski, wyletniony już nieco ale jednak katol, musi się liczyć z tą poważną siłą.

Dobrze to czy źle.

Otóż trzeba być doprawdy skrajnie naiwną i zaślepioną ideologicznie osobą, by wierzyć w to, iż jakakolwiek konwencja i jakiekolwiek zapisy prawne, doprowadza do zmian na lepsze. Tak się nie stanie, bo by operacja zakończyła się powodzeniem a przemoc została wyeliminowana, trzeba rzeczy podstawowej i fundamentalnej, a mianowicie przemiany mentalności skażonego prymitywnym katolicyzmem narodu.

Bez tego my nadal będziemy żyli nadzieją na lepsze jutro, a biskupi i wylizujący ich dupy słudzy, będą nabijali punkty i mieli faktyczną władzę.

18 odpowiedzi »

 1. …”biskupi faktyczną władzę”-będą mieli po przejściu na prawosławie-mniejszą zapewne.
  A mnie to wkurwia że za zamniętymi drzwiami Hollande,Merkel i Putin uprawiają interesy.
  Polacy jak Żydzi w 2-ej wojnie-ćwoki jak barany do obozów się nadają.
  Nie masz realnej siły-nie ma ruchu oporu ,nikt się nie liczy z tobą
  Polaki-głuptaki-wiersze pisać będą.

 2. No , niestety masz rację … a nawet jak by przeszła , to i tak mentalności Polskiego katolickiego buraka nie zmieni się i jak lał babę , to będzie lał , bo taka tradycja , normalnemu zdrowo myślącemu człowiekowi przemoc wobec słabszych , kobiet i dzieci , jest obca. Ale czytałem gdzieś , że to wszystko z tą konwencją to lipa , że to tendencyjna robota wiadomych sił , aby Anna Grodzka została prezydentem , chociaż jak się mówi , to w czasach kiedy była jeszcze chłopem i to wojskowym , to ten wojskowy był ruskim i niemieckim agentem , a zmiana płci ( podobno fujarka została ) to czysty kamuflaż …ale nie wiem ile w tym prawdy , mnie to takie sprawy nie interesują …..

  • Zapytaj się kto częściej znęca się nad rodziną pijany ateista czy czeźwy katolik i gdzie jest w Bibli napisane że przemoc to rozwiązanie rodzinne i kiedy karcenie jest wychowawcze (nie mylmy przemocą która niesie rozłam) słychać gdzie częściej dochodzi do przemocy częściej w ateistycznej rodzinie staje się dramat/ów wiele widzimy w mediach. Widzę że strona nieścisłości wspiera, bełkot nienawiści szerzy niewiele ma wspólnego z rzeczywistością.

  • Po pierwsze Biblia, to hardcorowa bajka dla naiwnych pisana, przepisywana, dopisywana i redagowana przez wieki, przez mniej lub bardziej nawalonych skrybów, dających upust własnej wyobraźni i frustracji. To nawet nie jest szczególna tajemnica, tyle że trzeba chcieć o tym wiedzieć. Po drugie jeśli już tę bajkę traktować jako tako poważnie, no to trudno nie zauważyć, że przemoc jest tam nicią przewodnią, a o traktowaniu kobiet z buta są tam całe akapity. NIestety dla chrześcijan w tym i katoli, każda niewygodna prawda jest „bełkotem nienawiści”. Żadne zaskoczenie. Jeśli wierzyć waszym statystykom, wiernych pancernych jest w tym kraju jakieś 95%. 4% to różni tacy wierzący w innego, a więc z definicji fałszywego boga, zaś ateiści to ten brakujący 1%. Statystycznie rzecz biorąc liczba przypadków przemocy w rodzinie czy wobec kobiet na tle ogólnej liczby tego typu przypadków w Polsce w tym akurat środowisku jest znikoma, śladowa wręcz. Więc pytam kto gwałci, bije, znieważa i traktuje z buta kobiety? Znów ci pijani Marsjanie z medalikiem na piersi?

 3. Piramidalne brednie jakie – przed głosowaniem – wygłaszali i wygłaszały, w sejmie, ” strażniczki watykańskiej moralności ” – przerażają swoim kompletnym i pełnym idiotyzmem!
  Te baby nie pozostawiły nawet cienia nadziei, że ich stan jest chwilowy, a powód może być prozaiczny.. Spowodowany . na przykład – przeżarciem lub ” napięciem przedmiesiączkowym ” 🙂 Te baby mają po prostu PIERDOLCA! Stałego, nieusuwalnego!
  Podobnie jak i Autor, mam wiele wątpliwości, że Ustawa wejdzie w życie:) Sam Franek już sugerował, że danie dzieciakowi w dupę – jest dopuszczalne, a okładanie po pysku – już problematyczne… ale nie niemożliwe do realizacji:) Zapewne trzeba by wykupić odpust i złożyć stosowne opłaty…:)
  I co ma zrobić nasz Prezydent? I tak żle i tak niedobrze.. Podpiszę – czarne pyski otworzą i ” wskażą ” innego kandydata. Nie podpiszę..narażę się drugiej stronie:( Ciężko jest udawać polskiego, niezależnego prezydenta, gdy prawdziwa ” wadza ” w Rzymie. No i co , qrwa zrobić? Trza negocjować:
  Może zgodzą się na ten podpis, jeśli w zamian obieca pan Prezydent środki/marności/ na dokończenie tej Wyciskarki Soków Pod Wezwaniem..? To może być: ” honorowe ” wyjście z sytuacji:)))
  Stanisław

  • Luuuuuuuuuuuuuuudzie! Nie kupujcie!
   To fałszywka!
   NIe ma czegoś takiego, podobnie jak nie ma banknotu 250 zł!

 4. Ciekaw jestem czy „ozdobie” Dudowego spędu, nawiedzonej z lekka Niemenównie, spodobałoby się, gdyby jakiś facet, rządząc się w domu nie genderowo, a po katolicku, spuścił jej solidny wpierdol za cokolwiek:

  ” Jestem fanką tradycyjnej rodziny, facet ma rządzić, a kobieta winna być jego pomocą i podporą – mówiła w niedawnym wywiadzie dla tygodnika w „W sieci”.

  • smarek12:

   Klasyczna księża kazuistyka: jak dać komuś coś, czego nie ma. Ale skoro można skonsumować Boga w wafelku, albo rozmawiać poważnie na temat szczebla z drabiny która przyśniła się kiedyś Jakubowi, to czego nie można prezentować mitycznego testamentu „politycznego” miłośnika małpek? Póki nie zamykają do wariatkowa, wszystko jest dozwolone…

  • Mitczny? Toż to orginalny artefakt z drugiej połowy epoki przedsmoleńskiej, w godne (nie twoje) ręce tanio oddam!

 5. „Otóż trzeba być doprawdy skrajnie naiwną i zaślepioną ideologicznie osobą, by wierzyć w to, iż jakakolwiek konwencja i jakiekolwiek zapisy prawne, doprowadza do zmian na lepsze. Tak się nie stanie, bo by operacja zakończyła się powodzeniem a przemoc została wyeliminowana, trzeba rzeczy podstawowej i fundamentalnej, a mianowicie przemiany mentalności skażonego prymitywnym katolicyzmem narodu.”
  Żarty, czy co ??? Weźcie, więc znieście prawo karne, bo „trzeba być … itd”
  Co niby ma regulować takie zachowania jak nie prawa i konwencje. Trzeba być naprawdę zaślepionym malkontentem, aby nie zrozumieć że bez tego ruchu to nic się nie zmieni.
  Pozdrawiam

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.