Biskup odleciał niczym noworoczna raca

Najwyższa pora pakować walizki i czym prędzej uciekać. A uciekać trzeba, bo naród umiera! Nie, to nie jest żaden mój wymysł. To diagnoza bardzo poważnego autorytetu. Biskupa Józefa Zawitkowskiego. Skracając: kolejny wał w akcji!

icon-kreska

Podczas mszy na noworocznym spotkaniu tak zwanych rodzin tak zwamego Radia Maryjan, pan biskup Zawitkowski, zdiagnozował sytuację.

” Bolszewickie zagrożenia to mały pikuś wobec dzisiejszych zagrożeń. To już nie dzika horda bolszewicka. To wykształcone politycznie bestie. Nic już nie mamy własnego. Ani bogactwa, ani majątku, ani uznania, ani wzięcia. Decydenci uwłaszczyli siebie. To owoc okrągłego stołu. Brawo bohaterowie! Naród umiera! Naród wymiera. Odbierzcie jeszcze dzieciom miłość, a młodzieży rozum i zostanie nam Polska ugorem pachnąca!“

Prawda, że ten dziad kościelny pojechał z grubej rury?

Tę myślową sraczkę można by oczywiście zwalić na karb Wołomina, bo wśród głupich każdy głupieje, nawet psy zapominają szczekać, ale to tylko w nikłym stopniu tłumaczy aż taki odlot. Czyli wychodzi na to, że nieźle trzeba mieć nasrane we łbie (i skrzętnie przez lata skrywać to pod biretem), by wygadywać takie brednie.

I nie wszystko da się wytłumaczyć słusznym wiekiem (rocznik 1938) i zaawansowaną sklerozą. Wiek wiekiem, skleroza sklerozą, ale brak piątej klepki to od urodzenia niezaprzeczalny problem Zawitkowskiego. I zaprawdę zastanawiam się jakaż negatywna selekcja w tym biskupim stanie musi panować. Bo przecież co biskup to chuj, a nawet chuj do kwadratu.

Opublikował/a

Tu jest to samo co w gazetach tylko inaczej. Pewne nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane.

6 myśli w temacie “Biskup odleciał niczym noworoczna raca

  1. To że głupi stary chuj , to prawda . Ale w jednym bym się zgodził , że okrągły stół , to zbratanie się kościoła , solidarnościowych kolesi z desantu i SB z PZPR do kupy . Tak jest do dzisiaj . A to że stary chuj narzeka , że nie ma bogactwa , ani uznania , to tylko jego wina , a wzięcia to już pewnie nie ma od bardzo dawna …no może wśród nekrofilii …..

  2. Zawsze bylem zdania, że celibat działa wybitnie negatywnie na szare komórki. Ten stary piernik wybitnym przykładem !

  3. Dobrze, dobrze – niech Jahu pisze. Ja np.nie miałem zielonego pojęcia, że takie ” coś ” w ogóle istnieje. Po czynach ich poznajemy.

  4. Przy okazji – nie masz tam Jahu jakiejś nowej „pokusy” – ta aktualna jakoś taka mało porywająca a w dolnym biegu Wisły jakaś pokręcona.

  5. Z wiekiem na twarzy jasno pojawia sie do odczytania charakter, podobnie jak u innych biskupow, czy czlonkow sekty dla zartu nazwanej „prawem” i „sprawiedliwoscia”

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.