archiwum kawałków dawnych

Degenerat od norek!

Tytułem wstępu: każdy człowiek zawodowo trudniący się zabijaniem zwierząt dla osobistego zysku, pozbawiony tym samym empatii i sumienia to degenerat! Tłumaczę się tym samym z tytułu. Tego typu ludzi należy nazywać po imieniu!

Tym razem skurwielem w ludzkiej skórze, okazał się nijaki Rajmund Gąsiorek. To właściciel jednej z największych ferm futerkowych w Polsce, na której to fermie systematycznie maltretuję się w nieprawdopodobny sposób zwierzęta. Można to obejrzeć na tych zdjęciach publikowanych przez Stowarzyszenie Otwarte Klatki, od lat walczącego z takimi degeneratami jak ów Gąsiorek.

Sprawa jest dość stara, bo z roku 2013, natomiast teraz odżyła za sprawą samego Gąsiorka. Ów fiut złamany bowiem zażądał usunięcia owych zdjęć ze strony Stowarzyszenia, ponieważ – jak stwierdził – psują mu one wizerunek a tym samym interes. Ponieważ Stowarzyszenie wysłało go na drzewo mówiąc, że nie ma zamiaru nic usuwać, więc fiut poszedł do sądu.

Rozumiecie ową perfidię tego degenerata? Męczyć i mordować zwierzęta dla kasy i udawać, że nic się nie stało, uważając się jednocześnie za przyzwoitego człowieka. Trzeba mieć tupet!

Zresztą ów zwyrodnialec z lubością się fotografuje z władzą (sam powiązany z PO) i od tej władzy za swoją zbrodniczą działalność przyjmuje nagrody. Nota bene nagrodę wręcza mu konsekwentny promotor zwyrodnialców, minister rolnictwa Sawicki, gorący zwolennik hodowli futerkowców, tudzież bezceremonialnego podrzynania gardeł zwierzętom w ramach tak zwanej wolności religijnej.

Podaje w tekście wbrew zwyczajowi trochę linków, byście poczytali, i jedocześnie żeby udowodnić, że nic nie wymyśliłem ani nie napisałem nieprawdy. Taka dzicz w ludzkiej skórze naprawdę mieszka obok nas. Zapamiętajcie jego nazwisko: Rajmund Gąsiorek, Czerniejewo, woj. Wielkopolskie! (r)

12 odpowiedzi »

  • „zaaplikować przymusowy tucz na powiększoną wątrobę”
   Nie da się , bo z powodu braku wątroby u pacjenta nawet marskości nie stwierdzono.

 1. Bardzo miło mnie Jahu zaskoczyłeś obroną zwierząt 🙂 , ale dopóki będą ch*je kupujące futra naturalne, dopóty będzie się bestialsko zwierzęta traktować.
  Pozdrawiam – cheronea

  • Tak, droga Cheroneo, jestem miłośnikiem zwierząt od zawsze, mam też zwierzęta w domu, które chronię i o które dbam tak jak o członków rodziny, bo de facto one są też moją rodziną. I jeśli mam możliwość śpieszę im z pomocą, najczęściej w postaci datków na ulubione/zaprzyjaźnione schroniska, bo na tyle mnie w tej chwili stać. Jestem tez wegetarianinem (weganizm na razie odrzucam, bo bez przesady proszę) a klinicznie wręcz nie znoszę myśliwych (zabijanie dla radości i satysfakcji nie mieści się w mojej głowie i w moim świecie), oraz takich obrzydliwych chujów i degeneratów jak ów bohater tej notatki. Wieszałbym takich za nogi i obdzierał żywcem ze skóry żeby sami poczuli i w ostatnim swoim tchnieniu opowiedzieli co czuli. I coraz częściej łapie się na tym że bardziej obchodzi mnie los zwierząt niż los ludzi. Pozdrawiam.

 2. Mentalność chłopa małorolnego jest mordercza , a to z racji okoliczności , czyli miejsca urodzenia i przyzwyczajenia , oraz oglądania rzezi na zwierzętach domowych , podczas uboju świń , krów i innych żyjących w zagrodach zwierząt . Po mordzie Sawickiego , widać , że niejedną świnię , czy krowę wyprawił na tamten świat . Gąsiorek to też sadysta , tylko w garniturze . Chciałbym aby tak jakiś inny zboczeniec sadysta , tak na żywca ściągnął z Gąsiorka skórkę , dopiero Gąsiorek byłby w siódmym niebie ….tylko że jego skórka nadawałaby się na ,,Chujka”

 3. „I coraz częściej łapie się na tym że bardziej obchodzi mnie los zwierząt niż los ludzi.” Revel – to jest nas już dwóch.Pozdrowienia.

 4. Jahuuuu !!! Trochę jednak popadłeś w przesadyzm. Odkąd świat istnieje – jeden zjada drugiego i to zaczynając od niewidzialnych gołym okiem mikrobów aż po dinozaury czy inne mastodonty. Codziennie na całym świecie – także i w Polsce zabija się miliony zwierząt z przeznaczeniem na pokarm dla ludzi oraz m.innymi dla Twoich piesków. Polecam Ci abyś kiedyś zwiedził ubojnie drobiu lub choćby wieprzków. Tu sentymentów nie ma. Podobno Bismarck powiedział, że normalny człowiek nie powinien wiedzieć jak się robi politykę i….kiełbasę. A jednak nosisz buty – najlepiej i najzdrowiej – skórzane, W kieszeni marynarki nosisz portfel – najlepiej skórzany i stosownie wypchany. Dobra bryka obowiązkowo musi mieć skórzane fotele, bo na skay’u łatwo dupsko odparzyć. Skoro istnieją idiotki-ślicznotki, dla których futro jest marzeniem życia – będą dotąd hodowcy norek i innych futrzaków. Tak ten świat ludzi i zwierząt został urządzony – jeden zjada drugiego. Pogadaj z rekinami jak będziesz się moczył w „ciepłych morzach” – niech one przestaną najpierw, lub choćby takie drobne rybki jak piranie – te to dopiero nie odpuszczą. Miałem kiedyś też psa w domu – nie chciał się nauczyć korzystania z klopa – podarowałem go znajomemu. Nauczył go obsrywać chodniki i trawniki. I tak jakoś świat się kręci.

 5. te ruzne gasiorki kaczorki to zwykle zwyrodnale huje i zycze im wszyskiego nagorszego:a ta stara gosiewska to rura nad rury. napochybel rurom

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.